Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Çok güzel heber inşallah herşey güzel ilerler canım

Canım Allah sevindirsin inşallah

Yarın güzel haberlerini bekliyorum canim. Yaz mutlaka.

İyiyim güzelim dün çift çizgi gördüm ama emin olamıyorum kan vermeden. Sanırım Çarşamba verecegim normalde test günü ctesi
Ay ne diyorsun Allahım Allah'ım ❤ inşallah çizgin kızarır kop koyu olur canım transferden sonra 5. Günde falan çift çizgi çıkan oluyor. İnşalah senin de bebişin göbüşündedir kuzum. Çatlatma iğnesi olmadın dimi? Çatlatma iğnesi de pozitif çıkarabilir.

Valla şaka maka çizgi gördüm barizdi. Smdi diğer marka testi bekliyorum o gelsin onunla da yapacağım. 5. Günün akşamıydı dün inşallah doğrudur yok canım iğne olmadım ben ilaçlı transferdi benimki. İnşallah hep beraber güzel haberler alırız

İnşallah hepsi güzelce embriyo olur her şeye değer
Sağol kuzum dölllendiklerini duymadan içim rahat edemeyecek galiba, sevindim ama tedirginim baya Allah hayırlı haberler nasip etsin inşalah.

Benimle birlikte bi kadının daha yumurtası toplandı. 7 tane çıktı. Hiç memnun olmadı. Bense üç yumurtayla gülücük saçıyordum etrafa. Bizim de sınavımız buymuş arkadaşım ❤ inşallah bizde kavuşacağız bebişlerimize

Ayy ay ay ay hem de iğnesizse bebektir o bebek ay ilk denemede inşalah geliyor yeğenimiz Allah sevincimizi boşa çıkarmasın inşallah. Güzel haberlerini bekliyorum kuşum

Ayy ay ay ay hem de iğnesizse bebektir o bebek ay ilk denemede inşalah geliyor yeğenimiz Allah sevincimizi boşa çıkarmasın inşallah. Güzel haberlerini bekliyorum kuşum
Canim benim Sen hiç tanımadığın insanın haberine bu kadar mutlu olabiliyorsun. Kalbin o kadar güzel ki. Rabbim sana hayırlısıyla pozitif almayı nasip etsin emeklerinin karşılığını bu transferde alırsın inşallah sağlıkla. İnşallah yarın cok güzel haberler alacağız

Maşallah, çok sevindim canım. İnşallah üçü de çok kaliteli olur. Ne zaman haber verecekler?
Yarın döllenip Döllenmediklerini söylerler canım sonra da gün gün gelişim gösterip göstermediklerini söylüyorlar. 5. Güne kadar yaşarlarsa, doldurulacak inşallah... İlkinde iki toplanmıştı biri döllenmişti. İnşallah şimdi üçü de Döllenir amin

Çok güzel bir haber Allah tamamına erdirsin Maaşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…