Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

SıBELAM canım Allah kimsenin evinde huzurunu bozmasın,
benim ikinci evliligim o nedenle huzur benim icin cok onemli, tekrar bir mutsuzluk yasamak beni cok uzer, yasimda 36 bu yastan sonra bir yıkım yasarsam toparlamama bu nedenle cok dikkat ediyorum. ama kafamın tası attgıında da gozum hicbisi gormuyor :)
ay kızlar ya iki yumosum vardı insallah tutar :)

ayyy sibel beni mest ettin bu akşam yaptırıcam valla öyle, zaten bayılıyo eşimde öyle yağlarla falan mıncıklamayı beni :kedi:

barıstık canım eşim falza uzatmadı
hatta aşıalamadan beri çalışıyoruz saglam olsun diye :)

esteryacım allah bozmasın olur zaten öyle şeyler ya her evlilikte ara sırada ister ama çok uzatmadan tabi) kaybetme korkusu bağlar insanları birbirine bence hem demiştim ya böyle küslüklerden sonraki ilişkiler çok ateşli oluyo sırnaşık şey

canım benim aminnnn,ALLAH huzurunuzu bozmasın,sende gözünü felan karartma öyle,biraz sakin ol,canım öfkemizi kontrol ettiğimiz zaman gerçekten başka bir insan oluyoruz,karşımızdaki insanda başkalaşıyor ama yavaş yavaş,o yüzden öfkene yenilme canım ALLAH gönlüne göre versin inşallah bu aya bebişine hamile kalırsın.

sibelcim çok haklısın biz farkedipte değişmeye başlayınca karşımızdakide değişiyo
mesela ben olayları biraz uzattığımı farkettim ve hemen bu yönde biraz keskin yerlerimi törpülemeye çalıştım şimdi kısa kesip uzatmıyorum gereksiz şeyleri ve bi baktımki eşiminde bu anlamda tepkileri değişmiş zemuszemus

esteryacım cmt günü bitti adetim işte bugün 4. gün

hımmmm evet daha çok erken harikacım,
yumurtalar için hazırlık yapıyomusun,hani destek anlamında,hadi inşallah bu ay hedefi 12 den vur,hepimiz inşallah 12 den vururuz:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:i
ilk 3 e giremedik ama sağlık olsun,önemli olan yarışı tamamlamak,katılmak dimi ama şekerimkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 aynen sibelcim derece yapamasakta sıralamaya dahil olmamız lazım kaydirigubbakcemile5
daha erken benim şuan gıdaklıyorum haftaya yumurtlarım hayırlısıyla :bbo:
geçen gece kendimi çok tuhaf hissettim ilişkiden önce yani dedim acaba ben gerçekten istiyomuyum acaba bebek offf sapıttım yine :mymeka:

enrikam inan bende bazen aynı duyguları yasıyorum..

yaw diyorum yas 36 tam rahat etme zamanı, keyfine bakma zamanı, tamam bebekken guzel
ama buyudukce yok tripleri yok sorunları yok okulları :)
gerci hepsi bir evlat icin gerekli surecler
15 yasinda bir oglum var, Allaha sukur iyi huylu bir cocuk ama bazı arkadaslarımın cocuklarına baktıkca cok korkuyorum. bir arkadasımın 16 yasında bir kızı var kendi aralarında bir cocukla sözlüler gecenlerde gelmis annesine biz dini nikah yapacaz demis. kiz kalp krizi geciriyordu az kalsın. 16 yasindaki kiz dini nikahı neden isterdi. goya el ele kol koal geziyorlarmısta gunah oluyormus.
sinirlerim tepeme cıktı ama elden ne gelir.. dini nikah oyuncak mı ki oyle hadi gel yapalım sonra da rahat rahat ne halt istersek yiyelim yok boyle bisi ya.. ALLAH herkesin evladına akıl fikir versin, inanaın mana bulmak icin soylemiyorum benimde evladım var ne olacagı belli degil kimsenin evladını yargılamalk bana dusmez ama icim parcalandı.. cok uzuluyorum simdiki bazi genclere..

ayy evet esteryacım allah eksikliğini göstermesin ama çok zor ya her an yanında olamazsın kararlarına hükmedemezsin hadi küçükken tamam neyse bedenen yoruyo seni ama kafan daha rahat ama büyüyünce

aaa harikacım ne sapıtması ben senden de beterim,hem çok istiyorum belirtilerden beri gelmem, hemde böyle bazen ne çocuğu yaa delimisin derim aynı esterya gibi yaşım gelmiş 36 bu yaştan sonra insanlar gezip tozuyor,ALLAH izin verirse 43 yaşında emekli olacam,ondan sonra ye iç gez dolaş dimi ama,herkes çocuğunu büyütüp ayağını uzatırken ben herşeye daha yeni başlamış olacam,niye yalan söyleyim,acaba benmi istiyorum yoksa çevremdekilerin gizli baskılarından kurtulmak içinmi isityorum diye düşünmekten kendimi alamıyorum,eşimde benim 2.kişiliğim gibi düşüyor yani gezip tozmak varken eve kapanacan diyor,benle heryere giremiceksin diyor falan filan,,,,,,,,
yaa büyük ALLAH ım hayırlısını kısmet etsin,bizide öylede böylede üzmesin.:Saruboceq:

kızlar valla siz varyaaaa terapi gibisiniz yaaaa
ohhh sanki biraz rahatladım,benim gibi çelişkide olanlarda varmış yaaa
valla da billa da kafama çok takmıcam artık-tatlicadiarzu-

kızlar valla siz varyaaaa terapi gibisiniz yaaaa
ohhh sanki biraz rahatladım,benim gibi çelişkide olanlarda varmış yaaa
valla da billa da kafama çok takmıcam artık-tatlicadiarzu-

aynen valla yaa bu ay olmazsa bidahaki ay nasılsa, boşverin bu durumun bizi mutsuz etmesine izin vermeyelim hayırlısı neyse o olsun kaydirigubbakcemile5

ben majezik içiyorum bulamazsam apranax, dr söylemişti bana içebilirsin diye dayanılmazki o ağrıya
minoset kas gevşetici hafif geçirenlere etkili olabilir ama beni kesmez mesela
eğer içine sinerse iç bitane ağrı kesici cnm olmaz hiç bişey ben her ay mutlaka içiyorum yıllardır

canım bende içiyodum majezik evlenmeden önce bi gün çok ağır geçirdim hastaneye götürdüler beni orada dr yazmıştı majezik iyi gelir diye o gün bugündür kullanıyordum olmadı alıcam bi tane.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…