Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Kızlar ben 1 yumurta e2 değeri 200 ken toplandı döllendi 5.gune gitti taze transfer yapıldı fakat negatif sonuç aldım merak ettiğim fsh önceden yüksekti transfer yapılırken fsh hiç bakılmadı tutmama sebebi fsh yüksekliği olabilirmi acaba … yumurtada zar zor oluşmuştu zaten tekrar baştan aynı şeyleri yaşamak maddi manevi yorucu şuan ara verdim ramazan sonra tekrar başlamayı düşünüyorum
İnşallaah Bi daha ki tedaviniz güzel sonuçlar getirsin size ♥️
Amh nız kaçtı

Size bir soru soracağım. Ben anestezisiz hsg çektirdim. Tüplerden birinin kapalı olduğunu söylediler. Ama doktor hanım tıkalı olduğu zaman bir kist miyom gibi birsey olur o yoktu dedi. Spazma dayalı bir kapalılık olabilir dedi. Hep olabilirli konuştu. Sizce kesin sonucu almak için bir de laparoskopi mi olmam gerekiyor. Doktor sadecr antibiyotik verdi. Bende aklıma geldikçe yeterli mi tedavi diye düşünüyorum
Eğer istanbul'daysanız Cevat Bayrak'a HSG çektirmenizi tavsiye ederim. Sanırım bu işte en iyilerinden biri.

Kızlar ben 1 yumurta e2 değeri 200 ken toplandı döllendi 5.gune gitti taze transfer yapıldı fakat negatif sonuç aldım merak ettiğim fsh önceden yüksekti transfer yapılırken fsh hiç bakılmadı tutmama sebebi fsh yüksekliği olabilirmi acaba … yumurtada zar zor oluşmuştu zaten tekrar baştan aynı şeyleri yaşamak maddi manevi yorucu şuan ara verdim ramazan sonra tekrar başlamayı düşünüyorum
Çok geçmiş olsun canım inşallah bir dahaki sefere tutar genelde Fsh kaçtı acaba

Bu ay bekleyeyim mi. Daha bir hafta olmadı gideli. Üç ay dene dedi doktor.
Ust üste çekiliyor mu bilmiyorum ama adetten sonra çekiliyor zaten. Bir sonraki adetten sonra çekilebilir sanırım. Düşük amh için çok bekletmiyor doktorlar ama siz bilirsiniz tabii. Doktorunuz kim ?

Ust üste çekiliyor mu bilmiyorum ama adetten sonra çekiliyor zaten. Bir sonraki adetten sonra çekilebilir sanırım. Düşük amh için çok bekletmiyor doktorlar ama siz bilirsiniz tabii. Doktorunuz kim ?
Ben Kocaeli deyim. Kan değerinde amh 0.33 çıktı filmde 1 den yüksektir dedi. Üç ay deneyin öyle gelin dedi. Ben daha önce hiç korunmadigim olmadı. İlk gittiğimde iki ay bile dene demedi. Ama şimdi üç dört ay dene dedi inşallah üç ay içinde olur. Şimdilik bu umudu tutuyorum. Gerisine dört ay geçtikten sonra bakacağım. Kendimi çok yıpratmamak için bu çözümü buldum

Ben Kocaeli deyim. Kan değerinde amh 0.33 çıktı filmde 1 den yüksektir dedi. Üç ay deneyin öyle gelin dedi. Ben daha önce hiç korunmadigim olmadı. İlk gittiğimde iki ay bile dene demedi. Ama şimdi üç dört ay dene dedi inşallah üç ay içinde olur. Şimdilik bu umudu tutuyorum. Gerisine dört ay geçtikten sonra bakacağım. Kendimi çok yıpratmamak için bu çözümü buldum
Kuzum bence şimdi girme rahimi hazırla güzelce bol bol vitamin al ben de de Amh 0.55 çıktı ve hemen yapın dediler olmadı kendimi çok yıprattım

Uzun zamandır korunuyorsaniz deneyin tabii, 3-4 ay cok buyuk kayip olmaz. rahim filminden amh yorumlayan hiç duymamıştım 🤔 inşallah gönlünüzce olsun ger şey 🥰

Benim de 0.11 di 1 yıl önce. 1 senede 3 tedavi gördüm ama olmadı. Geçen ay transferim iptal oldu. 1 ay dinleneyim dedim ama içim içimi yiyo. Hiç durmadan hep koştum hiç bırakmadım çünkü zamanım az diye. Şimdi biraz bıraktım diye panik içindeyim. Umarım geç kalmış olmam. Sizler dinleniyor musunuz neler yapıyorsunuz?

Benim de 0.11 di 1 yıl önce. 1 senede 3 tedavi gördüm ama olmadı. Geçen ay transferim iptal oldu. 1 ay dinleneyim dedim ama içim içimi yiyo. Hiç durmadan hep koştum hiç bırakmadım çünkü zamanım az diye. Şimdi biraz bıraktım diye panik içindeyim. Umarım geç kalmış olmam. Sizler dinleniyor musunuz neler yapıyorsunuz?
Bende 30 ocakta transfer oldu negatif şimdi ramazan sonra tekrar başlamayı düşünüyorum aslında yumurta da herzaman olmuyor ama çok yoruldum 1 senedir uğraşıyorum ilaçlar iğneler vitaminler zar zor 1 yum oluştu kaliteside iyi idi neden tutunmadı anlamadım şimdi bende ara vermek istiyorum ama dediğiniz gibi korkuyorumda ara vermeye kafam karışık benimde

Çok geçmiş olsun canım inşallah bir dahaki sefere tutar genelde Fsh kaçtı acaba
Fsh en fazla 60 1 sene önce fakat doktorum fsh takılmadı önemli olan yumurta olması dedi ona odaklandık , şimdi benimde aklımda acaba fsh yüksekken tüp bebek tutarmıydı gerçi yumurta oluştu ise fsh ta düşmüş olabilir…

Fsh en fazla 60 1 sene önce fakat doktorum fsh takılmadı önemli olan yumurta olması dedi ona odaklandık , şimdi benimde aklımda acaba fsh yüksekken tüp bebek tutarmıydı gerçi yumurta oluştu ise fsh ta düşmüş olabilir…
Benim Fsh 10.1 e2 65 Amh 0.55 ben bugün aktara gittim bana hayıtlı cıvan perçemli ve aslan pençeli bir kapsüllerde ve ada çayı verdi çok iyi aktar doktoruymuş adetimin ikinci günü bide ona başlayacağım offf çok yoruldum yaaa

Ezgi sen hiç aktardan hayıt,cıvan perçemi aslan pençeli bir kapsül aldın mı almadıysan sende istersen bir bunu dene adetinin ikinci günü doktorların sürekli verdiği hormon ilaçları vücudunuzu mahvetti bide aktarlı deneyelim istersen

Ezgi sen hiç aktardan hayıt,cıvan perçemi aslan pençeli bir kapsül aldın mı almadıysan sende istersen bir bunu dene adetinin ikinci günü doktorların sürekli verdiği hormon ilaçları vücudunuzu mahvetti bide aktarlı deneyelim istersen
Ben aslan pençesi çayı içiyordum ama bıraktım. Argifertil ve biesteron başladım. Arı sütü bi de. Bu arada yorum yazacaktım e2 350 yken 2 yumurta boş çıktı ama 90 ken 1 yumurta toplandı döllendi ama 5 e gitmedi. E2 ye de inanmıyorum artık

Ben aslan pençesi çayı içiyordum ama bıraktım. Argifertil ve biesteron başladım. Arı sütü bi de. Bu arada yorum yazacaktım e2 350 yken 2 yumurta boş çıktı ama 90 ken 1 yumurta toplandı döllendi ama 5 e gitmedi. E2 ye de inanmıyorum artık
Benimde e2 200 ken 1 yumurta toplandı dolu çıktı 5.gune de gitti ama sonuç negatif nasip bazı şeyler… inciri zeytin yağında bekletip aç karnına sabahları yeyin kaliteye etki ediyor birde ben glutadyon ve c vitamini serum takıldım o da yumurta oluşumu ve kalitesinde etkili ben bunları yaptıktan sonra yumurta olıştu mesela hayıt benim fsh yükseltti o yüzden onu bırakmıştım

Evet benimde E2 65 lerdeydi iki yumurta toplandı 1 yumurta bol çıktı diğeri de döllenmedi dün bana haber geldi ve yıkıldım maalesef

X