Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
İnşallah bu ay kendiliğinden Olur bebişin kuzum ❤ hepimiz yaza göbüşlerimizde bebeklerimizle gireriz amin amin.

Son düzenleme:
Canım sen tekrar doktors gittin mi? Klomeni sordun mu? Benimki bana klomen + gonal-f verdi

Canım sen tekrar doktors gittin mi? Klomeni sordun mu? Benimki bana klomen + gonal-f verdi
Gittim 10 gün kadar gonal 150 ve femara kullandım. Başlangıçta zaten bir yumurtam öndeydi diğer 3 yumurta da gelişir mi diye baktık hiç biri gelişmedi. Tedaviye yanıt vermiyorum. Neden bir yumurtam önde dediğimde az rastlanır bir durum dedi, tedaviyi kestik, prp deneriz diğer ay dedi. Başka ilaç denesek klomen gibi fayda etmez mi dedim rezerv az dedi. Hissettiğim şu doktorum benden ümitli değil, ama ben kendime inanıyorum. 5 martta şişli memorialda ön görüşmem olacak, bakalım orada ne diyecekler merakla bekliyorum

Ayni durum bende de var canım. Biri önden gidiyor. Hep bir yumurtam oluyor. Uzun protokol, kısa protokol denendi. Şimdi kilomen + gonal-f deniyoruz bakalım ne olacak kuzum. Sen ümidini asla kesme. Doktorlar yetersiz olunca ümitsiz konuşuyor bence. Doktorum bana, sana bir evlat vereceğiz merak etme diyor sağolsun. Umutsuz vaka değiliz kesinlikle

Hayırlı olsun 3 folikül de iyi bence şu anki durumumuzda. Hepsi büyüsün umarımm. Negatifin hakkında bi şey dedi mi doktorun?

Hayırlı olsun 3 folikül de iyi bence şu anki durumumuzda. Hepsi büyüsün umarımm. Negatifin hakkında bi şey dedi mi doktorun?
Sağol canım ❤ Yok kuzum negatif hakkında bir yorumu yok. Ben de sormadım. O da söylemedi. Nedensizdir muhtemelen. Nedini olsa söylerdi heralde. İhtimal zaten %40 hatta%30 muştur benimkinin. 4. Gün embriyosuydu.

Ben şekeri ve unu minumuma düşürdüm çünki kontrolsüz şekilde şeker tatlı tüketiyordum Canan Karatay ı dinlemek beni caydırdı şekerden undan onun tavsiye ettiği şekilde beslenmek hücreleri yeniliyormuş gençlerin 3 ayda yaşlılarında 6 ayda tüm hücreleri yenilenirmiş şekersiz unsuz beslenme yüksek D vitamini ve de iyot öneriyor erken menemoza bile

Arkadaşlar bişey soracağım sizlere ben İMPRYL ve REDOSTİM kullanıyorum iki takviyenin de içinde LSistin var o da Domuzdan veya İnsan saçında da elde edilebiliniyormuş tabi başka şeylerden elde ediliyormuş acaba ‘ İMRYL daki Lsisyin “ domuz veya insan saçından mı yapılmış bunu kesin öğrenmem gerek kullanmaya devam etmem için
Lütfen bana bilgi verebilir misiniz ??

En güzelini yapıyorsun canım. Keşke biz de uyabilek. Ben çikolata ve paketli gıda çok tüketiyorum malesef ya.
Malesef bir bilgim yok kuzum. Onu eczacılar, kimyagerler bilebilir. Ayrıca domuz olsa zaten üstünde uyarı olur. Doktorlar bu kadar kolay reçete edemezler. Ben olduğunu sanmıyorum açıkcası.

Yurdışında yaşıyorum Fransızcam yeterli değil eczacıya sormaya Türkiye de olsaydım eczahalere sorardım içime kurt düştü keşke incelemeseydim bu kadar haberim olmazdı en azından

Yurdışında yaşıyorum Fransızcam yeterli değil eczacıya sormaya Türkiye de olsaydım eczahalere sorardım içime kurt düştü keşke incelemeseydim bu kadar haberim olmazdı en azından
Redostimi ben de kullanıyorum söylediğin şekilde bir içerik olduğunu aklımın ucuna bile getirmek istemiyorum. Araştırmak bile gelmedi içimden açıkçası , kutuyu bitirmek üzereyim zaten olan oldu artık umarım verdiğiniz bilgi hatalıdır.

Canım nasılsınn transfer oldun mu? Olacak mısın? Allahın izniyle Çok az kaldı senin bebişine kavuşmana ❤

İyiyim canim sen nasılsın bakıyorum ara ara buraya salı günü nasipse transfer
Maşallah canım çok sevindim güzel haberlerini bekliyorumm. . Kaç tane embriyo koyacaklar? Kaçıncı gün embriyosu olacak canım ben daha iyiyim canım. Uzun protokoldeki iğneler biliyorsun bende psikoloji bırakmamıştı. Bir ayda dinlendim toparlandım. Bu ay yeniden başladık. Pazartesi kontrolüm var. Kaç yumurta gelişecek bakacağız. Klomen + gonal-f kulanıyoruz doktorum. Kısa protokol bu sefer. İnşallah birden fazla yumurtam gelişebilir bu sefer. En azından iki embriyo transferi olabileyim istiyorum Allah nasip ederse bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…