Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Çok çok teşekkür ederim çok saolun. Benim olduğum şehirde ilaçlarla birlikte tüm masraf 130 milyar tutuyor yani 130.000 civarı. Ama ilk seferde tutmama durumu da var tabi bu özel için geçerli. Burda da devlet hastanelerinde hiç çocuğu olmayanlar için tüp bebek ücretinin bi kısmını devlet karşılıyor ve devlette uyguna geliyor ama benim 1 çocuğum var. Ve özeller daha iyi labaratuvarlarda sahip diye düşünüyorum bilmiyorum burda genelde hep özelde yaptırıyorlar. Çok teşekkür ederim dediklerinize bakacağım muhakkak Inşallah hayırlı haberler alabiliriz en kısa zamanda

Amh kaç senin canim

Pazartesi doktordan randevu aldım hepsine baktıracam amh 3 yıl önce 0.04 idi bir yıl içinde vitamin civan perçemi vs kullandım 0.43. E yükseldi geçen sene fsh hatırlamıyorum pazartesi hepsini yenilecem bakalım

Pazartesi doktordan randevu aldım hepsine baktıracam amh 3 yıl önce 0.04 idi bir yıl içinde vitamin civan perçemi vs kullandım 0.43. E yükseldi geçen sene fsh hatırlamıyorum pazartesi hepsini yenilecem bakalım
Maşallah canım çok güzel yükselmiş ama yükselme olduğundan emin misin peki bu kadar fark inanılmaz iyi . Yani testlerini aynı merkezde mi yaptırmıştım peki ? Benim de mesela 3 sene önce 0,12 çıktı ondan 6 ay sonra 0,81 çıktı 2 sene sonra 0,68 çıktı.muhtemelen 0,12 yanlış ölçümdü diye tahmin etmiştim o yüzden. Ben de 41 oluyorum ve hala ilk çocuk için uğraşıyorum

Selamlar.3-4 aydır bebek istiyoruz. Daha önce okuldayım testi denedim pil ve çatlama gördüm ama testler bitince tekrar almadım. Aralık ayında doktora gittim ve adetten 4 gün sonraki ultrasona göre pco görünümüm vardı tahlil istendi.. Ocak ayındaki adetin 2. günü FSH:10.19 - LH: 7.20 E2:65.59 - Prolaktin: 6.37 çıktı. Değerlere göre pcos değilsin dedi zaten belirtim de yok reglim çok düzenli.Ama azalmış yumurta rezervi demek dedi yaşım da 30 olunca. Şu an anlamıyorum hem çok yumurta var denip hem azalmış rezerv nasıl olabiliyor??

Amh testi var onu yaptirin. Fsh bi tik yuksek ama cok degil.. yonlendirme yapmadi ise sizi farkli doktora gorunebilirsin.

Amh testi var onu yaptirin. Fsh bi tik yuksek ama cok degil.. yonlendirme yapmadi ise sizi farkli doktora gorunebilirsin.
Önce bir yönlendirme yapmadı 1 yıl deneyin dedi, ben gebelik ihtimalim düşük mü yani diyince de hayır daha yüksek fsh ile gebe kalan hastam da var dedi. İstersen AMH baktır ona göre yönlendirirler diyip bir özel Lab tavsiye etti. Daha önce özele gitmitim smear testinde enfeksiyon görüp HPV istemişlerdi. HPV negatif çıkınca tekra smear istemişlerdi. Biz de hekim arkadaşımın tavsiyesiyle devlete gittik. Hikaye böyle başladı. Bu ayki reglide tekrar hormon testi vermeyi düşünüyorum fsh hala yüksekse AMH için kan vereceğim. Bir yandan da pco görünümü varsa AMH yüksektir stresten FSH değerim yüksek çıkmış olabilir mi diyorum çünkü stresten 2 gün gecikti bu ay reglim.

Benimde pco gorunumu var demislerdi ama degildim . Amh 2.95 fsh lh diger degerlerim normaldi..(32 yasinda iken)
su an 38 im fsh 11.5 cikti.. ama ben tup bebek tedavisi goruyorum o nedenle onemsemedi dr. Cok yuksek degil dedi. Yasima gore iyi.
senin icin oncelikle 2 gun gecikme duzensiz demek degildir. Sure olarakta gebelik olusmadi demek icin cok az sure gecmis.. ama yine de amh testini yaptir kenarda dursun. Sonra denemeye devam edersin 1 sene boyunca..

Inşallah hayırlı haberler alabilirsiniz düzelme olur sınıflarınızda inşallah. Adet görüyormusunuz

Inşallah hayırlı haberler alabilirsiniz düzelme olur sınıflarınızda inşallah. Adet görüyormusunuz
Bir ara düzensizleşmişti ama son 6 aydır çok düzenli oluyordum bu ay olmadım en son 20 aralıkta regl oldum adetim bir gün gecikti evde ovilasyon testi vardı onu yaptım pik olmuş dedim ne alaka regl olmam lazım ken yumurta tavan yapmış kan verdim negatif şimdi 3 gün önce tarlusal adet söktürücü hapa başladım 5 gün içicem bakalım regl olucakmıyım zaten pazarteside doktora gidicem

İkisinde devlet hastanesinde yaptırdım 0.03 iken tüp bebek yaptık transfer bile olmadı kaliteli embriyo oluşmadı dedi tüp bebek bile denemeyin artik dedi çok köyü oldum sonra araştırdım civan perçemi hayıt otu çatlarımı içtim düzenli yürüdüm vitamin kullandım 1 yıl sonra yeniden yaptırdım 0.43 çıktı

selam kızlar yarın test sonucumu alacağım
edahandro sonuna geldik inşallah bu gruba umut olacak sonuçlarımız olur biraz gerginim açıkçası sen nasıl hissediyorsun?
Canım benim de yarın test günüm. Aşırı derecede korkuyorum. Negatife hiç hazır değilim. Rabbim kolaylaştırsın canım inşallah. İnşallah birbirimize umut olabiliriz. Senin çift embriyo muydu?

Canım benim de yarın test günüm. Aşırı derecede korkuyorum. Negatife hiç hazır değilim. Rabbim kolaylaştırsın canım inşallah. İnşallah birbirimize umut olabiliriz. Senin çift embriyo muydu?
Evet canım biliyorum aynı ikimizin valla benim içimde de inanılmaz korku var bi umut doluyorum bi korku inşallah çabamızın karşılığını alırız, 2 tane 3. Gün canım hücre sayısı düşük diye 5 e gitmeyebilir direkt verelim dedi doktor, 3 tane 3. Gün vardı havuz yaptığım 1 i çözülürken bozuldu kalbim öyle acayip ki böyle pır pır korkudan sanki 2 hafta daha test yapmasam yapmam :)

Ayy cok heycanlıııbenıde etıketlemeyı unutma bebısm.300 fln cıkar dıye dusunuyorum
Ben de 140 diye tahmin ediyorum ama inşallah senin dediğin olır 5'in üstü sağlıklı gebelik çıksın razıyım. Nefesim kesiliyor gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Hayırlısıyla inşallah ikisi de tutmuştur kuzum amin aminnn sorma sorma ben de aynı durumdayım. Gerçekten hasta gibi hissediyorum korkudan. Allah yardımcımız olsun. Kaçta vereceksin testi. Ben 8 de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…