Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

herkeze günaydınlar canlar bende hala göğüslerim dışında bi belirti yok son 3 günüm
kızlar takı kursuna yazıldım yarın başlıyorum heyecanlıyım daaa bişiler öğrenecem

yasemencanım hamışsin sende demek ne güzel sevindim adına inş görürsün canım sağlıklı bir gebelik geçirirsin çok pozitifsin sabah sabah neşe saçmışsın topiğe

canım çok saol inş. sende alırsın bu ay güzel haberi zemuszemus
eeee insan mutlu olunca etrafına da saçıyo demek ki kaydirigubbakcemile2

bugün doğum günüm hediyemde geldi çok şükür daha ne isterim ki :CüvCüv: sositososito

Mutlu yıllar yasemencim , Allah sevdiklkerinle beraber hayırlı mutlu huzurlu bir omur nasip etsin..

Bugun benim kardesiminde dogum gunu :)

Mutlu yıllar yasemencim , Allah sevdiklkerinle beraber hayırlı mutlu huzurlu bir omur nasip etsin..

Bugun benim kardesiminde dogum gunu :)

teşeekürler canım.amiiiiiin

kardeşin de nice yıllara inş. sevdikleriyle mutluluk ve huzurla girer...kaydirigubbakcemile2

evet canım pozitif enerjini yansıttın bizedeopuyorumnanaktan

mutlu yıllar canım iyiki doğdunhihoyyythihoyyytalkisalkisalkisalkisalkisalkis

mutlu yıllar yasemencimm Allah bebeğinle sana uzun ömürler wersin hamileymişsin sanırım çok mutlu oldum canımmmm yaaa. belenaycım darısı senin başınaaa en yakın zamanda beklioruz inşallah güzel haberlerini:):)

yasemeen mutlu yıllar canım en güzel doğum günü hediyesi olmuş senin için rabbim uzun ömür nasip etsin bebişinle eşinle nice mutlu yıllara inşallah hayırla ve sağlıkla

yasmin canım benim ne güzel söylemişsin ağzın bal yesin emi

:):) yumurtlama günlerini ii hesapla canım hemen haber almak istiyoruz senden benim ki hiç beklemediğim zamanda oldu inşallah sana da bi süpriz olur canım fazla sters yapmaaa olumlu düşün canım

kızlar günaydınlar birkaç gündür site bende hata veriyor geçmişi okuyamıyorum.nasılsınız?
busecim sen nasılsın az kaldı dimi inşalalh güzel bir haber verirsin :))

kızlar sizden bebişime isim önermenizi istiyorum ne zormuş ya insan hiçbirşeyi yakıştıramıyor :)) keşke daha önce kafamda kursaydım şu olucak diye şimdi daha kolay olucaktı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…