Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
1 tane 5aa canim. 2 taneyi doktor da ben de istemedik, inşallah tutar ilkte. İnşallah canım inan gözüm sende. okuyorum burayı ara ara. İnşallah bu sefer yüzün gülecek Allah'ın izniyle ben progestan iğne yaptırmaya başladım bugün kalçadan olan. 2 ampul bı seferde yapiliyor. Felaket bişey ya.. ağrısına bi çözüm bulan var mı acaba ( bu iğne yüzünden heyecan falan kalmadi bende

Sağol canım Allah razı olsun inşallah az kaldı. Kavuşacağız bebişlerimize... Ya o kalçadan olan iğneyi ben youtube'da görmüştüm. Baya zor sanırım canım. Benim progesteronlar fitil ve göbekten iğneydi... İnşallah transferden sonra fitile veya göbekten iğneye döner Doktor'un. Kalça işi beni de biraz korkutuyor.

Göbekten istesem verir galiba. sanırım ücretli diye vermedi ama ben günlük 100 mg yiyorum iki ampul olduğu için. Göbekten olan 25 , onu yapsam nasıl olacak bilmiyorum .. ah nasıl ağrısı var. Şaka gibi. Fitil de kullanıyorum günde 4 tane

Evet canım kalçadan olanı devlet karşılıyor ve evet göbekten olanın dozu düşük gelir sana muhtemelen. Az kaldı inşallah diyelim ❤ progesteron da baya ağır birşey walla. Ben işte ilaçların ne etkisi olacak diyordum da, resmen gördüm günümü çok etkisi var günlük hayata. Salıya az kaldı dayan canım ❤

Simdiye kadar hiç bir ilaçtan aciz olmadım ama bu anamı ağlattı bide oksapar geliyor yakinda. Bazen diyorum nasıl dayanacam bunlara

Herkese merhaba, bu ay olan tedavimde gonalf ve Femara ilacını birlikte kullanıyoruz. 1 büyümüş folikülüm var. Şuan 16 mm. Salı toplama olacak ama E2 değerim 65 geldi bugün. Geçen toplamada 300 küsürlerle boş çıkmıştı. Şimdi bu değerle dolu çıkma ihtimali var mı sizce? Acaba Femara kullandığımız için mi düşük

Canım bir yumurtanı sevgiyle ve özlemle kucaklıyorum, inşallah sana bebek olacak ❤. Ben E2 değerimi hiç bilmiyorum. Ben de gonal-f + klomen kullanıyorum.

İlk üç gün sabah akşam klomen içtim
Dördüncü günden itibaren sabah akşam klomen + gonal-f 225 vuruluyorum.

Senin dozun nasıl canım?

Canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim amin inşallah. Sabah akşam Femara, günlük 300 gonal f canım. Bakalım inşallah dolu çıkar bu sefer ilerler artık. Senin kaç gün oldu canım

Canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim amin inşallah. Sabah akşam Femara, günlük 300 gonal f canım. Bakalım inşallah dolu çıkar bu sefer ilerler artık. Senin kaç gün oldu canım
Amin amin inşallah dolu çıkar yumurtalarımız benim bugün 4. Gün kuzum. 7. Gün pazartesi kontrol var. Çok merak ediyorum sayı nasıl çıkacak. İnşalah azalmaz genelde azalıyor. Üç folikül vardı. Senin kaç folikül göründü canım?

İnşallah canım 1 olsun bizim olsun azalsa bile moral bozmak yok. Ama inşallah senin de 3 te 3 girecek inşallah benim 2 vardı canım biri 10mm de kaldı büyümüyor. Doktorumuz içini yıkarım onunda muhtemelen ondan gelmez ama bakacağım dedi tez zamanda kavuşalım inşallah güzel sonlara

İnşallah kuzum umut etmeye devam ❤ bu ay bizim ayımız olacak inşallah canım. Güzel embriyolarımız olur inşallah

Benim bugün is yerinde kötü şeyler oldu. Eşim bu gece nöbetçi. Konuşacak kimsem yok. Yalnız olduğum gecelerde bir bebeğim olsa onu düşünsem. Tüm kalbim onunla atsa. Ben hiç şanslı bir insan olmadım hayatta. Bir eşimde güldü yüzüm. Kimle konusacagimi bilemedim. Neden buraya yazdım onu da bilmiyorum

Umarım duan kabul olur ve bu yalnız gecelerin yüzü suyu hürmetine bebişine en kısa zamanda kavuşursun canım

Kızlar bunu tekrar tekrar soyliycem herkes duyana kadar. Benim amh 0.90 di ilk doktora gittigimde bize direk tüp bebek diyince eşimde bende moralimiz bozuldu uzun süre ara vermiştik. 9 ay sonra annem hurma poleni diye birşey getirtti umredeki.hocasindan balla.karistirdim onu yedim yedikten 6 ay sonra doktora gittim yumurta saydı o zaman baya. Sonra oda tüp bebek dedi para yoktu durduk uzun süre. Aradan 8 ay geçti tüp bebeğe gittik 0.40 olmuştu artık amh sadcee 1 yumurtam çıktı. Transfer oldum tutmadı. Baştan başlamak.icin paramız yoktu. Sonra anneme bir kez daha hurma poleni soylettim onu yedim, yedikten tam 42 gün sonra amh olcturdugumde 1.15 ti ağla ağla içimiz çıktı sevinçten . Sonra tüp bebeğe başladım hurma poleni biter bitmez üç tane yumurta toplandı ikisi dollenmeyi atlatti ve iki transfer oldum çok şükür yarabbim biri tuttu. Hurma polenini tavsiye ederim hepinize. Şimdi iki arkadasimda kullancak onlarida test ediyoruz benden sonra onlarda da ise yararsa bu mucize dicem yemin ederim.

Daha önce de okumuştum bunu amh çok düşük benim de. Ne zaman etkisini gösteriyor peki ne kadarda bitiyor kutu

Daha önce de okumuştum bunu amh çok düşük benim de. Ne zaman etkisini gösteriyor peki ne kadarda bitiyor kutu
4 şişe öneriyorlar, 4 şişeye biz 1400 TL falan verdik.diye hatirliyorm. Şişe başına 100 Gr bal karıştırıyorsun. Ben 400 Gr hakiki çiçek balı aldım bütün tozlari içine bosalttim kesinlikle demir degdirmiyorsun ama tahta kaşıkla karıştırıyorsun. Sabah akşam aç karnına iki eş içiyor bir tatlı kaşığı. Yerkende tahta kaşıkla yiyorsun. 7 gün kullanıyorsun bu sırada cinsel ilişki yasak üç gün ara veriyorsun o üç gün serbest. Sonra tekrar 7 gün kullanıyorsun 3 gün ara şeklinde 40 gün sürüyor. Etkisini de 40 gün sonra görüyorsun zaten. Ben doğal yolla hamile kalmak için kullanmadım bunn için defalarca kullanmam gerekirdi ve artık yipranmistim. Tüp bebekte fazla ymurta elde etmek için kullandım. Bu arada son muayenemde 8 yumurta olmuştu ama boyları yetismedi

Ben şu ana mfk ürünleri kullanıyorum. Üç ay geçsin bir de hurma poleni denerim

Sağol kuzum biz unuttukça sen tekrar tekrar söyle. Neyden nasıl şifa alacağımız belli olmZ arkadaşının sonucu da umarım olumlu olur. Sen de bebeğini sağlıkla kucağıba alırsın canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…