Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

inşallah yarar esteryacım bu günlerini değerlendir bi kaç hafta sonra ver bize müjdeyi :dance:

walla canım adam aksam felegini sasirdi bir kase , tarcın cayı, keciboynuzu suyu yakında 10 kaplan gucune ulasıcak :)

günaydın kızlar,
sabah sabah amma kaynatmışsınız,sizi okuyorum ne zamandır.Güzel bir gün olsun hepimiz için.
yaa bu arada yumurtlama zamanları gelenler var,yaklaşanlar var,yakında yavaş yavaş hamile haberleri almaya başlıcaz desenize:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5

benim adet tarihim 1 haziran kızlar :)
bakalım neler olacak :)
19 mayısa kadar tuttu tuttu sonra zaten 5 gun kocam yok

kıslar günaydın ablalarım nasılsınız
aklımda bazı soru işaretleri vardı bende doktor sitesine soru yazdım bana cvp yazdılar
cevabıda burda
Eğer yolk kesesi gürüldüyse bu boş gebelik değildir ancak bebek tam olarak gelişemediğinden ultrason ile görülmemiştir...Bu 6 ay içinde eşiniz ile beraber olabilirsiniz.. Ben normalde 2-3 ay eşlerin korunmalarını öneriyorum, bu dönemden sonra gebe kalabilirsiniz. Eğer muayene olmaya gelirseniz gebelik için ne gibi hazırlıklar yapılması gerektiği ve hangi ilaçların - testlerin gerekli olduğuna dair sizinle görüşürüz ve genel bir jinekolojik muayenenizi yaparız...

ben boş gebelik geçirdiğimi sanıyodum meğer değilmiş kendi doktorum beni hiç aydınlatmamıştı.

valla bana bişi demedi aklımda hep soru işareti kalmıştı çünki yolk kesesi görününce boş gebelik olmadığını biliyodum

canım benim ya kıyamam sana ben böyle olaylar ilk gebeliklerde görülürmüş dr bana bunun önemli bi sebebi yok demişti o ilişkiden kaynaklanıyomuş bebekte kromozom eksikliği olabilirmiş yada başka bi sebep ama kalıcı değil yani bence hepimizin bi dahaki gebeliği sağlıklı olucak buna yürekten inanıyorum yine bizlerin hamilelik sohbetleri yaptığımızı canlandırıyorum ve çok mutlu oluyorum

kaydirigubbakcemile5:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.................... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

harıkacım canım nasılsın yaa sana ne soracam sen yazmışsınkı burada bizim listede olup hamile kalan var ve bize söylemedıler bunlar kım canım söylersen sevınırım merakketim

tuğbacım hangi konuda gördüğümü hatırlamıyorum ama yeni hamileliğinden sözediyodu ya yanlış isim yazmak istemiyorum ama bi araştırayım bakayım galiba bende tebrik etmiştim

merhaba hanımlar listede olupda hamiş olan varsa bilelim de bizede umut olsun ben korkuyorum ilk beeğini kürtaj olanın bir daha çocuğu olmaz dediler canım sıkıldı ama ne yapalım bebeğimiz öldü ve mecburen kürtaj yaptılar yani ben bir daha bebek sahibi olamıyacakmıyım allah hepimizin yardımcısı olsun

slm canım ben bugun hamile oldugumu öğrendim sizinle paylaşmak istedim ama çok korkuyorum sancım oluyo rabbim hepimize nasip etsin

Tuğbacım eski msjlara baktımda easy hamile görünüyo ama litemizde hala bekleyenler arasında onu sileblirsin bence..

slm canım ben bugun hamile oldugumu öğrendim sizinle paylaşmak istedim ama çok korkuyorum sancım oluyo rabbim hepimize nasip etsin
a.s.easy canım sen hamileymişin ilk hamilemizmişin :teytey:ben senı nasıl görmedim yaa biraz geç oldu ama tebrik ederim rabbim tamamına erdirsin ayy çook mutlu oldum adına darısı bizlerin başına inş. öpt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…