Düşük Amh - Yüksek Fsh - Düşük E2 Umut olmaya geldim

Brogovic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2021
196
209
35
Amh değerim 0,19 du fsh yüksekk E2 hormonumda 11 di. Tüp bebeğe yönlendirdiler çok üzüldüm çok ağladım. Amh yükselmez dediler. Ama vazgeçmedim. Çok araştırdım. İbrahim saraçoğluna değerlerimi gönderdim bana kür önerdiler o kürü aksatmadan kullandım. Prowomen takviye kullandım. Saraçoğlu kürüm 1inci kutum bitti. Tahlil yaptırdım Amh 0.28 e yükselmişti hormonlarım daha iyiydi ama hala gebelik için yeterli değildi. Prowomen 2. Kutuya devam ediyordum. Saraçoğlundan 2. Kutu siparişini vericektim.Bugün hamile olduğumu öğrendim. A bide hergün öğle yemeğinde 1 limonlu avakado yedim ve 1 su bardağı suya 1 yemek kaşığı keten tohumunu öğütüp suyla karıştırıp içtim.

Merhaba, hayırlı olsun sizin adınıza çok sevindim ♥️ bende tahlil verdim FSH 7.87 çıktı sınırda yani bugün doktora gideceğim. Saraçoğlunun kendi sitesinden mi iletişime gectiniz ? ve Prowomen nerden aldığınızı öğrenebilir miyim?

Merhaba, hayırlı olsun sizin adınıza çok sevindim ♥️ bende tahlil verdim FSH 7.87 çıktı sınırda yani bugün doktora gideceğim. Saraçoğlunun kendi sitesinden mi iletişime gectiniz ? ve Prowomen nerden aldığınızı öğrenebilir miyim?
Fsh kaç olması gerekiyor

X