Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Ya ne güzel sonuçlar almışsın aslında. Ben de şu an takviyelere devam ediyorum. Evet yaptırcam faydası olur inşallah bana da .. 1-2 folikül görünüyor..
Evet bak bir de senin görünen folikülün var. Yani içerde hala gelişebilecek hücreler var demek böyle olup Prp sonrası Folikül sayısı artan çok. Benim gittiğim merkez de birisi vardı Prp öncesi foliküller boş çıkarken sonrasında dolu çıkmıştı. Tabi ki herkesin vücudu farklı tepki verir ama genelde folkülğ zaten olanları olumlu yöne götürüyor İnşallah faydası olur Allah yardımcımız olsun hepimizin

Ya ne güzel sonuçlar almışsın aslında. Ben de şu an takviyelere devam ediyorum. Evet yaptırcam faydası olur inşallah bana da .. 1-2 folikül görünüyor..
Benimde senin gibi 1 veya 2 görünüyordu 2 tüp bebek denemem oldu 3cuye baslamadan prp yaptıralım dedik Pzrtesi günü prp oldum Pzrtesi ve salı çok ağrım vardı yumurtaliklarimi hissettim resmen şuan iyiyim biraz daha

Tup bebek denedinizmi siz hiç prp nin faydasını görenler çok var tabiki gormeyenlerde var ama ben denemek istedim inşallah bencede faydası olur

Siz prp den nekadar süre sonra diğer tedaviye başladınız doktorum bana bi ay sonra gel dedi

Canim benim 3.gun olsun senin olsun, degisen bir sey olmaz tutunsunda onemli olan ô bunun için moralini dusurme lütfen..
Benim de doktorum demisti eger embriyo olursa 3.güne donduracagiz az yumurtan oldugu icin.
Ben gayet iyiyim canim, bir diyetisyen île basladim yeni surecime 1 haftadir ve simdilik iyi gidiyor her sey haftalik programla ilerliyorum ve tabiki calisiyorum bu süreçte kafam da epey dagiliyor insallah sonucu guzel olacaktir

Sağol kuzum ❤ cansın
İyi düşündün beslenme işini. Geçen hafta bizim de klinikte diyetisyen vardı. Bence beslenme de bu işin önemli bir parçası. Çok yorum okudum, beslenmemi değiştirdim hamile kaldım diye, neden olmasın, bunu da denemek lazım sonra bir bakmışız süpriz mucizemiz bizi bulmuş

sevayd canım sen nasılsın? Topiği takip ediyorsun görüyorum ne durumdasın kuzum?
Etmez miyim canım gözüm kulağım duam sende hep. İnşallah pozitif haberini de vereceksin yakında ben aynıyım canım adet oldum yine 2.günündeyim kendi halimde takılıyorum tüp bebeğe başlayana kadar.inşallah peşinden geleceğim ben de ( senin bebişini var kabul ettim bile:))

Canım benim yaa amin aminnn inanıyorum pıt diye bir anda mucizen gerçek olacak takviye birşey alıyor musun? Onları da doğal akışına mı bıraktın kuzum?

Canım benim yaa amin aminnn inanıyorum pıt diye bir anda mucizen gerçek olacak takviye birşey alıyor musun? Onları da doğal akışına mı bıraktın kuzum?
Amin canım amin Almadığım yapmadığım şey kalmadı canım çok şükür işe de yaradı sanırım değerlerim geçen ay daha düzelmişti fsh düştü sonunda . Ama bu ay sıkıldım takviye falan bişey de kullanmıycam. Bir sonraki ay devam ederim gene ya da ara ara eserse alırım.Önce sen inşallah

İyi yapmışsın canım vücudu dinlendirmek de lazım. Ben de pazartesi opudan sonra tüm takviyeleri bıraktm. Folik asit bile içmiyorum şuan. Biraz vücudumuz temizlensin. İnşalah birlikte kuzum mucize haberlerinizi alacağız

Merhaba fsh değeriniz kaç acaba ? Benimde amh çok düşük 003 cıktı. Ultrasonda 2-3 yumurtam görünüyor ama çok düzensiz dedi doktor ilaç vs verdi 3 ay yumurtaları kontrol edecekmiş biri kist olmak üzereydi doğum kontrol hapı verdi

Fsh şuan 16 geliyor
Nasıl düşürdünüz Acaba? Ilaclar ile mi ? Benim hep yükseliyor kendim ne yaptıysam düşmedi malesef her testte daha da yükselişini görünüyorum çok şey denedik hayıt macunu dedim aslan pençesi düzensiz de olsa içtim arı sütü bal polen perga propolis karışımı kullandım hiç biri düşürmediği gibi tam tersi oldu bende hep yükselişe geçti. 34 ile durumumu öğrenmiştim ilk 6 ay evvel yüksele yüksele en son 2 hafta önce 74 oldu. Korkuyorum daha da yükselir diye hiç düştüğünü göremedim henüz. Doğal şeyler ise yaramayınca doktorun verdiği ilaçları kuklaniyrium şu an da

Benimde ilk 96 çıkmıştı. Prp işlemi yapıldı ondan sonra 16 ya kadar düştü. Doğal şeyleri kullanmaya korktuğum için hiç denemedim. Hep vitaminlerle devam ediyoruz. Ama beslenme şeklimi değişirdim. Baharatlı ve paketli şeyler yemiyorum. Tavuk yemiyorum. Kahve içmiyorum çayda günde 2 açık olarak tüketiyorum. Prp nin faydası oldu bana, beslenmeninde olmuştur belki

Teşekkür ederim. Bende dikkat ediyorum o dediklerinize tam 2 buçuk aydır. Kahveyi bıraktım ekmeği bıraktım çay hiç içmiyorum sigara hayatımda hiç içmedim. Paketli gıdalardan uzağım abur cubur yemiyorum. Meyve ve sebze ağırlıklı besleniyorum avakado yiyorum cig kuruyemiş yiyorum. Vitaminler ve bol su içiyorum uykuma da yok vermeye çalışıyorum daha ne yapabilirim bilmiyorum çabalıyorum umarım benimde duser

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…