Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

epeyce gecmıs guzelım uzerınden testte cıkmaması da ilginc.bi doktora gıt bencede bir an önce belkı adet düzensızlıgı olmus olabılır.hormonlardan kaynaklanabılır

sağol cnm yaa.2 ay önce gittim herşey çok normaldi.reglimdede 3-4 günlük gecikme oluyodu.bune böle anlamadımm.doktora pzartesi gidebilirim ancakk.inşallah bi sorun yokturrr:Saruboceq:

canım moralini bozmak istemem ama aradan nerdeyse 15 gün geçmiş eğer olsaydı şimdiye çıkması geekirdi bence bi doktora görün neden adet olmadın daha önced gecikme olmuşmuydu ama inşallah sonuç sürpriz olur kan testin pozitif çıkar :Saruboceq:

günaydın canlar nasılsınız
esterya tebrik ederim canım çok şükür kalp atışını duymuşsun eee sıra doğumda he he he ay bende hemen 9 ayı dolduruverdim

:Saruboceq:tek umudum acaba geç döllenmemi oldu.inşallah bebiş vardır.:Saruboceq::sinifsinif:

kızlar günaydınlar hayırlı cumalar

ne güzel haberler var bugün yasemen çok sevindim canım allah tamammına erdirsin canım.
esteryacım pıt pıtlar aya çok güzel gözün aydın.
inşallah en kısa zamanda diğer arkaşlardanda alırız müjdeyi

kızlar guzel dilekleriniz icin cok tesekkurler
dr 5+5 olctu bebegimi oysa dun 6+6 idik, 25 aralık cmtesi tekrar bakacak insallah haftasını yakalar bebegim

Aaayyyy çok sevindim canım benim maşallah allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla hayırlısıyla, sorunsuz bi hamilelik nasip etsin.. çok tebrik ettiğimi söylermisin belenaycım darısı sizlere olsun güzel arkadaşımmm
bu fastastikanın yasemeen için yazdığı güzel dilekler

ysemin canım havalardandır hep öyleyiz yataktan sürünerek kalkıyorum her tarafın dayak yemiş gibi ağrıyor nolcak bizim bu halimiz minicik bir yürek bizi canlandırmaya yeter diye düşünüyorum yanlışmı şöle cıvıl cıvıl bir bebek ahhh ahhh

beloşum teşhisi şıp diye koydun tatlım harikasın yaa...işte damdan düşennin halini damdan düşen anlıyo....:)))

Kızlar merhabalar.
Size güzel birsöz söyliyim...
Biri Hz.Mevlana'ya demiş ki:
___Aşka uçma , kanadın yanar !

Hz.Mevlana cevap vermiş:

___Aşka uçmayacaksam kanat neye yarar

Mevlana Haftasındayız,aklıma geldi paylaşmak istedim

yasemin birde bana sor sabahları kalkmak o kadar zor olmaya başladı ki gözümü açamıyorum zor geliyorum işe gergün geç kalıyorum :kedi:

belenaycımda süper teşhis etmiş valla :)) en kısa zamanda inşallah olucak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…