Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
İsti

biz yeni evliyiz. Daha önce hiç denemedik. Normal kontrol için doktora gitmiştim. Belki üç ay öyle dene dedi
Aa ben sanki bir kaç senedir evlisiniz deniyorsunuz diye hatırladım, yanliş hatırlamışım. O zaman üç ay deneyin kuzum kesinlikle. Denemeden tüp bebek yapmak doğru olmaz. Çünkü amh düşüklüğü gebeliği engel değil. Olma ihtimali var.

Gelişme ihtimali var ki verdi ilaç canım.
Gelişmese de sıkma cani i, her ay kaliteli yumurta üretmiyor vücut. O ayın denk gelmesi gerek.
Evet canım doğru diyorsun nerdeyse 1 yıldır uğraşıyoruz malum sayı da az insan artık olsun istiyor üzülüyor ama elden gelen de yok bakalım inşallah hepimiz tez zamanda güzel sonuçlar alırız

aten denemişsiniz neyi bekletiyor ben anlamadım kuzum. Benim de 11.8 FSH, 0.44 amh. İki yıldır olmadı. Dört aşılama var olmadı. Valla doktordan görüş alabilirsin gibi geldi banada. Rezerv düşük olunca çok vakit kaybetmemek gerekebilir
biz yeni evliyiz. Daha önce hiç denemedik. Normal kontrol için doktora gitmiştim
Aa ben sanki bir kaç senedir evlisiniz deniyorsunuz diye hatırladım, yanliş hatırlamışım. O zaman üç ay deneyin kuzum kesinlikle. Denemeden tüp bebek yapmak doğru olmaz. Çünkü amh düşüklüğü gebeliği engel değil. Olma ihtimali var.
İnşallah bana özelden isminizi yazarsanız. Dualarıma sizi de eklerim. Aslında yavrusunu bekleyen herkese yavrusunu karnında, kucağına vermesini hayırlı anne baba olmayı hep dua ediyorum

aten denemişsiniz neyi bekletiyor ben anlamadım kuzum. Benim de 11.8 FSH, 0.44 amh. İki yıldır olmadı. Dört aşılama var olmadı. Valla doktordan görüş alabilirsin gibi geldi banada. Rezerv düşük olunca çok vakit kaybetmemek gerekebilir
biz yeni evliyiz. Daha önce hiç denemedik. Normal kontrol için doktora gitmiştim

İnşallah bana özelden isminizi yazarsanız. Dualarıma sizi de eklerim. Aslında yavrusunu bekleyen herkese yavrusunu karnında, kucağına vermesini hayırlı anne baba olmayı hep dua ediyorum
Sağol kuzum Allah razı olsun. Sen de bana adını söyle ben de sana dua edeyim.

Kızlar nerelerdesiniz? Var mı adeti gelen? Yumoşlarında bir gelişme olan? Benim adetim salı gün gösteriyor ama şans o ki hasta oldum. Antibiyotik kullanmadan atlatmaya çalışıyorum. %1 hamile olma ihtimalim olabilir (malesef hiç ihtimal veremiyorum), ve önümüzdeki ay gelişecek olan yumoşlarıma olumsuz etkisi olursa diye antibiyotik kullanmamaya çalışıyorum 🍒 umarım doktorum bu ay yeniden başlatır tedaviye, hiç beklemek istemiyorum.

Kızlar nerelerdesiniz? Var mı adeti gelen? Yumoşlarında bir gelişme olan? Benim adetim salı gün gösteriyor ama şans o ki hasta oldum. Antibiyotik kullanmadan atlatmaya çalışıyorum. %1 hamile olma ihtimalim olabilir (malesef hiç ihtimal veremiyorum), ve önümüzdeki ay gelişecek olan yumoşlarıma olumsuz etkisi olursa diye antibiyotik kullanmamaya çalışıyorum 🍒 umarım doktorum bu ay yeniden başlatır tedaviye, hiç beklemek istemiyorum.
Merhaba canım,
Ben duphastonla adet oldum. 1 tane yumurta görüldü. Doktorum klomen ve gonalf verdi ama yumurta 15 mm olduğunda e2 düşük çıktı, doktorumda tedaviyi kesti. Duphaston ile de olsa adet olmak beni mutlu etti. Adet olunca fsh olcturdum o da düşmüş. Önümüzdeki ay kendiliğinden adet olabilirim umarım.

Sana da çok geçmiş olsun. Dikkat et kendine.

Merhaba canım,
Ben duphastonla adet oldum. 1 tane yumurta görüldü. Doktorum klomen ve gonalf verdi ama yumurta 15 mm olduğunda e2 düşük çıktı, doktorumda tedaviyi kesti. Duphaston ile de olsa adet olmak beni mutlu etti. Adet olunca fsh olcturdum o da düşmüş. Önümüzdeki ay kendiliğinden adet olabilirim umarım.
Bu çok güzel bi haber kuzum 🧿🧿 ekimden beri bekliyordun sanırım adet olmak için 🙏 inşallah önümüzdeki ay kendiliğinden olursun da güzel güzel yumoşların olur 🍒 takviye alıyor musun bu ay canım?

Kuzum bende dün adet oldum bu ay kendiliğinde. Doğal yapmaya çalıcağım arı sütü ve hayıtlı aslan pençeli cıvam perçemli bir kapsülüm var onu kullanacağım bu ay azcık kendi hekimim olmaya çalışacağım

Ama nooolur hamiş ol noooolur bize azcıkta umut vermiş olursun

Bu arada sen transfer oldun mu

Bu çok güzel bi haber kuzum 🧿🧿 ekimden beri bekliyordun sanırım adet olmak için 🙏 inşallah önümüzdeki ay kendiliğinden olursun da güzel güzel yumoşların olur 🍒 takviye alıyor musun bu ay canım?
Evet canım doğru hatırlıyorsun. Ekimde adet olmuştum en son. Son bir aydır bir diyetusyenle görüşüyorum, yumurta kalitesini arttıracak bir diyet uyguluyorum. Maxijuno ,magnezyum ve omega3 kullanıyorum. Hatta omega3 bitti. Sizin tavsiye edeceğiniz bir marka var mı?

Evet canım doğru hatırlıyorsun. Ekimde adet olmuştum en son. Son bir aydır bir diyetusyenle görüşüyorum, yumurta kalitesini arttıracak bir diyet uyguluyorum. Maxijuno ,magnezyum ve omega3 kullanıyorum. Hatta omega3 bitti. Sizin tavsiye edeceğiniz bir marka var mı?
Omepa q10 kullanıyorum canım ben. Bu markaya baya iyi diyorlar. Q10 olması sebebiyle. Ben de maxijuno ve başka takviyeler alıyorum. Diyetisyenle çalışman da güzel olmuş. Beslenme çok önemli. Ben sadece avakado ve kabak çekirdeği yiyorum. Paketli gıda tüketiyorum malesef. Senin önerebileceğin bi gıda var mı?

Kuzum bende dün adet oldum bu ay kendiliğinde. Doğal yapmaya çalıcağım arı sütü ve hayıtlı aslan pençeli cıvam perçemli bir kapsülüm var onu kullanacağım bu ay azcık kendi hekimim olmaya çalışacağım
Canım umarım başarırsın 🙏❤ arı sütü de baya pahalı diye biliyorum. Şifa olsun inşallah 🙏🙏 umarım işler yolunda gider kuzum 🧿 aslan pençesi çayı içmiştim geçtiğimiz aylarda, faydası oldu mu bilmiyorum ama hepsini bir umut deniyoruz ❤ illaki oluyordur bir yararı

Ama nooolur hamiş ol noooolur bize azcıkta umut vermiş olursun
Ah kuzum keşke keşke 🥺 bir sürü takviye alıyorum. Çok merak ediyorum yumurta sayımda farklılık yaratacak mı. Salı adet günüm görünüyor. Bakalım kaç folikül çıkacak.
Bu arada sen transfer oldun mu
Ocak'ta oldum taze transfer canım da negatif oldu.

İnşallah sağlıklı yumurtaların olur muayende Allah sevindirsin 🥰
Amin kuzum inşallah. Bugün üç folikül gördü doktor. Bakalım büyüyecekler mi 🙏🧿
Oldum canım. Bugün ikinci gün doktora gittim. Şükür başlıyor tekrar.

Klomen içeceğim üç gün sonra klomen + gonalf olacağım. Üç folikül gördü. Pazartesi kontrol olacak kızlar ❤ B buketariyorum T tupbebek1 Fukaeri Fukaeri BinevsJade BinevsJade Ezgickk Ezgickk

Amin kuzum inşallah. Bugün üç folikül gördü doktor. Bakalım büyüyecekler mi 🙏🧿

Oldum canım. Bugün ikinci gün doktora gittim. Şükür başlıyor tekrar.

Klomen içeceğim üç gün sonra klomen + gonalf olacağım. Üç folikül gördü. Pazartesi kontrol olacak kızlar ❤ B buketariyorum T tupbebek1 Fukaeri Fukaeri BinevsJade BinevsJade Ezgickk Ezgickk
Ben deneme dönemindeyim dün regl oldum.Bebis yokmuş bu ay. Ama haziran ayında olacak umudum var. Zaten altı aydır ilaç kullanıyordum. Etkisi vardır belki doğum kontrol hapının onun korkusu var hâlâ. Ben bir sorunum olduğunu bilmiyordum bu konuda vicdan yapıyorum. İnşallah 2024 de karnimizda taşımak nasip olur bebisleri.

X