Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

tuğbacım bakalım tatlım bu 10 gün kendini fazla yorma sonrası malum eğer hamişsende kendini yormadan dahil olursun düğün hazırlıklarına

merak etme hem tatlım daha bikaç günün varmış normal ya önce ağrısı gelir sonra kendi :)
gelsin bakalım kendi ayyy canım benim yaaa seni seviyorumm.opuyorumnanaktan

canım 10 gün az değil olabilir hayırlısı olsun canım herşey gönlünce olsun.

tuğbacım bakalım tatlım bu 10 gün kendini fazla yorma sonrası malum eğer hamişsende kendini yormadan dahil olursun düğün hazırlıklarına

tek dedıgım hakımda hayırlısı ne ise o olsun :Saruboceq:rabbım nasip ettiyse zaten 1keredenı bırak bir damladan bile hamile kalabiliyomuşun artık zaman gösterecek herşeyi.........

tek dedıgım hakımda hayırlısı ne ise o olsun :Saruboceq:rabbım nasip ettiyse zaten 1keredenı bırak bir damladan bile hamile kalabiliyomuşun artık zaman gösterecek herşeyi.........

bencede güzelim hakkında hayırlısı olsun eğer hamileysen ne güzel allah aratmadı deriz şayet değilsende hiç üzülmeyiz zaten bu ay beklemiyoduk dimi ama yerimseniben

bencede güzelim hakkında hayırlısı olsun eğer hamileysen ne güzel allah aratmadı deriz şayet değilsende hiç üzülmeyiz zaten bu ay beklemiyoduk dimi ama yerimseniben

evet canım harıkam duygularımın tercumanı oldun herşeyın hayırlısı....

sibelciğim inşallah hamilesindir..bende bebek emzirmiştim öğrenmeden 2 gün önce :)))

İNŞALLAH canım ama bende bu ay çok ümitsizim,çok geç yumurtladım sanırım,kaçırmış olabilirim,zaten net bir belirtide yok,bazen vücudum saçmalıyor,8-10 gündür göğüs uçlarıma el değmiyordu,göğüslerim hiç ağrımadı,2 gündür göğüs uçlarım tamamen geçti göğsümde hafif ağrı var,bide arada bir belim çok ağrıyor adet olacak gibiyim,yumurtlama günüme tahminen 14 gün eklersem hafta sonuna doğru adet olmam lazım.Bekliyorum:uhm::uhm::uhm::uhm::uhm::uhm:

SıBELACIM Allah buyuk o ne derse o olur
Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun guzelim, Allah guzel haberler almayı nasip etsin

:CüvCüv::BEKLEME LİSTEMİZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........17 haziran KALAN SÜRE 14 günhihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................TOPİGİMİZİN İLK HAMİLESİ:CüvCüv::teytey::RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............HAMİLEEEEEEEEEEEE:CüvCüv::teytey:RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 20 gün hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
33-büşra44.................20temmuzKALAN SÜRE1buçuk aykaydirigubbakcemile5
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq

günaydın kızlarrrr nasılsınız bugün
benim bi kaç gündür aşırı derecede kemiklerim ağrıyor boynumdan sırtıma ve omzuma doğru hatta hep gerinme isteğim var falan demiştim ya hani işte o yüzden kas gevşetici içmek istiyorum ama sorun olurmu acaba hıı kızlar
bide esteryacım ben seni çok merak ettim noldu eşinle barıştınız dimi nasıl oldu

günaydın canım,
iç canım ne olacakki,henüz çok erken demiştin,o zaman acı çekeceğine iç tabiki,çok geçmiş olsun,şimdi şöyle bitkisel yağlarla sana bi güzel masaj yapacaklar,sonrada sessiz sakin bir yerde uzanıp uyuyacaksın,bi uyanırsın ki hiçbişeyin kalmamış.:sm_cool:

masaj olayına bende katılıyorum enrikam
eniştem guzel kokulu bitkisel yaglarla iyicene bi masaj yapsın bişiyin kalmaz

esteryacım eşinle küstünmüü canım,boşver sıkma canını aşılamada yaptın ne olsa,ee işin de düşmezkaydirigubbakcemile3 ,sen böyle şeylere takılma keyfine bak şu an çok hassas bi dönemdesin,bu günlerde hep gülmen lazımkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…