Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

slm kızlar nasılsınıız?..aranıza yeni katıldım.hihoyyyt..benide alın aranıza olur mu?hihoyyyt...bende 15 mayısta mağlesef 6+3 haftalık düşük yaptım Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookkalan parçayıda kürtajla aldırdım fakat benim eşimdede morfoloji bozukluğu olduğu için çok zor hamiş kaldımsenağlamasenağlama...şua size bişey sormak istiyorum benim daktır kürtajda rahimimi kazımamış sadece rahim ağzındaki parçayı almış.alkisalkisalkis.kontrole gittiğimde rahim tertemiz dedalkisalkisalkisi...isterseniz 2-3 ay dinlenin dedi fakat bende nede olsa çabuk hamiş kalamadığım için dinlenmesek olmaz mı dedim oda ozaman devam dedi.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3.bende bu ay hiç korunmadım arkadaşlarkaydirigubbakcemile2..iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı.en azından keşke bir adet atlatsamıydım diye düşünüyorum.kafamçokkarıştı.aranızda bu şekilde kürtajdan sonra hemen hamiş kalan var mı ?birde size sorum ben 15 mayısta kürtaj oldum şimdiki edet tarihim 14 haziran mı olması gerekiyo anlamadım ya.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı.off kızlar biraz uzun oldu ama kusura bakmayın olur mu?:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

:CüvCüv::BEKLEME LıSTEMıZ:CüvCüv:
1-yasemin66...........canım yasemınımız :teytey::teytey:HAMıLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:teytey:hihoyyytRABBıM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
2-entrika.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
3-tugbamurat..........17 haziran KALAN SÜRE 14 günhihoyyyt
4-kanarya............... korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
5-suhenza.............. 1 agustos KALAN SÜRE 2 ay hihoyyyt
6-lansor17................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
7-easy.....................:nazar:TOPıGıMıZıN ıLK HAMıLESı:CüvCüv::teytey::RABBıM NAZARLARDAN KORUSUN :nazar:
8-umut sevgim.........koruma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
9-gulkurusu.............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
10-kubram..............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
11-osmak...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
12-sudenazxxx........1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
13-nılufersahh...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
14-fatima38...............HAMıLEEEEEEEEEEEE:CüvCüv::teytey:RABBıM NAZARLARDAN KORUSUN:nazar:
15-ebruli22...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
16-hpt-honey............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
17-boncuk32............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
18-plum12...............korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
19-nazcım................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
20-eklektik...............1temmuzKALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt
21-xxxxxangel...........korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
22-nesrin....................8temmuz KALAN SÜRE 1 ay hihoyyyt,
23-dilay8....................24 haziranKALAN SÜRE 20 gün hihoyyyt
24-nazliozger..............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
25-esterya.................korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
26-nurhayatk..............hihoyyyt
27-busem68................1 kasım KALAN SÜRE 5 ay hihoyyyt
28-empty002...............korunma süresi bitti bayram kaydirigubbakcemile5
29-belenay..................30 temmuz KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
30-sibela....................korunma süresi bitti bayramkaydirigubbakcemile5
31-sinemyet...............2agustos KALAN SÜRE 2 ayhihoyyyt
32-megryann..............hihoyyyt
33-büşra44.................20temmuzKALAN SÜRE1buçuk aykaydirigubbakcemile5
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
listede olmak isteyen arkadaşlar varsa lütven kaç ayları var ve ne zaman beklemeleri bitiyo bildirirse listeye eklerim herkese sevgileeerr
:nazar:korunma süresi biten arkadaşlarımıza rabbim tez vakitte saglıklı sorunsuz ve hayırlı hamilelikler nasip eylesin inş. amiiin dualarımız onlarla:Saruboceq

günaydın canım arkadaşlarım nasılsınız ben iyiyim dün arkadaşıma gittim oturmaya eltısının yenı bebegı olmuş 1 haftalık ayyy dedim rabbim bu bebegı annesıne babasına bagışla hayırlı evlat et dedim çook şekerdi mınaccık rabbım hepimize tattırsın bu duyguyu hayırlısıyla inş.benim ilk bebegımde düşmesydi dogmuş ve şimdi 1 aylık bıle olacaktı 2 bebegımde dursaydı 1 ay sonra dogacaktı rabbım nasip etmedı herşeyde var bır hayır rabbım verdı rabbım aldı dıyıp kendımı avutuyorum herşey rabbımın elınde o isteydı hiç bişey olmazdı artık bundan sonra inş. hamılelıklerımızde sorunsuz saglıklı ve hayırlı geçiririz inş.allahıma durmadan bol bol hepimiz için dua ediyorum:Saruboceq:

slm kızlar nasılsınıız?..aranıza yeni katıldım.hihoyyyt..benide alın aranıza olur mu?hihoyyyt...bende 15 mayısta mağlesef 6+3 haftalık düşük yaptım Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookkalan parçayıda kürtajla aldırdım fakat benim eşimdede morfoloji bozukluğu olduğu için çok zor hamiş kaldımsenağlamasenağlama...şua size bişey sormak istiyorum benim daktır kürtajda rahimimi kazımamış sadece rahim ağzındaki parçayı almış.alkisalkisalkis.kontrole gittiğimde rahim tertemiz dedalkisalkisalkisi...isterseniz 2-3 ay dinlenin dedi fakat bende nede olsa çabuk hamiş kalamadığım için dinlenmesek olmaz mı dedim oda ozaman devam dedi.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3.bende bu ay hiç korunmadım arkadaşlarkaydirigubbakcemile2..iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı.en azından keşke bir adet atlatsamıydım diye düşünüyorum.kafamçokkarıştı.aranızda bu şekilde kürtajdan sonra hemen hamiş kalan var mı ?birde size sorum ben 15 mayısta kürtaj oldum şimdiki edet tarihim 14 haziran mı olması gerekiyo anlamadım ya.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı.off kızlar biraz uzun oldu ama kusura bakmayın olur mu?:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
canım nedemek herkese yer var aramızda aramıza hoş geldin ve büyük geçmiş olsun rabbım bırdaha böyle acı göstermesın bebişini kucagına aldıgın günleride görürsün inş. canım yaa benım kendı fıkrım en azından 1 adet dönemı geçirseydın tabı allahtan hayırlısı olsun

kızlar daha dr a gitmedim ki ben kuzucuklarım.....cuma günü gideceğiz, 16.00 da randevumuz....

günaydın güzeller zemuszemus

günaydın canım arkadaşlarım nasılsınız ben iyiyim dün arkadaşıma gittim oturmaya eltısının yenı bebegı olmuş 1 haftalık ayyy dedim rabbim bu bebegı annesıne babasına bagışla hayırlı evlat et dedim çook şekerdi mınaccık rabbım hepimize tattırsın bu duyguyu hayırlısıyla inş.benim ilk bebegımde düşmesydi dogmuş ve şimdi 1 aylık bıle olacaktı 2 bebegımde dursaydı 1 ay sonra dogacaktı rabbım nasip etmedı herşeyde var bır hayır rabbım verdı rabbım aldı dıyıp kendımı avutuyorum herşey rabbımın elınde o isteydı hiç bişey olmazdı artık bundan sonra inş. hamılelıklerımızde sorunsuz saglıklı ve hayırlı geçiririz inş.allahıma durmadan bol bol hepimiz için dua ediyorum:Saruboceq:

ah canım benim duygusal anlar yaşamış dün :gitme: dün aynı şeyi bizde konuştuk eşimle eğer hamileliğim devam etseydi doğuma 2 ay falan kalmış olucaktı mafoldumben
ama olsun tatlım gör bak bi bakmışız zaman geçmiş biz doğurmuşuzda hepberaber bebeklerimizin davranışları hakkında konuşuyoruz :eek:

kizlar ben de 20 nisan da dusuk yaptim.ama hamis kalamadim.siz neler yaptiniz hamilelik icin?

çok geçmiş olsun cnm a.s.
valla ben folc içiyorum işte hergün hatta eşimede içirmeye başladım gün aşırı ilişki ve ilişkiden sonra bisüre uzanıyorum kalkmıyorum belimin altına yastık koyuyorum umarım işe yarar bunlar

:gitme: sanada çok geçmiş olsun canım hoşgeldin aramıza a.s. daha çok yeni yaşamışsın biray en azından beklemelisin diye düşünüyorum ben, bende 9 haftalıkken aldırdım ama kesenin büyümesi durduğu için çok küçük kaldı ve kürtaj oldukça risksizdi kontrollerdede herşey yolunda dedi dr umda ama yinede bekle dedi hemde 3 ay ama tabi sen bilirsin
bide kürtajdan sonraki adet 40 günü bulabilirmiş benimki tam 30. günde gelmişti ama bu belli olmazmış cnm

günaydın canım,hoşgeldin aramıza,gel sende bizim kervana katıl,hem bak burası uğurlu bir topic, aramızdan devamlı hamile çıkarıyoruz,ama sen keşke biraz dinlenseydin,toparlansaydın sonra yine üzülmeyesin diye söylüyorum,aslında doktorun nasıl 'devam' demiş anlamadım, ama bildiği bişey vardır herhalde,neyse canım burda sık sık görüşürüz dertleşiriz.
a.s.

günaydın güzeller zemuszemus

ah canım benim duygusal anlar yaşamış dün :gitme: dün aynı şeyi bizde konuştuk eşimle eğer hamileliğim devam etseydi doğuma 2 ay falan kalmış olucaktı mafoldumben
ama olsun tatlım gör bak bi bakmışız zaman geçmiş biz doğurmuşuzda hepberaber bebeklerimizin davranışları hakkında konuşuyoruz :eek:

evet canım ben zaten normaldede çok duygusalım yengeç burcuyum tüm özelliklerini taşıyorum bıde aparmanımızda hamıleyle doldu eltimin 2 yaşında oglu var 6 aylık hamıle kıracımızın 2 yaşında oglu var 3 aylık hamıle çok akrabım bebegı dogdu yenı etrafım yenı dogmuş bebek ve hamıleyle doldu valla. dıyorum bu benım sınavım heralde rabbım sabrımı denıyo heralde diyorum ama yıne söylüyorum bebeklerımın gitmesıne asla isyan etmedım çook üzüldüm yıkıldım ama isyan etmedım pesde etmedım allah buyuk inş. hayırlısıyla nasip edecek:Saruboceq: buna inannıyorum inanamak istiyorum

kızlar hepinize günaydın....25 mayısta bebegımı kalp durması sonucu malasef doktorum müdehale etmek zorunda kaldı..çok zor gunler gecırdım..ama şimdi daha ıyıyım.biraz daha toparladım kendımı....ilk haftalardakı moral bozuklugum gecıyor...zaman zaman tabı aklıma gelıyor kötü oluyorum ama....moral psikolojı cok önemlıymıs kızlar...hormonlarımızı etkılıyormus.... doktorum 2 ay süre verdı..ama bende sabina gibi bıraz sabırsızım galıba....bunuda sordum doktora dınlensen ıyı olur ama psikolojıde cok önemlı dedı.....hazır hıssetmek de cok önemlıymıs.vücut kendını daha cabuk toparlarmıs canlarım...

bu arada ben yazdım ama benı de aranıza alırsınız dımii....

canım nedemek herkese yer var aramızda aramıza hoş geldin ve büyük geçmiş olsun rabbım bırdaha böyle acı göstermesın bebişini kucagına aldıgın günleride görürsün inş. canım yaa benım kendı fıkrım en azından 1 adet dönemı geçirseydın tabı allahtan hayırlısı olsun

çok sağol canım.Şeniz.amin allah birda kimseye böyle acı yaşatmasın..çok zor..hakkımızda hayırlısı neyse o olsun...:Saruboceq:

kızlar hepinize günaydın....25 mayısta bebegımı kalp durması sonucu malasef doktorum müdehale etmek zorunda kaldı..çok zor gunler gecırdım..ama şimdi daha ıyıyım.biraz daha toparladım kendımı....ilk haftalardakı moral bozuklugum gecıyor...zaman zaman tabı aklıma gelıyor kötü oluyorum ama....moral psikolojı cok önemlıymıs kızlar...hormonlarımızı etkılıyormus.... doktorum 2 ay süre verdı..ama bende sabina gibi bıraz sabırsızım galıba....bunuda sordum doktora dınlensen ıyı olur ama psikolojıde cok önemlı dedı.....hazır hıssetmek de cok önemlıymıs.vücut kendını daha cabuk toparlarmıs canlarım...

bu arada ben yazdım ama benı de aranıza alırsınız dımii....
canım sanada büyük geçmiş olsun ama en azından 1 adet dönemı bekle canım acele etme canım senı de lısteye ekleyımmı istemısın

günaydın canım,hoşgeldin aramıza,gel sende bizim kervana katıl,hem bak burası uğurlu bir topic, aramızdan devamlı hamile çıkarıyoruz,ama sen keşke biraz dinlenseydin,toparlansaydın sonra yine üzülmeyesin diye söylüyorum,aslında doktorun nasıl 'devam' demiş anlamadım, ama bildiği bişey vardır herhalde,neyse canım burda sık sık görüşürüz dertleşiriz.
a.s.

hoşbulduk canım.opuyorumnanaktan.inşallah dediğin gibi uğurlu gelir:1hug:
rabbim herkeze hayırlısı ile tekrarını nasip eder inşallah:Saruboceq::Saruboceq:
sibela canım aslında benim daktır hemen devam demedi 2-3 ay vicudun dinlensin dedi ama ben çabuk hamiş kalamadığım için çok ısrar ettim oda devam ozaman dedi:1hug:
bakalım artık hakkımızda hayırlısı canım..ŞenizŞenizŞeniz

X