Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

:roflol: bende sibel ya her yumurtlama diyişimde bi gülüyorum

bu arada kızlar listedeki bazı arkadaşların hamile olduğunu biliyorum ben başka konularda tesadüfen gördüm ama onlar burda söylemediler bize hamile olduklarını genelde bi uğrayıp çıkan arkadaşlardı demek onlar :sm_confused:

hadi yaa var demek,keşke bizede söyleseler ne güzel kendimize paylar çıkarırdık,valla ben hamile kalırsam ilk size söylerim,dert ortaklarım,kader arkadaşlarım benimmm.

hadi yaa var demek,keşke bizede söyleseler ne güzel kendimize paylar çıkarırdık,valla ben hamile kalırsam ilk size söylerim,dert ortaklarım,kader arkadaşlarım benimmm.

bende ablacım bende sizlerle paylaşacam Allah ım o günleri yaşatsın :sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::lepi::lepi::lepi:

nurhayatçım süper bi haber bende çok sevindim canım böyle giderse ne zaman sıfırlanırmış

Entrikacım doktor belli bi zaman vermedi ama 13 nisanda 1 veya 1.5 ay sürebilir düşmesi demişti..Kürtaj olmadan son değerim yani 13 nisanda 43000 di 1 hafta sonra 1012 sonraki hafta 510 sonraki hafta 291 bu haftada 181.Dikkat ettim yaklaşık %50 düşüyo herhafta.Önümüzdeki haftada 100 olur herhalde yada 90 ? Biran önce düşse bende rahatlasam yaa...sizin bukadar uzun sürdümü düşmesi ?

ayy ALLAH ım o günleri bize en yakın zamanda göstersin inşallah,şöyle arka arkaya,peş peşe müjdeler versek olacak inşallah kızlar,inanalım gerçekten inanalım ki gelsin bebişler.

a.s.inş. canım hepimiz bir başlarız hamile:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: kalmaya gerisi gelir inş.tek senmı bende öyle diyorum o akıntıyı görünce ahan yumurtladım :dance:diyorumm

harikasın tuğbacığım yaa..."akıntıyı görünce ahan yumurtladım" bayıldım bu kısıma ...beni güldürdün allahta seni güldürsün emi......delikafadulden

bende sizinle paylaşırım hemen 3 ay falan kimseye söylemeyi düşünmüyoruz zaten :)))

günaydın bu alemin en güzel hanımları a.s.

nurhayatçım ben sadece bi kere kan testi yaptırdım dra gitmeden önce hamile olduğum kesinmi diye 1700 civarı bişey çıkmıştı dr a gittiğimde dr o sonuçla hiç ilgilenmedi bile, kesenin büyüyüp büyümemesini takip edelim dedi sonrada bi daha kürtaj sırasında baktılar okadar fisfisfis

ayy ALLAH ım o günleri bize en yakın zamanda göstersin inşallah,şöyle arka arkaya,peş peşe müjdeler versek olacak inşallah kızlar,inanalım gerçekten inanalım ki gelsin bebişler.

amiin sibelim gelcek hepimize bencede inanalım :Saruboceq:

hiç sevmem ütü yapmayı yazlıkları yıkadım bi ton...hesi ütülenecek ((

off valla yasemincim ya yazın zaten hiç çekilmiyo ama mecbur işte,bide ben son haftalarda izin günlerimdede hep dışardaym geziyorum yada bi işim çıkıyo evimi iyice boşladım :tomato: bu cmt de yokum evde ama pazar bütün günümü evime ayırcam şakkıdı

günaydın güzel anne adayları...mutlu bir gün diliyrum hepinize....ben kaçıyım daha başmda havluyla dolaşıyorum hazırlanmam lazım eğitim bekler...:)) öpüldünüz....

gunaydın kızlarrrrrrrrrr
benim bugun sol yumurtalık tarafında agrım var sanırım yumurtlamam yakın. bugun regleden sonra 14. gunum sanırım pazar gunune kadar yumurtlamam olur. bu arada esime keciboynuzu suyu icirmeye basladım. birde cubuk tarcın zencefil karanfil kaynatıyorum çay olarak içiriyorum içine bal katıp. bakalım bu ay işe yarayacakmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…