Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
İnşallah 3 nümde döllendiğinin haberini alırsın yarın

Prp sonrasi ağrısız olmusmuydu dün prp oldum yumurtaliklarimi hissediyorum çok ağrıyor arada bi batma oluyor

Benim Prp öncesi Fsh:96 çıkmıştı. Ultrasonda görünen Folikül sayısı:0 dı. Prp sonrası ilk Fsh:34 ve sol yumurtalıktan folikül çıkmaya başladı. Şu an Fsh:16 geliyor. Çok şükür embriyo da elde edebildik. Havuzlama ile devam etmeye çalışıyoruz. Ben bende işe yaradığını düşünüyorum açıkçası. Tabi ki beslenme düzenimi değişirdim ve takviyeler kullanmaya başladım onlarda süreci desteklemiştir. İnşallah sizde de işe yarar. Doktorumuz yumuratalıklar içerisinde eğer hücre varsa uyandıracak göreceğiz demişti. Bi grupta işe yaradığını bir grupta fayda sağlamadığını söyledi kısaca başka çaremiz olmadığı için denemiştik. Ezgickk

Ya ne güzel sonuçlar almışsın aslında. Ben de şu an takviyelere devam ediyorum. Evet yaptırcam faydası olur inşallah bana da .. 1-2 folikül görünüyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…