Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

eceeeeeeeeeeeeee gozunaydın cnm Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin? canın ne cekmisti senin anlat bakalaım sen kız mı istiyordun erkek mi :)

eceeeeeeeeeeeeee gozunaydın cnm Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin? canın ne cekmisti senin anlat bakalaım sen kız mı istiyordun erkek mi :)
,

saol canım.birazcık gönlüm kızdan yanaydı ama nedense erkek olduğunu duyunca çok sevindim.canım neler çekmişti tatlı dışında herşey diyebilirim.turşu ve ekşi kivi bunların başında :)))

benim canm acı tursu salgam suyu falan istiyordu ekşi seviyorum bu aralar portakal nar falan yiyorum canım tatlı istese bile limonlu tatlı istiyor cnm.. ama hamile oldugumu soyledigim insanların %95 i kızın olacak diyor :) :)

benim canm acı tursu salgam suyu falan istiyordu ekşi seviyorum bu aralar portakal nar falan yiyorum canım tatlı istese bile limonlu tatlı istiyor cnm.. ama hamile oldugumu soyledigim insanların %95 i kızın olacak diyor :) :)

hayırlısı neyse o olsun canım yeterki sağlıklı olsun.senin içinden geçen ne peki ? bende hatayımda hiç yemediğim kadar acı yedim beni görenler inanamıyor çünkü ben o kadar acı asla yemezdim :)))

walla bende öyle ırmızı pul biber manyagı oldum tursu manyagı oldum.. bana ilk erkek gibi geliyordu simdi tesir altında kaldım kız gibi geliyor ama annem daha ona hamile oldugumusölemeden ruyasında gormus hatta kundagı acıp bakmıs pipisine :) erkek olacak diyor yani

günaydın kızlar herkese iyi haftalar
:emir_bebek:benim minik prensim hayatımın 2 erkeği geliyor teyzeleri :))
uyyy uyyy maşallah canım gözün aydın hayırlısıyla kucağına alırsın bitanemmm benim.

ayyy ayyy canım hayırlısı neyse o olsun gülüm alkisalkisalkis

kızlar adetime 1 hafta kala göğüslerim dolgunlaştı şekli değişti karnımdada hafif ağrılar var şimdi 4 günüm var adetime başkada belirtim yok bakalım hayırlısı olsun.

eceeeeee çok sevındımmm tatlımmm hadı gözun aydın olsun...prensın gelıyo demekkıı..aman da amannn ogluma kanki :))

allahım tamamına erdırsın ınsallah...

kıslar bızımde ayrıntılmız cok guzel gectı hersey yolunda çok sükür.kocaman olmus oglusum benım...

eceeeeee çok sevındımmm tatlımmm hadı gözun aydın olsun...prensın gelıyo demekkıı..aman da amannn ogluma kanki :))

allahım tamamına erdırsın ınsallah...

kıslar bızımde ayrıntılmız cok guzel gectı hersey yolunda çok sükür.kocaman olmus oglusum benım...

maşlalh demirimize bizde merak etmiştik sizi..gözün aydın canım :)))

günaydın kızlar herkese iyi haftalar
:emir_bebek:benim minik prensim hayatımın 2 erkeği geliyor teyzeleri :))

eceeeeeeeeeeee hayırlı olsun güzelim çok sevindimm, maşallahhh oğluşuna.. daha bugün geçmişti yine aklımdan bu kız ne zaman öğrencek yaaa diye, meğer öğrenmişsin, ayy darısı başıma bi dahaki randevuya örenirim diye tahmin ediyorum.. hoş hala iştahsızlığım tam gaz devam ediyo, canım ne tatlı ne tuzlu ne ekşi istiyr, en sevdiğim şey şehriye ve tarhana çorbası.. hiçbi ipucu yok anlıcağın :)) sağlıklı olsunda ne farkeder dimi..

bu arada kızlar hepinizi çoooook özledim bizim şirket iyice sapıttı resmen, neredeyse neti kapatacaklar, hey allahım, sabır yaniiiii, böyle giderse yasağın kalkacağı yok, akşamlarıda çok giremiyorum yani evdeysem giriyorum ama siz yoksunuz.. çok seviyorum hepinizi canım kankilerim benimmmmmmmmmmm

kıslarrrrrr bundan sonra bende gunduzlerı nete gıremıycem bazı sıtelere erısım durdurulmus...:KK43:( ancak aksamları musaıt olunca gelmeye calısıcam hepınızı öptümmm kocamannn

kızlar hepiniz iyisinizdir umarım nete fazla giremiyorum sizlerle konuşmayı çok özlemişim walla:KK43: bebiş iiii her yeri belli artık perşembe ultrasona girdim kollar bacaklar oynuodu:):) 11+3 oldu cinsiyeti ne zaman belli olur acaba :):) çok merak ediorum sizin bebişlerde iidir umarım yeni hamilelikler warmıı arada girip okurum hepinizi çok öptüm kızlar..

ece ve peri çok sevindim adınıza ohh bi sürü erkekimiz oldu ama bir tanede cic kızımız var göz bebeğimiz ilk bebeğimiz sabinanın cimcimesi:))ne güzel rabbime şükür hepinizin hamileliği yolunda gidiyor inşallah böylede gidecek ve zamanı gelince ınga sesleri dolduracak bu topiği amiiiiiiiiiiin
yasemin sen nasılsın nazlı kelebek
esterya canım sen nasılsın güzel hamiş
busem canım inşallah melğin seninledir dualrım seinle canım
yasmin canım çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine herşey yolnda devam eder inşallah
yasemeen gelmiyor kız bebiş nasıl bebiş tdını çıkar hamileliğin
fantastikam canım arkadaşım sende öğrenirsin cinsiyetini merak etme erkek kız sağlıklı ve hayırlı olsunda
bende teyze olmanın mutluluğunu yaşıyorum ne zaman anne olurum bilmem kısmet artık

günaydın kısslar
gördüğüm kadarıyla bebişlerimizde annelrimizde herkeslerde iyi maşallah
benim daha çok küçük ya belenaycım henüz tam tadına varamıyorum bi görsek keseciği içerde ,elimde değil aklıma geliyo dış gebelik geçirme ihtimali ikincisi tekrarlayabiliyo ya ama inş. iyidir bebişim .allahım korusun onu

peri de artık pek giremeyecekmiş malsef neyse demir beyimiz iyimiş :)

öpüyorum bebişleri anneleri söyleyin bebeklerinize opuyorumnanaktan

X