Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

günaydın canlarım..sabinacığım bizde seni özlüyoruz :)) beloşum burdada kapalı hava ve yağmurlu...ben hala çok yorgunum ya...nasıl geçecek bu yorgunluk kızlar....

silkin şöyle kapalı bir ortamdaysan çık dışarıya derin derin nefes al ver ben yorgun değilim diye tekrar et bak nasıl geçecek yorgunluğun

günaydın kızlar bende bugün çok zor kalktım burasıda kapalı ve yağmur yağıcak galiba .bugün evde olmak isterdim :))

buseciğim hoş geldin...ne güzel özlem gidermişsin ailenle darısı bana güzelim...güzel haberler bekliyoruz bu ay senden hadi bakalım....

sağolun kızlar bende sizleri özledim valla inş bu ay hamil olmayan kalmasın fantastikam nasıl iyimi çok özledim onuda.

slm kızlr nasılsınız bakalım, topic çok sakin gidiyor, çok okuyamadım geçmişi ama hepinizin iyi olduğuna çok sevindim.. busemcim bende seni çok özedim tatlım, hepinizi çok özldim kızlar.

düsükten sonra ne kadar beklenmeli kizlar, tekrar bebek düsünmek icin?? bir arkadasim düsük yapti ve doktor hemen cocuk düsünmeyin demis...simdi de 1 sene gecti üzerinden bebis istiyorlar bayagidir ama olmuyor....baska bir doktorda yanlis yaptiniz bu kadar uzun süre korunmamaliydiniz demis, yani ilk doktorun dedigi dogru degilmis!!!

slm kızlr nasılsınız bakalım, topic çok sakin gidiyor, çok okuyamadım geçmişi ama hepinizin iyi olduğuna çok sevindim.. busemcim bende seni çok özedim tatlım, hepinizi çok özldim kızlar.

fantastikam canımm nerelerdesin sen? yerimsenibenyerimsenibenhiç görüşemiyoruz? :1no2::1no2:fecebooktada yoksun tatlım ya..nasılsın? nasıl gidiyo?herşey yolundadır inşallah....:Saruboceq::Saruboceq:seni ve bebişi çok öpüyorum canım ii bak kendine ve tabiikide bebişimize...:1hug::1hug:

Hepinize gunaydın kızlar, cmtesi gunu saat 17 gibi doktora gitmek istiyorum Allahın izni ile, Dualarınızı eksik etmeyin teyzeleri ..
Belom nerdesin her sabah en erken sen gelirdin, fantastikim guzel hamis kısacık yazma daha ayrıntılı yaz nasılsın bebis nasıl, Yasom , perim , ece, buse, sabina, sibela hepiniz dualarımdasınız kızlar..unuttugum biri varsa lutfen kızmasın

geldim geldim esteryam burdayım tıkınmakla meşgulüm kahvaltı yapmadan çıktım kimsecikler yokken gevrek yiyeyim dedim
oyyy teyzesi kurban olsun onu yaradana dua etmezmiyiz hiç annesi

Afiyet olsun belomm... Bende dun hayatımda yapmadıgım bişi yaptım, manavdan meyve aldım ve yedim :) normalde benim meyve ile işim olmaz ama du canım istedi 700 gr siyah uzum ve 4 tane portakal aldım ve yedim nasıl guzel geldi.. Normalde biri soyucak getircekte ben yiyicem :) :) Bide dun sirketten bir arkadas bi baktım elma yiyor nasl buyuk guzel kırmızı sulu elma oyle baktım kaldım.. baska varmı dedim yok dedi bana mandalina verdi bir tane ama aklım o elmada kaldı :)

Kızlar size bişey sorucam yaa, başka başlıklara da yazdım ama şu an bizden başka kimse yok forumda geçen ay adetime iki gün kala çok sancılandım ve kahverengi lekelenmelerim oldu, doktora gittim, aynı anda hamile olduğumu ama erken bi düşük yaşadığımı öğrendim, bugün de adetime 5 gün var daha ama iki gündür aynı ağrıları yine çekiyorum, bu kez lekelenme falan yok ama ağrılarım dayanılmaz, adet sancısı gibi, sizce ne yapmalıyım, çok korkuyorum yaa, tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum ben mafoldumben

afiyet olsun bnim güzel hamişime ye gülüm ye et olsun süt olsun kız yanlız o elma yiyen kişiye kızdım insan ısırık atmadığı yeriden biraz keser verirdi ya kıyamam canın çekmiş valla öle durumlarda arsızlık edeceksin güzelim başka yok bitti falan dinlemiyeceksin çek elinden al aaaa bizim bebeğimizin canı çekmiş allaa allaaaaaaaa

canım geçmiş olsun ama her sancıyı kötüye yorma her zaman aynı olacak diye bir durum yok lekelenme yoksa merak etme ama sen yinede için rahat etsin doktora danış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…