Düşük Amh (0,1) ve Yumurtalık Gözükmemesi

günde 2 adet taze incir yedim bulamadım kuru incir yedim qenzim papatya çayı kuşburnu magnezyum omega3 bal polen karışımı propolis kullandım d vitamini stoklarımı 25 den 35 e yükselttim doğal beslendim kimyasallardan uzak durdum yumuşatıcıya kadar değiştirdim zaten her sey kimyasallardan annelerimiz eskiden 50 yaşlarında son çocuklarını doğuruyorlardı evet bilim tıp çok önemli ama her şey normalken çocuğun neden olmadığını açıklayamayan bir tıp varsa amh ta yükselir çocuk sahibi de olunur devam pozitif kalcaz inancımızı yitirmiycez
Hakkımızda hayırlısı inşallah ♥️🙏

günde 2 adet taze incir yedim bulamadım kuru incir yedim qenzim papatya çayı kuşburnu magnezyum omega3 bal polen karışımı propolis kullandım d vitamini stoklarımı 25 den 35 e yükselttim doğal beslendim kimyasallardan uzak durdum yumuşatıcıya kadar değiştirdim zaten her sey kimyasallardan annelerimiz eskiden 50 yaşlarında son çocuklarını doğuruyorlardı evet bilim tıp çok önemli ama her şey normalken çocuğun neden olmadığını açıklayamayan bir tıp varsa amh ta yükselir çocuk sahibi de olunur devam pozitif kalcaz inancımızı yitirmiycez
Merhaba çok teşekkür ederim yorum için. İnciri her gün 2 tane yediniz evet ama bal polen propolis macun muydu böyle? Aç tok mu aldınız günde kaç kez aldınız rica etsem söyler misiniz ☹️

Merhaba. Umutsuzluğa kapılmayın lütfen. Öncelikle size kendi doktorumu önereceğim. Serdar koç. Benim de ilk tedavimde 4 tane toplandı. 2 si boş çıktı. 4. Denememde serdar hocayı buldum. Takviyelerle birlikte 17 tane toplandı. 8 tane 5.gün embriyosu oldu. Şuan ikizlerimi bekliyorum.
Ben günde 2 tane redostim, 1 tane ımprly, folic us kullandım. Doktorum da yumurta geliştirici iğne ve femera kullandırdı. Serdar hoca işinde çok iyi. İlk muayesi ücretsiz. İnstagramdan araştırın isterseniz. Düşük amh uzmanlık Merhaba benim de Amh 0.1 tüp Bebek için de çok olumsuz yumurtalık da 1 ve ya 2 tane varla yok arası dedi morelım çok bozuk hangi takvıyelerdı kullandınız yumurta sayınızı epey artmış sölersenız çok mutlu olurum

Merhaba benim de amh 0.11 di en son. İlk tedavim güzeldi 2 toplandı 2 döllendi biri transfer oldu tutmadı. 2 ay Sonra yine başladım 4 yumurta ile, iğnelere tepki vermed yumurta gelişmedi hala yıkık gibiyim hep böyle olacak gibi bi his var.

öncelikle benim durumum seninkinden daha vahim olmasına rağmen benim doktorum asla 'senin yumurtalıkların iflas etmiş' demez,demedi de. amh 0.01 e2 değerim max 34 oldu fsh en düşük 44tü, yumurtalıklarım küçülmüş çünkü ben hiç adet olmuyorum ilaçsız,çoğu kadın doğumcu bulamıyor bile ultrasonda. ayrıca şimdiye kadarki muayenelerimde sadece bir kez yumurta adayı göründü,tabi sonra kayboldu o da. yani benim şimdiye kadar hiç yumurtam görünmedi. yaşım 33, benim bile umudum var doktorum sayesinde çünkü biliyorum ki bi yöntemi varsa o biliyor beni umutsuzluğa sürüklemiyor daha beter. gerçekçi tabi işimizin zor olduğunu söylüyor ama benim bütün hastalarım senin gibi dedi,eğer normal doktorlar bu işi yapabilseydi burası bu kadar kalabalık olmazdı dedi, ki günde 150 hasta bakıyor hastalarının çoğu ileri yaş düşük rezerv.
şunu söyleyeyim doktorunu mutlaka değiştir içine sinen işinin ehli bi doktorla tedavine sil baştan başla. yaşın da çok genç ben hamile kalacağına eminim. değerlere takılma bir yumurta yeter bize:KK200:

Merhaba ben 31 yaşındayım bir çocuk annesiyim doğal yoldan oldu çocuğum tabi aradan 9 yıl geçti ikinci çocuk düşünmeye başladık tam 1 sene hamile kalamayınca doktora gittim adetli değilken yapılan hormon testime göre
Fsh 34
Lh 27
E2 = 78
Prolaktin 12 cıktı

Fsh ve lh değerim yüksek doktor bana değerlerimin çok yüksek olduğunu ve normal yolla gebe kalmamın imkansız olduğunu söyledi. Tüp bebeğe git dedi onu da eşim istemiyor. Amh olcmedi. Adet ilaçsız oluyorum ama çok düzensiz 1 sene içinde de 3 kere çok gecikme yaşadım 68 gün kadar filan. Onun dışında 28-30-35 gibi değişkenlik gösteriyor ama ilaçsız oldum hep.
Hayit macunu ve arı propolisi kullanmaya başladım bilmiyorum faydası olur mu 2 ay olacak. Ovulasyonda pik görüyorum çatlama da görüyorum ama gebelik oluşmadı bilmiyorum.
Sizin doktorumuz tüp bebek doktoru ama en azından olumsuz konusmamis. Burda yüksek fsh ile hamile kalm doğal yoldan kalanları gördüm belki bi umut diye bende bekliyorum. Siz ne zamandır düşünüyorsunuz hayıt macunu filan kullandınız mı acaba değerleriniz hiç düşmedi mi

Merhaba ben 31 yaşındayım bir çocuk annesiyim doğal yoldan oldu çocuğum tabi aradan 9 yıl geçti ikinci çocuk düşünmeye başladık tam 1 sene hamile kalamayınca doktora gittim adetli değilken yapılan hormon testime göre
Fsh 34
Lh 27
E2 = 78
Prolaktin 12 cıktı

Fsh ve lh değerim yüksek doktor bana değerlerimin çok yüksek olduğunu ve normal yolla gebe kalmamın imkansız olduğunu söyledi. Tüp bebeğe git dedi onu da eşim istemiyor. Amh olcmedi. Adet ilaçsız oluyorum ama çok düzensiz 1 sene içinde de 3 kere çok gecikme yaşadım 68 gün kadar filan. Onun dışında 28-30-35 gibi değişkenlik gösteriyor ama ilaçsız oldum hep.
Hayit macunu ve arı propolisi kullanmaya başladım bilmiyorum faydası olur mu 2 ay olacak. Ovulasyonda pik görüyorum çatlama da görüyorum ama gebelik oluşmadı bilmiyorum.
Sizin doktorumuz tüp bebek doktoru ama en azından olumsuz konusmamis. Burda yüksek fsh ile hamile kalm doğal yoldan kalanları gördüm belki bi umut diye bende bekliyorum. Siz ne zamandır düşünüyorsunuz hayıt macunu filan kullandınız mı acaba değerleriniz hiç düşmedi mi
Merhaba yolunuz açık olsun, hayıt otu var ama hiçbir şey kullanmadım. Şu an tüp bebek uzmanı rakip ediyor durumumu umarım hayırlısı olur sizin için de hanımefendi 🌸

Merhaba yolunuz açık olsun, hayıt otu var ama hiçbir şey kullanmadım. Şu an tüp bebek uzmanı rakip ediyor durumumu umarım hayırlısı olur sizin için de hanımefendi 🌸

Teşekkür ederim saolun. Ben stresli bi dönemden geçiyorum 34 olan fsh değerim hayıt macunu kullandıktan sonra malesef 50 ye çıkmış şok yaşadım 2.5 ay icinde ben düşürmeye çalışırken değerim daha da yükseldi Rabbin yardımcımız olsun insallah

Umut olsun diye yazıyorum. Tutmayan denemeler, iptal edilen transfer vs vs.. şuan bir tane yumurta ile hamileyim. 28 yaşında başladım şuan 33 yaşındayım. Denedim olmadı kafayı dinledim tekrar başladım. Bu süreç bana şunu öğretti tevekkül ve sabır. Ne zaman kafayı rahat bıraktım bunu rutin bir tedaviymis gibi gördüm ozaman oldu. Benden tavsiye üniversitede tedavine devam et. Hem maddi olarak daha ucuz ve özelden hiçbir farkı yok. Yaş faktörü daha önemli. Tek yumurtan dahi olsa şans ver. Ben vermeyecektim hemsirem gaz verdi denedim oldu şükürler olsun.Özeller bunu yapmakta çekiniyor malesef. Çok yumurta istiyorlar. İstatistikleri düşmesin diye de bir sonraki aya bakalım diyorlar. bana doktorum kaliteli embriyo bulana kadar devam edeceğiz demişti. Valla ben bulduysam sende bulursun heralde 🤣🤣

Umut olsun diye yazıyorum. Tutmayan denemeler, iptal edilen transfer vs vs.. şuan bir tane yumurta ile hamileyim. 28 yaşında başladım şuan 33 yaşındayım. Denedim olmadı kafayı dinledim tekrar başladım. Bu süreç bana şunu öğretti tevekkül ve sabır. Ne zaman kafayı rahat bıraktım bunu rutin bir tedaviymis gibi gördüm ozaman oldu. Benden tavsiye üniversitede tedavine devam et. Hem maddi olarak daha ucuz ve özelden hiçbir farkı yok. Yaş faktörü daha önemli. Tek yumurtan dahi olsa şans ver. Ben vermeyecektim hemsirem gaz verdi denedim oldu şükürler olsun.Özeller bunu yapmakta çekiniyor malesef. Çok yumurta istiyorlar. İstatistikleri düşmesin diye de bir sonraki aya bakalım diyorlar. bana doktorum kaliteli embriyo bulana kadar devam edeceğiz demişti. Valla ben bulduysam sende bulursun heralde 🤣🤣
Çok sevindim ya sizin adınıza benim de üniversitede tedavim sürüyor doktorum 2 yumurta gördü. Dış merkez bulacağım toplanacak inşallah güzel haberler çıkar inşallah 💐💐💐

Adet oldugunuz sürece umutsuzluga kapılmayın lütfen.. amh tabi ki önemli ama lazım olan bir tane iyi yumurta.. amh yüksek de olsa her ay kadın bir yumurta büyütüyor. Düşük de olsa bir yumurta.. amh sadece tüp bebekte toplanacak yumurta sayısını değiştiriyor benim gözümde.. stres en büyük düşman bu süreçte..

Canım hiç umutsuzluğa kapılma nolur. Kendine vücuduna çok iyi bak iyi beslen sporunu yap kilon varsa kilonu ver. Benim amh 0,33 ile çatlama iğnesi ile hamile kaldım. Bu süreç zor bi süreç biliyorum ama pozitif olup ve mücadele ederek olacağına inanıyorum.
Benimde ultrasonda en fazla 5-6 yumurtam görünüyordu. Son tedavimde sağda 2 solda 2
4 yumurtmam vardı ve bir tanesi olgunlaşmıştı ve ben o ay tek deneme ile hamile kaldım şükürler olsun. Eşinde değerlerine baktırdı mı?
Quenzim q10 ve omega takviyelerini kullanabilirsin. İyi takviyeler olduğu araştırmıştım Yaşın genç ve yumurtaların görünüyor. Eğerki tüp bebekte ısrarcıysan bende dr Selçuk Selçuk u araştırmıştım. Onun görüşlerinide bi alabilirsin. Takviyeler sağlıklı beslenme ve sporla inanıyorum güzel sonuçlar alacaksın.💐🙏🏼

Merhaba yasim 33 bilginize ve yorumunuza ihtiyacım var doktorum aşılamayla bile olmaz TÜP BEBEK DEDİ
Üç kere letu kullandim bir tanesinde çatlatma iğnesi yaptık olumsuzdu
Bu ay da ilaç kullanıp denemek istedim
Bu ay femara kullandım adetin beşinci günü sabah akşam 5 gun sağda ve solda 18 ile 19 birer tane yumurta oluştu adetin 13 günü 27aralikta çatlatma iğnesi eşim yapti akşam 22.00da ovulasyon testi ile takip ediyorum vücut attimindiye ilacı yada yumurtam çatladı mi diye doktorum bende adetin üçüncü günü Lh testi istedi6.07 çıktı çatlatma iğnesi günü tekrar verdim kan dokuz gün sonra oluyor18.47cikti yumurtam catlamistir bu değerle dedi
Size değerlerini ve testlerini attım Rabbim ol derse olur buna çok inanıyorum
Ama şuan değerlerim ve durumum çok mu kötü bilmiyorum

AMH = 0.183 = 16.03.2023
= 0.310 = 21.12.2023
E2 = 180 = 18.12.2023
= 292 = 27.12.2023
LH = 6.07 = 18.12.2023
= 18.47 = 27.12.2023
PROGESTERON = 3.9 = 27.12.2023

Eklentiler

• IMG_20240101_234648.jpg
    IMG_20240101_234648.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 26
Maşallah size 😍
Amh nız kaçtı

Hangi hastane sizin hayırlı olsun cnm benim sağlıcakla kucağına al çok sevindim

X