Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Size de sorabilir miyim
KIzlar bugun muayenede 11 13 9 10 mm olan yumurta kesecikleri vardi. Ctesi tekrar cagirdi..bugun adetin 5. Gunu.. ctesi igne verir mi acaba catlatmak icin o kadar buyur mu yaklasik 4 gun var

Hoşgeldin kuzum ❤ evet cuma açıklayacağım inşalah. İster istemez ümitleniyorum. Olumsuz çıkarsa ne yaparım bilmiyorum
Ben de heyecanla bekliyorum sizi. Amh değerimiz ayni. Bugün 2 yumurtam toplandı. Yarin arayıp haber verecekler embriyo durumunu ama 2.gun embriyosu yerleştirilecek. Sanirim 7 Subat gibi öğreneceğim sonucu ama sizin sonucunuz bir umut gibi olacak bana

Sağlıklı embriyoların olsun canım inşallah
Bizi haber dar et mutlaka. Ben embriyo günlerini araştırırken o kadar çok ikinci gün tutan embriyo hikayelerine denk geldim ki inşalah sen de o hikayelerden birine sahip olursun canım

Size de sorabilir miyim
KIzlar bugun muayenede 11 13 9 10 mm olan yumurta kesecikleri vardi. Ctesi tekrar cagirdi..bugun adetin 5. Gunu.. ctesi igne verir mi acaba catlatmak icin o kadar buyur mu yaklasik 4 gun var
Günde 1-2 mm büyüyor kuzum. Cumartesi olmaz bence haftaya kalır diye tahmin ediyorum. Arkadan gelen ufakların da biraz büyümesini beklemek isteyecektir Doktor'un diye tahmin ediyorum

Merhaba kızlar . Benim Amh 1,17 ve bu ay ilk kez tüp bebek denemesi yapıyoruz . İğnelerde 9. Gündeyim. İlk kontrole gittiğimizde 5 yumurta var demişti doktorum bugün tekrar kontrole gittim 3 yumurta 13mm bir de 5 6 tane 8 mm var dedi . Bu minikler sonradan büyümüş sanırım. Yumurta toplama işlemi nasıl olacak şimdi sadece büyükleri mi alacaklar diğer minikleri de büyütecekler mi. Buna benzer durumlar yaşayan oldu mu acaba sevinsem mi üzülsem mi bilemedim çok değişik bir durumdayım

Bir tüp bebek bir aşılama iğne ilaç ne bilim doğal şeyler vitaminler hepsini yaptım ama sonuç hep negatif tüp bebekte doğru doktora denk gelmedim sanırım direk senin artık olmaz tüp bebekte deneme Kıbrıs’a git dedi o gün yıkıldım zaten

Canım bence doğru doktoru bul. Bu değerlerle çok hamile duyduk. Lütfen ümidini kaybetme

Merhaba fsh ve diğer değerleriniz nasıl acaba

Merhaba ben 31 yaşındayım erken menapoz riskim var şu an 41.gündeyim daha adet olamadim belkide tamamen kesildim artık bilemiyorum. Beni de tüp bebeğe yönlendirdiler benim fsh çok yüksek 50 oldu normalde 34 tü ama ben hayıt macunu kullandım o da değerimi kötü etkiledi. 1 senedir hamile kalamadim çok üzülüyorum. Doktor tüp bebeğe yönlendirdi ama hem eşim istemiyor maddi manevi yıpranırız diye hem de doktorun biri bana boşuna bu değerle tup bebek yapma paran boşa gider dedi. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Benjm bir evlâdım var Rabbim ikinciyi de nasip eder inşallah. Dileyen isteye. Herkese nasip etsin.

Sizin fsh ve diğer değerler nasıl acaba ? Bende amh ölçülmedi bi de Yumurta var mı yok mu sayılmadı ultrasonda sizde görünüyor mu yumurta

Merhaba inşallah hayırlısıyla gebe kalırsınız. Benimde 9 yaşında bi kızım var. Bende sizin gibj ikinciyi düşünüyorum 1 senedir okmadi. Sizin tüp bebekte değilde normal süreçte ultrasonda yumurtanız göründü mu hiç acaba ? Fsh diğer değerleriniz ve amh kaçtı?
Benim fsh 34 çıkmıştı lh 27 doktor bu degerlerle normal yoldan imkansız tüp bebeğe git dedi ama maddi manevi yıpranırız diye eşim istemedi. 1 senedir gebelik oluşmadı. Benim de evlâdım normal yolla oldu. Benim fsh hayıt macunu kullanınca 50 ye cıktı malesef onu düşürmeye çalışıyorum. Amh hiç ölçülmedi benjm ultrasonda yumurta var mı yok mu bilmiyorum henüz ama ovulasyonda yumurtlama görüyorum ve geçen ay doktor çatlayamayan yumurta kıst olmuş dedi. Biraz surecinizdn bahsedermisiniz

Merhaba. Amh ilk yaptirdigim zaman 0,26 cikti. Tup bebek merkezinde 0,44. FSH adet döneminde olup olmamaya bağlı olarak hep farklı cikti. 34de oldu, 3.95de Yani en yüksek değeri düşünürsek 34. Aşılama da önerdiler ama ben zaman kaybı açısından tup bebek tercih ettim. Onun dışında vücudum genetik olarak hep tek yumurta üretiyor. O da diger bir sorundu bende ve zaten 2 yumurta anca oluştu. Yarin yerlestirme yapılacak. Doktorum önceden bir hamilelik geçiren kadınların yerlestirme sonrasi şansını daha yüksek görüyorum dedi. Kismet artik ama sonucu da bildiririm size.

Muhakkak haber ederseniz sevinirim hangi sehirdeydiniz acaba? Benim amh ölçülmedi ama muhtemelen çok düşüktür. Yumurtamı da bilmiyorum varsa da 1 tanedir diye düşünüyorum. Fsh benim en son 50 ye cıktı 34 tü işte hayıt macunu olumsuz etki yaptı bende. Acaba her hangi bişey denediniz mi düşmesi için. Ben düşürmeye çalışıyorum da. Düşmeden kimse bişey yapmayacak biliyorum tüp bebeğe yönlendiriyorlar ama maddi manevi yıpranırız diye eşim istemiyor sonradan ikna erdemiyim bilmiyorum şu an çok zor bi ihtimal. Durumumuz sizinle çok benzer. Acaba femara filan kullandınız mı ya da başka bişey? Bana hiç bişey önermeden direk tüp dedi eşim istemediği için doğal yolla biseyler deniyorum. Evet yaşı genç olup doğum yapanlar daha şanslı diyorlar tüp bebekte. Umarım nasip olur hayırlısıyla bana muhakkak haber ederseniz çok sevinirim

Tabi yazarim. Ben Berlin'de yaşıyorum. Tedaviyi de burada görüyorum. 40 yas altına yarısını karşılıyor sigorta. O yüzden asiri zorlayacagini düşünmediğimiz için tüp bebek olayına girdik ama Türkiye için durum nasil bilemiyorum. Ben folik asit harici bir şey kullanmadım ama bir arkadaşımın tavsiye vardi. Onu yaziyorum simdi size. Belki tup bebek oncesi denemek istersiniz. Tavsiye ettiği kişilerin çoğunda ise yaramış.

" 1 - Eşiniz maca kullansın. Amazon da bulunur.

2. Byropyllum diye bir Globuli alıyorsunuz.
İlk regl gününde başlayarak günde 2x10 tane emiyorsunuz. Hamileligin 12. Haftasına kadar. "

Ben dediğim gibi denemedim ama denemek isterseniz diye buraya bırakıyorum. Umarim gönlünüzden geçtiği gibi olur ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…