Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kaydirigubbakcemile5::CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................:nazar:TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 3 ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

Allah hiçbirimize aynı şeyleri yaşatmasın tekrar bende nisan ayında bebğimin kalp atışı durması sonucunda kürtaj oldum dr 3 ay beklemem gerektiğini söyledi aynı şeyi tekrar yaşamamak için bu sürecin dolmasını beklicem Herşey hepinizin gönlüne göre olsun..

a.s.canım aramıza hoşgeldın rabbım birdaha böyle acı yaşatmasın listeye ekledım senı canım...

HARIKACIM bu verdıgın isimlerin hiçbiri bizim listemizde yokkı listede olupta hamile olan ve söylemeyen varmı

tuğbacım ilk cümlelerimdede yazmıştım bunlar listede yok ama bizim konumuza ilk zamanlarda uğramış ve fazla kalmamış arkadaşlar ben bunları tesdüfen aralık annelerinde falan gördüm sadece listeye eklenmemiş olmasalar bile bizimkilere benzer şeyler yaşadıktan sonra tekrar hamile kalmaları sevindirici

arkadaşlar işlerim bitti yemeğimide yaptım artık sizlerleyimmmmmmmmm
bişi sorcam sizee cumartesi düğün var teyzemin oğlu evleniyo bende siyah etek gri saten gömlek aldım sizce ne renk makyaj yapabilirim?

ellerine sağlık tatlım,makyaj için pembe renk bencede hoş griyle uyumunu bende beğeniyorum, mavi ve lacivert kombinasyonunuda beyeniyorum ben hele grinin tonu biraz açıksa hoş oluyo oda

Allah hiçbirimize aynı şeyleri yaşatmasın tekrar bende nisan ayında bebğimin kalp atışı durması sonucunda kürtaj oldum dr 3 ay beklemem gerektiğini söyledi aynı şeyi tekrar yaşamamak için bu sürecin dolmasını beklicem Herşey hepinizin gönlüne göre olsun..

amin canım geçmiş olsun sanada inan zaman şıp diye geçiveriyo benim 3 ayım bu ay doldu inan burda arkadaşlarımla beraberken anlamadım hiç zamanı

Kızlar Merhaba Bekleme sürem için dr 2 adet demişti. Kürtajdan önceki düzenime döndüm galiba tam zamanında oldum.ilki 37 gün sonraydı şimdi ki 28 gün. Düzene hemen girmiycek diye korkuyodum.Belki hatırlayanınız vardır ben o kadar da şanslı değilim hamile kalma konusunda erkek faktörlü problemimiz olduğu için haziran doktorla görüşmeye gidicem ikinci micro deneme için. Yaklaştıkca daha bir strese giriyorum galiba... Bir daha bu kötü tecrübeyi yaşamaktan çok korktuğum için.

Allah en yakın zamanda kucaklarımıza sağlıklı bebekler versin Önce hiç tatmayanlara sonrada isteyen herkeze...

plumcum hep söylediğim gibi biz birbirimize uğurlu gelicez canım gör bak ve senin için extra dua edicem ben ikinci denemende herşey yolunda gitsin diye canım benim

Son düzenleme:
merhaba hanımlar listede olupda hamiş olan varsa bilelim de bizede umut olsun ben korkuyorum ilk beeğini kürtaj olanın bir daha çocuğu olmaz dediler canım sıkıldı ama ne yapalım bebeğimiz öldü ve mecburen kürtaj yaptılar yani ben bir daha bebek sahibi olamıyacakmıyım allah hepimizin yardımcısı olsun

belenaycığım onu kim dediyse halt etmiş....sadece senin moralini bozmak istemişler takma arkadşım bazıları gerçekten saçmalıyor...:eek:klava:

arkadaşlar işlerim bitti yemeğimide yaptım artık sizlerleyimmmmmmmmm
bişi sorcam sizee cumartesi düğün var teyzemin oğlu evleniyo bende siyah etek gri saten gömlek aldım sizce ne renk makyaj yapabilirim?

gümüş rengi yada siyah veya borda yapabilirsin :))))

kızlar ya ilk sayfaları karıştırdım bugün biraz dün gibi o ettiğimiz sohbetler falan ne hızlı geçmiş zaman ya :1shok:
zaten ben istiyorumki işe geldiğim zamanlar çok hızlı ilerlesin eve döndüğümde ağırlaşsın hele haftasonları dursun mümkünse delikafadulden

günaydın hanımlar a.s.

22 mayıscanım benimki 8 gün sonra ama galiba hamile değilim...:KK43:( hiç bir belirti yok şimdilik....:sm_confused:

tatlım daha erken değilmi çoğu kadın adetinin gecikmesinden anlamıyomu hamileliğini yerimseniben
hani ilk hamileliğimizden örnekler vermek istemiyorum sağlıklı olmadığı için ama benim arkadaşlarımın hepsi öyle diyo hatta bi tanesi ümidini kesmiş çünkü bütün belirtileri adet olucağı yönündeymiş bikaçgün geçince test yapmışki meğer hamile
hiç belli olmaz canım benim lütfen ümidini kesme ve ne olursa olsun hayırlısı olsun tatlı kuşum :1hug:

gunaydın kızlar
benim adet tarihim 1 haziran :)
bugun progestan kullanmaya basladım, kullanıpta yan etkisini goren var mı?

kaydirigubbakcemile5::CüvCüv::BEKLEME LıSTEMıZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........14 haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................:nazar:TOPıGıMıZıN ıLK HAMıLESı:CüvCüv::teytey::teytey::teytey::teytey:RABBıM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 15 gün hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 15 gün hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 buçuk ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 buçuk ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 buçuk ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar nasılsınız listeyi bugün yeniledim ve bütün korunma süresi biten arkadaşlara rabbim tez zamanda hayırlısıyla saglıklı ve sorunsuz hamilelik nasip etsin inş. amiinn

canım
31 martta gelismeyen gebelikten kurtaj oldum ben 4 mayısta kan verdim testler yaptılar
progesteron hormonum dusuk cıktı, dr da progestan yazdı ve adetinin 15. gunu basla dedi.
sanırım bebek olursa daha kolay tutunmasını saglayan hormon

canım
31 martta gelismeyen gebelikten kurtaj oldum ben 4 mayısta kan verdim testler yaptılar
progesteron hormonum dusuk cıktı, dr da progestan yazdı ve adetinin 15. gunu basla dedi.
sanırım bebek olursa daha kolay tutunmasını saglayan hormon

evet canım aynen yazdıgın gibi bebegı tutunmasını saglayan hormon benım eltımde kullandı inş. kalırsın bu ay hamile :CüvCüv:

inşallah esteryacım bu ay çok mutlu edersin bizi
tuğbacım sanada hayırlı cumalar cnm bugün ve hergün hepimizin iyi dilekleri kabul olsun

X