Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

kızlar ben dün gece bir rüya gördüm,çok güzeldi,eşimle ben bir kız çocuğunun elinden tutmuştuk,aramızda yürüyordu,çocuk 3-4 yaşlarında bişeydi,bir çocuğa baktım birde eşime baktım,dedimki eşime''canım artık bir kızımız olduğunu annenler söyleyelim,çocuk kaç yaşına geldi hala haber vermedik'' dedim,güya hani ben hamilelik kesinleşene kadar kimseye söylemiyorum yaaa,bu çocuğuda o yüzden kimseye söylememişim,tabi rüya bu yaa abartmışım baksana çocuk kaç yaşına gelmişdelikafadulden
hayırdır inşallah:Saruboceq:

sibelciğim inşallah hamilesindir..bende bebek emzirmiştim öğrenmeden 2 gün önce :)))

aynen canım bende karnımda görene kadar söylemeyi düşünmüyorum
hoş şöylede bi durum var allah korusun tabide eğer yine aynı şey olursa öğrenmiceklermi anlarlar mutlaka diye düşünüyorum ama :sm_confused:

geçen sefer kalp sesini duymadan söylemedik kimseye ne oldu...:KK43:(( bu sefer o kadar saklamıyorum duyan duysun sadece ailelere söylemedik tabi gurbette olunca saklıyabiliyorsun :)))

harikacım bende hamileyken çok gerinmiştim,sahiden, hep gerinme hissi vardı bende,ama senin çok mu erken daha,adetinin kaçıncı günü oldu canım.
inşallah hayırlı bir sebebi vardır:emir_bebek:

ah sibelcim imkansız çünkü adetim daha 3 gün önce bitti kalsiyum eksikliğinden olabilirmiş diye okudum ama sanmıyorum onuda bikaç ay önce normaldi test yaptırmıştım :uhm: geçer heralde ya belki yorgunluktandır

elbette siz haric zaten kk daki arkadaslarım ve kız kardesim haric kimse bilmiyor asılamamı

:1hug::1hug:

mrh kızlar uzun süredir sizlere yamanıyordum benim süre 1 temmuz ama sanırım biraz daha uzayacak bu süre çünkü eşimde işten ayrıldı şimdilik ikimzde işsisiz nasip herşeyin hayırlısı bundada bir hayır vardır bende haziran sonunda işe başlaıyorum neyse şu anda ve süresini bekleyenlere Allahım hayırlı bir evlat ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip etin dualarım sizinle canlarım

sudenazcım hoşgeldin cnm olsun herişte vardır bi hayır derler hem belki süren dolana kadar eşinde bi işe girer sen zaten başlıcakmışsın belli olmaz hiç bi bakmışsın bebek için en uygun zaman gelivermiş böylece

reglı olmama 1 gun kaldı arkadaslar cok heyecanlıyım pek belırtım yok sadece bugun hafıfı belım ve basım agrıyo genelde reglı olacagımda belım deılde karnım agrırıdı ama bu ay belkı deısık belırtım olcakbenneyaptımkiumutlanmıyorumda ama herseyın hayırlısı olsun:Saruboceq::Saruboceq:

hadi bakalım angel yoksa sendenmi geliyor en yakın bebiş haberi yarın gelmezse bi test yaparsın :sm_cool:

geçen sefer kalp sesini duymadan söylemedik kimseye ne oldu...:KK43:(( bu sefer o kadar saklamıyorum duyan duysun sadece ailelere söylemedik tabi gurbette olunca saklıyabiliyorsun :)))

evet bende öyle diyorum yani allah korusun yine öyle olursada bilicekler biz saklasakta hemile olduğumu ama en azından boşa sevinmemiş olurlar, herkes ne kadar mutlu ve heyecanlıydı annem bebek alınana kadar inanamamıştı alınacağına yani herkes çok üzüldü mafoldumben şimdi kalbini duymadan müjde diye vermem ben bu haberi a.s

mrh kızlar uzun süredir sizlere yamanıyordum benim süre 1 temmuz ama sanırım biraz daha uzayacak bu süre çünkü eşimde işten ayrıldı şimdilik ikimzde işsisiz nasip herşeyin hayırlısı bundada bir hayır vardır bende haziran sonunda işe başlaıyorum neyse şu anda ve süresini bekleyenlere Allahım hayırlı bir evlat ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip etin dualarım sizinle canlarım
olsun canım canın sağolsun herşeyde bir hayır vardır unutma öptm
reglı olmama 1 gun kaldı arkadaslar cok heyecanlıyım pek belırtım yok sadece bugun hafıfı belım ve basım agrıyo genelde reglı olacagımda belım deılde karnım agrırıdı ama bu ay belkı deısık belırtım olcakbenneyaptımkiumutlanmıyorumda ama herseyın hayırlısı olsun:Saruboceq::Saruboceq:

ayy hadi inşallah sende hamişsindir canım.

evet bende öyle diyorum yani allah korusun yine öyle olursada bilicekler biz saklasakta hemile olduğumu ama en azından boşa sevinmemiş olurlar, herkes ne kadar mutlu ve heyecanlıydı annem bebek alınana kadar inanamamıştı alınacağına yani herkes çok üzüldü mafoldumben şimdi kalbini duymadan müjde diye vermem ben bu haberi a.s

canım ya ben 2 haftalıktı sölemiştim herkeze bana kısmışlardı biliyomusun ankaradaki akrabalarım hemen sölenirmi olduğu günden felan diye ayy çok üzülmüştüm moralimi bozmuşlardı Allah ım inşallah nasip kısmet ederse bende kalp atışını duyana kadar sölemeyi düşünmüyorum napıyım inşallah allah ım hepimize gösterir amin.

busemcim kaç gün geçtiki cnm
benim mesela genelde beklediğim gün gelir ama mevsim dönümleri hariç belki seninde ondan etkilenmiştir hıı

canım ya aslında gecikmedi 2-3 günü var ama karnım ağrıyo ve lekelenmeler oluyo dedim heralde daha düzene girmrdi erken geliyo dedim ama ne geldiği var anlamadım ya inşallah olurum biran evvel aman yaa olsan bi sıkıntı olmasan bi sıkıntı kadın olmak ne zormuş bu arada benim 2. reglim kürtajdan sonra.

kızlar yaa ben size ne soracam dün akşam ilişki oldu ve eşim içime kaçırdı istemeden ve bunun farkında kaçtı diyo adet olmama 10 gün var hamile kalma olasılıgım varmı ben bu aydan sonra düşünüyodum tabbı rabbım hayırlısını versınde hepinizin yorumunu beklıyorum

kızlar yaa ben size ne soracam dün akşam ilişki oldu ve eşim içime kaçırdı istemeden ve bunun farkında kaçtı diyo adet olmama 10 gün var hamile kalma olasılıgım varmı ben bu aydan sonra düşünüyodum tabbı rabbım hayırlısını versınde hepinizin yorumunu beklıyorum

tuğbacım bence olabilir tatlım 10 gün var diyosun zaman az değil
bak heyecanlandım şimdi tuğbacım yoksa yoksa yoksa sennnnn delikafadulden

ah sibelcim imkansız çünkü adetim daha 3 gün önce bitti kalsiyum eksikliğinden olabilirmiş diye okudum ama sanmıyorum onuda bikaç ay önce normaldi test yaptırmıştım :uhm: geçer heralde ya belki yorgunluktandır

:1hug::1hug:

sudenazcım hoşgeldin cnm olsun herişte vardır bi hayır derler hem belki süren dolana kadar eşinde bi işe girer sen zaten başlıcakmışsın belli olmaz hiç bi bakmışsın bebek için en uygun zaman gelivermiş böylece

hadi bakalım angel yoksa sendenmi geliyor en yakın bebiş haberi yarın gelmezse bi test yaparsın :sm_cool:
canım korkuyorum ya yanı yarında gelmese yıne yapamam ya negatıf cıkarsa dıye:çok üzgünüm:
olsun canım canın sağolsun herşeyde bir hayır vardır unutma öptm

ayy hadi inşallah sende hamişsindir canım.

inş canım cok ıstıyorum bende:Saruboceq:

tuğbacım bence olabilir tatlım 10 gün var diyosun zaman az değil
bak heyecanlandım şimdi tuğbacım yoksa yoksa yoksa sennnnn delikafadulden

bilmiyorum canım yaa hanı yumurtlarken akıntı gelıyo ya benden geçtıgımız hafta geldı pazartesi perşembede geldı yumurtlama günümü geçmiş olmuyorummu evet canım 10 gün var eger geçtigimiz ay gibi 3 gün geçikirsede 13 gün var hakkımda hayırlısı olsun bi kereden olurmıkı :bbo:

olurmu olur valla :)))
hayırlısı tuğbacım sağlıkla olucaksa niye olmasınki ha bu ay ha gelecek ay

tabıkı dogru söylüyosun ha bu ay ha gelecek ay ama benım derdim bu ay kalırsam kardeşimin dügün hazırlıgı dügünü yorulacam ister istemez bu yorulmadan melegıme bişey olma korkusu ama gelecek ay hiç bişey yok. yaa tabı rabbımden hayırlısı olsun

X