Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

merhaba kızlar nasılsınız ne o ya hepiniz birden anne olmaktan vazmı geçtiniz ne bu karamsarlık bak demeyin böyle kerataların gücüne gidecek geleceği varsada gelmiyecekler zaten nazlılar bide alıngan yapmayın şu veletleri:))))allah herşeyi yoluna koymuştur bebeğimizde olur gezerizde eğlenirizde .bizim gelin var maşallah 3 yaşında bir yeğenim var allah bağışlasın ne gezmeden kalırlar ne eğlenceden alır kızıda yanına tin tin gezerler gelin o kadarda rahatki bi görseniz bazen sahile giderler bi eşinin elinden bide kızının elinden tuar yeni aşıklar gibi dolaşırlar hadi bakim aklınıza bile getirmeyin bu düşünceleri hem bizler burada tecrübe sahibi olduk artık kıdemliyiz:) her ne kadar çocuğumuz olmasada burda olmuş kadar bilgi sahibi olduk:))))
allahım bu güzel kalpli arkadaşlarıma ve banada tabi hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et amin

yok canım benim yaa vazgeçermiyiz,ama kendimizi kahretmeyelim diyoruz bebek olmasa bile bu hayata bi kere geliyoruz,karalar bağlayıp hayatı zehir etmeyelim diyoruz,bebeğimiz hani bir ihtimal olmadı diyelim,bunun avantajlarını düşünelim diyoruz,hep ağlamak hep üzülmek olmaz,ben kocamı çok seviyorum o da beni seviyor,birlikte gezmeyi bi yerlere gitmeyi seviyoruz,bebişim olmazsa kocişim var ne yapayımkaydirigubbakcemile3

valla belenaycım biz bi gidip bi geliyoruz duygusal anlamda ama bunun ortak bi duygu olması hepimizi rahatlattı :içelim:
ama şöylede bi durum var senin yazdıklarını bi okudum coştum yine ben bu akşam masajdan sonra atarım temelleri :kedi:

üzülme canım,olsun diğer ay olur inşallah,bak bizde bugün bu konuyu konuştuk,iyi tarafından bak,sakın moralini bozma üzülmek bize sadece zarar veriyor,çare olmuyor:umursamaz:

olsun canım üzülme bidahaki aya olur inşallah belkide erken olduğu çıkmamıştır idrarda

olsun canım bu ay yeni bi start verirsiniz çalışmalara hayırlısı diyelim hem bi dakka sen daha hasta olmadınki

haklısınız canlarım saolun daha kırmızılar gelmedı onlar gelene kadar umutluyum

canlarım benim yaaa....tamam affedildiniz barıştık....bebiş iyi şükür annesini bol bol uyutuyor...dr acuma 16.00 da gideceğiz...inşallah yine güzel haberlerle geliriz teyzoşlarımıza.....hepinizi ayrı ayrı öpüp kucaklıyoruz.....

yasminnnnn arkadaşım canım nerdesin geldinmi dr den bebiş iyidir umarım teyzesi onu yirr yirrr:kedi:

moralim sıfır kızlar yaaa.. değerim 20 olmuş yükselmiş yani.. geçen hafta 14 tü senağlama niye yükseldiki???? senağlama senağlama senağlama

yaseminnnnnnnnnn meraktan öldük burda canım yaaaa
gördünmü bebişinin pıt pıtlarınııııııııııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…