Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

nasılsınız kızlar bende ugraşıyorum ev tadilatıyla badanacı günü attı yaa ev berbat onu beklıyoruz daha haftaya çarşamba gelecek 10 15 günde badana sürer diyo saten boya yaptırıyorum 1 haftada temizlik sürer haziranın ilk haftası anca biter oyy oyyy bakalım.harikacım başın nasıl oldu daha iyisindir inş.

cuma günü bitiyor eğitimim...pazartesi işte olcağım inşallah...temizlik yapmam lazım ama hiç canım istemiyor...kaloriferler söndü islerden kutulmak lazım...ne yapacağım bilmiyorum...

nasılsınız kızlar bende ugraşıyorum ev tadilatıyla badanacı günü attı yaa ev berbat onu beklıyoruz daha haftaya çarşamba gelecek 10 15 günde badana sürer diyo saten boya yaptırıyorum 1 haftada temizlik sürer haziranın ilk haftası anca biter oyy oyyy bakalım.harikacım başın nasıl oldu daha iyisindir inş.

ay canım allah yardımcın olsun zor işler..ama bitincede harika misler gibi oturursun....:1hug:

kaydirigubbakcemile5:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.................... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

ay canım allah yardımcın olsun zor işler..ama bitincede harika misler gibi oturursun....:1hug:
saol canım evet dogru söylüyosun eziyetini çekecem ama sonrada tertemiz oturacam misler gibi bi yandanda her işimin olması iyi ev işlerimi bitiririm kardeşimin dügünü olur allahın izniyle hamile kaldıgımda hiç bi stresim kalmamış olacak evim tertemiz kardeşim evlenmiş rahat rahat hamileliğimi geçiririm inş.

iyiyim ben tuğbacım geçti sayılır başım :dance: ya sanada kolay gelsin valla zor gerçekten yani işler yorar seni ama evin dağınık görüntüsü dahada yorar ama bitince süper olucak artık oturur şöyle bi kahve içersin mis gibi sırnaşık şey

cuma günü bitiyor eğitimim...pazartesi işte olcağım inşallah...temizlik yapmam lazım ama hiç canım istemiyor...kaloriferler söndü islerden kutulmak lazım...ne yapacağım bilmiyorum...

ne tesadüf yasemincim benimde temizlik yapmam lazım bu haftasonu hep gezdim ev iyice karıştı -tatlicadiarzu-
sen duvarlarımı boyatçaksın cnm islerden kurtulmak için

aslen yozgatlıyız eşimde bende zonguldakta yaşıyoruz...kiracı oldğum için boyatmayacağım...çok kirli değil zaten ev değiştirmeyide düşünüyorum onun için boyatmama kararı aldık...bu yaz izmire geleceğiz eşimle ben hiç gelmedim çok merak ediyorum...temmzda inşalllah...

iyiyim ben tuğbacım geçti sayılır başım :dance: ya sanada kolay gelsin valla zor gerçekten yani işler yorar seni ama evin dağınık görüntüsü dahada yorar ama bitince süper olucak artık oturur şöyle bi kahve içersin mis gibi sırnaşık şey
iyi
iyi olmana sevındım canım saol evet zor herşeyi çektik ortalara heryer biyerde bende dagınıklıktan nefret ederim inan ev bu halde diye stres oluyorum banadacıda gelmedı attı günü bu halde 1 hafta bekle allah bekle hayırlısı olsun ne dıyım geç olsun güç olmasın bitince harıka olacakta bi bitse öyle işte canım...

kaydirigubbakcemile5:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........1haziranKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.................... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............15 mayısKALANSÜRE 15gün hihoyyyt
10-kubram..............12mayısKALAN SÜRE 12gün hihoyyyt
11-osmak...............1haziran KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............1haziranKALANSÜRE 1 ay hihoyyyt
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 1buçuk ay hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 6 ayhihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq:

yasemincim izmire geldinizmi bizede gelin ay ne güzel olur mutlaka görüşelim ben çok isterim
tuğbacım zamanlama süper olucak bütün işler biticek kardeşinde yuvasını kurmuş olucak sonra bi öğrenicezki tuğba hamileee alkisalkisalkis:dance:

yasemincim izmire geldinizmi bizede gelin ay ne güzel olur mutlaka görüşelim ben çok isterim
tuğbacım zamanlama süper olucak bütün işler biticek kardeşinde yuvasını kurmuş olucak sonra bi öğrenicezki tuğba hamileee alkisalkisalkis:dance:

canım teşeşkür ederim teklifin için bende mutlaka tanışmayı isterim çok güzel olur....kısmet bakalım...bende zonguldaga beklerim canım seve seve misafir ederim sizi...:1hug:

ben çıkıyorum fıstıklar kocaman öpüldüüz..biraz ortalığı toparlayıp kocişle yürüyüşe gideceğiz yemek öncesi...görüşürüz....

29 kişi listemizde ama hiç hamile yok :KK43:((

EVET YAAA
hiç hamile çıkmadı daha,hadi biri kırsın şeytanın bacağını,sonra ondan da bize sirayet eder inşallah,valla ben ilk olmak isterim,ilk olmaya talibim,ama daha benim yumurtlama günüme bile çookk var,bide düşükten sonra bakalım doğru düzgün yumurtlıcammı ayy valla tavuk gibi bahsediyorum kendimden gıd gıd gıdakkkdelikafadulden

canım teşeşkür ederim teklifin için bende mutlaka tanışmayı isterim çok güzel olur....kısmet bakalım...bende zonguldaga beklerim canım seve seve misafir ederim sizi...:1hug:

inşallah tatlım bende oraları görmeyi çok istiyorum ama ne zaman geliriz belli değil ama sizinki belli bende çok mutlu olurum sizi burda ağırlamaktan süper olura.s

a.s.ayy canımsın yaaa agzından bal damlıyoo inş. dediğin gibi olur tabı başta hayırlısı heycanlandım yaa valla tugba hamile deyince rabbim hepimize nasip etsin inş.:Saruboceq:

EVET YAAA
hiç hamile çıkmadı daha,hadi biri kırsın şeytanın bacağını,sonra ondan da bize sirayet eder inşallah,valla ben ilk olmak isterim,ilk olmaya talibim,ama daha benim yumurtlama günüme bile çookk var,bide düşükten sonra bakalım doğru düzgün yumurtlıcammı ayy valla tavuk gibi bahsediyorum kendimden gıd gıd gıdakkkdelikafadulden

a.s.inş. canım hepimiz bir başlarız hamile:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: kalmaya gerisi gelir inş.tek senmı bende öyle diyorum o akıntıyı görünce ahan yumurtladım :dance:diyorumm

X