Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Evet benimde E2 65 lerdeydi iki yumurta toplandı 1 yumurta bol çıktı diğeri de döllenmedi dün bana haber geldi ve yıkıldım maalesef
Umutlanıp biranda böyle haber almak insanı yıkıyor cidden , bende olumlu olacak diye düşünmüştüm ama malesef bi garantiside yok maddi manevi yoruluyor insan

Benim umudum tükendi ya hiç anne olamıcam hissi sürekli var. Zaman geçiyo. Sürekli umut edip hüsrana uğramayı yaşıyorsun.
Bende umutsuzdum yumurtam yoktu allah isterse herşey olur umutsuzlanmak yok belki uğraşacaz ama inşallh sonu güzel olacak stres herşey etkiliyor bizim gibileri o yüzden pozitif olmak lazım ama işte yapamıyoruz güzel dülünelim güzel olsun

Daha geçen gün Dr biri amh 0.01 ile gebe kalan Bi hasta paylaşmıştı mesaj attım durumumu anlattım bana demiş ki sizin tanınız farklı diye başka da bişey dememiş ama iyi Bi Dr a benziyor
Bi başkası vardı aklımda belki bi gözüksem mi diye ona da koca Bi destan mesaj attım en son da o kadar çaresiz kaldım ki demiştim
Bana dediği yumurta kalmayınca çare de kalmıyor
Ay nasıl canım sıkıldı çok şükür Allah a bir den ikiden yumurtam çıkıyor o kadar ümitsiz vaka değilim bence
Ne bilim yaa Dr lar gerçekten çok acımasız bazıları

Biesteron ve argifertili doktor kontrolünde mi kullanmak gerekir bilginiz var mı. Rezerv düşüklüğü için araştırmalarım sonucu aldım ama dhea da bi hormon olunca zararı olur mu diye emin olamadım.
bana biesteronu doktor verdi ama 8. günündeyim tedavinin iğne ve diğer ilaçlarıda kullanıyorum. şimdiye kadar hiç kan tahlili bakılmadı. Doktorun bu konuda kontrolu olduğunu düşünmüyorum.

Yaaa kıyamam valla bazı hastaneler çok garip gözlerinin içinde dolar dönüyor resmen

Prolaktin yükseltiyor diye duydum bende incir yemeye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…