Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Canım Allah razı olsun Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin iki defa kullanmışsın ilk kullandığında da yumurta sayın artmışmıydı ?
İkinci kullanımında da 1 yumurta gözükürken 8 yumurtaya mı yükseldi yumurta sayın
Bende hacdayken getirip kullanmıştım ama düzenli kullanmamıştım peki hakikisini nerelerden temin edebiliriz

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı.
1 tane 19 mm
3 tane 10-11 mm gördü.

19 mm olana kistik duruyor dedi. Diğerlerini büyüteceğiZ dedi. İnşalah büyük olan baskılamaz diğerlerini. Doktor baskılamaz dedi ama benim pek inanasım gelmedi. Ben de durumlar böyle sizde ne var ne yok?

Canım benim Allah sevindirsin burdan paylaşırsın inşallah çok sağlıklı yumişler olurlar

Hadi inşallah canım, umarım her şey yolunda gider. Tekrar ne zaman kontrole çağırdı?

Valla annemde adamın numarası var onu atayım istersen özelden sana. İhmal etmeden kullanmak lazım. İlkinde de arttı biz hatta hurma poleni mucizeymis dedik. İkincide 8 e yükseldi ama.boyutlari yetmedi tabi 3 tane toplandı ama benim için 3 bile mucizeydi. Amh i bide.labaratuvar testinde gözümle gördüm. 0.40 ti 1.15 oldu ağlaya ağlaya doktoruma yazdım. Yükselmiş diye.

Evet canım istiyorum numarasını
Acaba her 3 ayda bir kullansak daha iyi olmaz mı yumurtalıklarımızı canlı tutsun diye ben 2019 da hacca gittiğimde almıştım fakat düzenli kullanmadım keşke düzenli kullansaydım ve tahlil ve muayene yapsaydım

Canim canim oncelikle hayirli güzel sonuçlu olsun insallah surecin, kalbim duam seninle
Dusunuyorum da ikisi de buyurse sahane olur, digerini feda edeceksin artik ki doktorun kist olabilir demis, diger ikisi saglikli buyusunler senin olsun insallah

Ben cok giremiyorum siteye kendi olumsuz sürecimden sonra kendimi isime verdim hem bedenim hem zihnim cok yoruluyor bu aralar ama bana da iyi geliyor

Sağol kuzum. Çok çok iyi yapıyorsun. Biraz aklını dağıt kuzum, başarması zor ama böyle zihinsel molalara da ihtiyaç duyuyoruz kesinlikle. Seni çok iyi anlıyorum

Valla arka arkaya kullanıyorsun sanırım numarasını atayım arayıp her detayı sorun mutlaka

Sağol kuzum. Çok çok iyi yapıyorsun. Biraz aklını dağıt kuzum, başarması zor ama böyle zihinsel molalara da ihtiyaç duyuyoruz kesinlikle. Seni çok iyi anlıyorum
Güzel haberlerini bekliyoruz girip çıkıyorum acaba sonucu ne oldu diye maşallah güzel haberler bekliyoruz

Güzel haberlerini bekliyoruz girip çıkıyorum acaba sonucu ne oldu diye maşallah güzel haberler bekliyoruz
Canım yaaa ❤ eksik olma ❤

Bugün kontrol vardı. hala 4 folikül görünüyor.
1 tane 19 mm (buna kist gibi demişti)
1 tane 15 mm
1 tane 14.5 mm
1 tane 11 mm var canım.

Kan sonucumu bekliyorum. Ona göre yarın veya cuma kontrole çağıracaklar yine.

Ayyy hadi inşallah e2 değerde çok iyi olur hepsi dolu dolu olsun be kuzum

Maaşallah Maaşallah güzel haberler verirsin burdan İnşeallah

Merhaba bende maxijuno aldım ama kahvaltıdan sonra mı alsam akşam mı bilemedim. Siz ne zaman kullanıyorsunuz. Diyetisyen önerisi nedir size.

Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah. Takviye olarak bende maxijuno aldım. Ama siz hangi zaman dilimde nasıl kullanıyorsunuz yani aç yok vs.

Merhaba bende maxijuno aldım ama kahvaltıdan sonra mı alsam akşam mı bilemedim. Siz ne zaman kullanıyorsunuz. Diyetisyen önerisi nedir size.
Merhaba,
Açıkçası bu konuda ne ben sordum,ne de o bir şey söyledi. Bu ara pek düzenli içtiğimi de söyleyemem. Sıkıldım artık Açıkçası. Bebek isini akışına bıraktım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…