Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Slm kızlar 43 yaşındayım 7 yıldır uğraşıyoruz amh 0.04 bir tüp bebek 2 aşılama iğneler ilaçlar ama Malesef artık umudumun bittiği yerdeyim bir bebeğim olmasını neredeyse imkansız olarak görüyorum ama yinede omega3 d vitamini selenyum folilasit ve hayıt çayı civanperçemi çayı içiyorum en azından menepoza girmeyim diyorum Allahım isteyen herkese nasip etsin basen kalbim ağrıyor okafa çok üzülüyorum ki ama Malesef yapacak birşey yok rabim nasip etmiyorsa elden birşey gelmiyor🥲
Özele mesaj yazdım size mutlaka bakın

Amh yükselir doğru beslenme ve takviyelerle benim 0.39 dan 0.47 ye ordan 0.71 e çıktı
Maşallah size,bana da umut oluyor bu paylaşımlar. Ben de bir diyetisyenle çalışmaya başladım. Bana tavsiyesi her gün 1 fincan taze anneden çay demleyip içmek ve ara öğün için bir krokan tarifi, paylaşabilirsem onu da atacağım.

Eklentiler

• Screenshot_20240122_204807_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20240122_204807_Microsoft 365 (Office).jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 51
Ben deterjanıma varasıya kadar doğal kullandım zaten ne oluyo bu hormonlardan kimyasallardan oluyo eskiden annelerimiz 50 yaşlarında son çocuklarını doğururlardı şimdi bakıyorum 20 yasında kızlar sıkıntılu
Cok doğru insanlar eskiden herşeyin organigini yermiş paketli urunmu vardı herkes hamur işi yermiş tok tutsun diye kimsede de kolesterol şeker yokmuş tohumlar organik
Sizede brova azimle yapmışsınız

Merhaba. Ben de amh değeri düşüklüğü sebebi ile tüp bebek tedavisi görüyorum. Sali günü yumurta toplama olacak ama sadece 2 yumurtam büyüdü ilaçlarla. Yani salı günü umarim 2 yumurta da dolu çıkar 🙏 9 yaşında bir oğlum var. O normal yollarla olmuştu ama daha sonra 2.cocugu istediğimiz zaman amh düşüklüğünden normal yolla çocuk sahibi olamadık. Umarim bu ay herkes için kalite embriyolarin oluştuğu, bebislerin sıkı sıkı tutunduğu bir ay olur.
Hoşgeldin canım. Umarım güzel bir opu geçirirsin ve sağlıklı embriyoların olur 🙏🧿 umarım ikisi de dolu ve olgun çıkar. Bizleri haberdae et mutlaka 🍒
Slm kızlar 43 yaşındayım 7 yıldır uğraşıyoruz amh 0.04 bir tüp bebek 2 aşılama iğneler ilaçlar ama Malesef artık umudumun bittiği yerdeyim bir bebeğim olmasını neredeyse imkansız olarak görüyorum ama yinede omega3 d vitamini selenyum folilasit ve hayıt çayı civanperçemi çayı içiyorum en azından menepoza girmeyim diyorum Allahım isteyen herkese nasip etsin basen kalbim ağrıyor okafa çok üzülüyorum ki ama Malesef yapacak birşey yok rabim nasip etmiyorsa elden birşey gelmiyor🥲
Hoşgeldin kuzum. Hiç tüp bebek denemeyi düşündünüz mü kuzum? Bu amh değeri ile doğal gebelikte gördük duyduk buralarda ama sanırım ihtimal biraz düşük oluyor.

Merhaba kızlar. Benim amh 1 in altındaydı eşimde hareketli hücre sayısında sıkıntı vardı ve sadece bir tane yumurtam vardı düşünün. Doktorum opuyu iptal edelim devlette. Hakkım gitmesin çok düşük ihtimal dedi. Hayır dedim istiyorum ve o tek yumurta ile hamile kaldım şükürler olsun. Yumurta sayısı fazla olunca evet insan daha umutlu oluyor ama tek yumurta yetiyor. Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Amh değeri yumurta sayısı kalitesi çok değişken kişiden kişiye bile değişebiliyor

Yaa yerimmm seni hormonlardan duygusalsin dilerim saglikla ilerler ve bebisle beraber hormonalarin cosar 💪😍
Inan bana bende en az senin kadar istiyorum guzel haberi almani, umut etmeni çünkü ellimizde baska ne var ki ! Her ne yasasakta dilerim umudumuz hic kirilmadan devam ederiz hayatta..🩷
Benim durum biraz karisik soyle soyleyeyim, hemde senden ve arkadaslardan fikir almak istiyorum. Oncelikle doktorumdan cok cok memnunum sureci cok guzel yonetti ilgisinden, aciklayici olmasindan, bilgisinden ama rezerv hastasi cok olmadigini dusunuyorum ve aret kamar bu alanda iyi ona gecmek istiyorum( zaten aret hocanin bizim gibilere uyguladigi yontem icin bu klinige karar vermistim ama yogunlugu beni kokurtmustu) fakat bunu doktorumu kirmadan nasil soyleyecegimi bilmiyorum ben insanlari kiramiyorum hele ki bu kadar iyiyken🥹
Sonuç olarak regl tarihimi bekliyorum ve yeni bir tedavi için

Amh yükselir doğru beslenme ve takviyelerle benim 0.39 dan 0.47 ye ordan 0.71 e çıktı
Peki adetli adetsiz amh fark eder mi?

Yaaaa kızlar çok tatlısınız ❤😍🙏 hep birlikte bekliyoruz bakalım cumayı, Allah nasip eder inşalah, hevesimiz kursağımızda kalmaz. Sizler ne durumdasınız kızlar? Ben de sizi merak ediyorum 🍒
Bugun benım pik gunum😂🥹streslı bır uc gun benı beklıyor degerlendırebılecekmıyız bı aksılık olacakmı falan fılan dusuncelerı😃😻onun dısında senı meraklardayım.ay hadı cuma olsunda alalım mınnosun haberını yaa🙏🥰😻

Bugun benım pik gunum😂🥹streslı bır uc gun benı beklıyor degerlendırebılecekmıyız bı aksılık olacakmı falan fılan dusuncelerı😃😻onun dısında senı meraklardayım.ay hadı cuma olsunda alalım mınnosun haberını yaa🙏🥰😻
Değerlendirin inşallah ❤😍 birlikte önlü arkalı alalım güzel haberleri. İlaç kullanmadın o zaman bu ay dimi? Klomen vs.

Hoşbulduk canım 🥰 Olumsuzluk yokk. iğne etkisi geçtiyse bi test iyi giderdi dermişim😂 İnsallah güzel haberini alacağız🤲🏻
Yok kuzum ya tüp bebek topiklerinde bakıyorum hep yanlış çıkıyor idrar testi. Pek güvenilir değil canım. Cumayı bekleyeceğim mecbur 🙏

Değerlendirin inşallah ❤😍 birlikte önlü arkalı alalım güzel haberleri. İlaç kullanmadın o zaman bu ay dimi? Klomen vs.
Yok mınnosum bu su olmazsa kullancam.bu ay ılk defa balık yagı corek otu bal fln denedım,ıkı aydır tam pık olmuyodu ovu testı bu ay oldu ondan umıtluyum bakalım.😍

X