Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Yok canım, ben bir sürü tüp bebek doktorunu takip ediyorum. Örnek durum paylaşıyorlar, başarı öyküsü okumak moral oluyor diye.
Benimde bu doktorla randevum var cumartesi, yeniden tüp bebek sürecine girecigim.
Benzer durumdayız, benim de 9 yaşında kızım varz sonraki süreçte gebelik elde edemedim. 38 yaşındayım.

Benimde bu doktorla randevum var cumartesi, yeniden tüp bebek sürecine girecigim.
Benzer durumdayız, benim de 9 yaşında kızım varz sonraki süreçte gebelik elde edemedim. 38 yaşındayım.
İnşallah siz de güzel haberi burda paylasirsiniz. Bizi haberdar edin. Bu doktorun yaklaşımı farklı mı? Nasıl bir tedavi uyguluyor?

Ben de önümüzdeki hafta prp sonrası kontrole gideceğim. 23 aralıkta prp yaptırdım ama hala adet olmadım. Cyclo verip adet gördürüp, klomen verir belki bana da. Sizin yumurtalarınız sonra sağlıklı büyüdü mü?

Evet büyüdü 2 ocakta opu oldum, sonra arkadan gelen yumurtalar vardı onlar içinde 15 ocakta opu oldum şimdi yine arkadan gelenler var bugün yine doktora gidicem kontrole eğer büyüyorlar ise onlarıda toplatcam inşallah aynı döngüde birden fazla opu oluyorsun dual stim deniyor zamandan da inanılmaz tasarruf ettiriyor tabi ki 4 ay da olacağım opuyu 1 ay da olup embriyo biriktirmek havuz yapacaktık çünkü o kesindi

Tamam yazarım inşallah.
Benim süreç hemen başlayacak, ben farklı bir şehirden gideceğim, ön görüşme için gidiyorum.
Maşallah size, ne güzel büyümüş toplanmış. Darısı benim başıma olsun inşallah.

Maşallah size, ne güzel büyümüş toplanmış. Darısı benim başıma olsun inşallah.
Çok teşekkür ederim şimdi ki tedavim ve doktorum iyi çok şükür daha önce acıbademde tedavi gördüm malesef sorunlar yaşadım hep iğneler bana yaramadı diye düşünüyorum şimdi ki doktorum hiç iğne kullanmadan tedavi uyguluyor bu bende işe yaradı dilerim sizinde miss gibi embriyolarınız olur

Maşallah inşallah hepsi dollenir.
Prp yaptım dediniz . Onun etkisiyle mi art arda opu oldunuz. Ayrıca yaşınız kaç

Sormuş muydum, hatırlayamadım kusura bakmayın, doktorunuz kim? Hangi şehirde?

Maşallah inşallah hepsi dollenir.
Prp yaptım dediniz . Onun etkisiyle mi art arda opu oldunuz. Ayrıca yaşınız kaç
5 gün sonra 36 oluyorum, ben prp yaptırmadım yaptırmayacağım da inanmıyorum etkisine doktorlarda ikiye ayrılmış o konuda ben istemiyorum açıkcası

5 gün sonra 36 oluyorum, ben prp yaptırmadım yaptırmayacağım da inanmıyorum etkisine doktorlarda ikiye ayrılmış o konuda ben istemiyorum açıkcası
Ben yaptırdığınızi anladım. Hmm yanlış anlamışım. İlk defa böyle bir opu süreci duydum. Demek arkadan gelen yunurtalariniz gelişme göstermiş olmalı.
adetime 9 gün vardı bende alttan muayene oldum . Yumurta varmı diye sordum . Ben normal adet sonrası yumurtayı kastettim belki geç çatlamış tır dedim . Neyse doktora sordum yumurta var ama çok küçük dediler. Demek ki arkadan gelen yumurta bunlar olmalı

Gozun gonlun aydin olsun oncelikle insallah saglikla ilerler surecin. Bende aret kamar klinigindeyim ama emre karatekelioğlu île devam ediyorum aret hoca arasinda cok kalmistim ama yogun ve surekli cekimlere gidip hastalarini doktorlara dagitiyor ô yuzden secmedim ama hatta mi yaptim acaba aslinda doktorum cok sahane biri ama tek yumurtam buyudu 22mm oldu carsamba opu oldum maalesef dollenme olmadi bugün doktorum kendisi arayip haber verdi.

Ayda 3 kere bile olabilir arkadan yumurta geliyorsa dual stim deniyor bu yönteme, yazıp araştırabilirsin, az yumurtası olanlarda zamandan tasarruf ettirmiş oluyor her havuz için 1 ay beklense oldukça zaman geçiyor çünkü

çoook teşekkür ederim canım hepimizin gönlünden geçenler olsun emeklerimiz boşa gitmesin inşallah yumurtanı klomenle mi büyütmüştünüz ve yumurta kalitesini desteklemek için bir şey kullanıyor musun?

Aret kamarda tedavi görüyorum bodrumda yaşıyorum ama istanbullu olduk 4 aydır
Ben de ona bir kez olsun muayene olmak istiyorum. Yaklaşımı diğer doktorlardan farklı.
Başka şehirde tedavi olmak da zor gerçekten. Git gel yapmayıp istanbula mi yerlestiniz? Ben de denizli de yaşıyorum, geliş gidiş yapmak gözümü korkutuyor

Evinizden düzeninizden uzak olmak zor oluyor ama git gel daha zor sık çağırıyor aret hoca ama ilgisinden ziyade titiz davranıyor en çok onu sevdim şüpheye yer bırakmıyor, biz eşimin bekarlık evini henüz kapatmamıştık durum böyle olunca orda kalıyoruz iyi ki evi kapatmamışız gerçekten

Hanımlar merhaba öncelikle burada yeniyim siteyi öğrenmeye çalışıyorum lütfen kusura bakmayın benimde sizlere danışmak istediğim birsey var yıllarca polikistik over sendromu var denildi ve doğum kontrol hapları kullandım bekarken karından ultrasonla koydular taniyi ama şöyle bisey oldu evlendim ilk vajinal muanemde pkos yok herseyin düzgün güzel dendi sonraki muanemde ise ise yumurtalık rezervim azaltmış olarak çıktı ama değeri 0,22 doktorum bu kadar kısa sürede bu düşüş olamaz dedi bir sürü test falan ama sonuç yine aynı size sorum şu benim kafa içi basıncım yüksek tedavim goruyorum ama yumurta toplanırken karından yapılacak olan iğneler tetikler diye korkuyorum benimle aynı durumu ya da benzerini yaşayan hanımlar varsa lütfen bilgi verin öyle çok bunalımdayım ki sürekli ağlayıp duruyorum umarım herkes bebeğine sağlıklı bur şekilde kavuşur

Merhaba canım hiç korkma benim iğne fobim vardı ona rağmen sıkıntı olmadı acısı yok hiç endişe etme benim hep eşim yaptı iğnelerimi sende eşinden destek alabilirsin korkuyorsan. Kendini bunalıma sokup ağlama bu asla yapmaman gereken bir şey aksine motivasyonun yüksek olmalı ben sürekli komedi dizileri izliyorum gülmek herşeye iyi gelir, içine gerçekten sinen bir doktor bul ve yumurta kaliteni destekleyici vitaminlere hemen başla en az 3 ayda etkisini göstermeye başlıyor.

Hanımlar merhaba öncelikle burada yeniyim siteyi öğrenmeye çalışıyorum lütfen kusura bakmayın benimde sizlere danışmak istediğim birsey var yıllarca polikistik over sendromu var denildi ve doğum kontrol hapları kullandım bekarken karından ultrasonla koydular taniyi ama şöyle bisey oldu evlendim ilk vajinal muanemde pkos yok herseyin düzgün güzel dendi sonraki muanemde ise ise yumurtalık rezervim azaltmış olarak çıktı ama değeri 0,22 doktorum bu kadar kısa sürede bu düşüş olamaz dedi bir sürü test falan ama sonuç yine aynı size sorum şu benim kafa içi basıncım yüksek tedavim goruyorum ama yumurta toplanırken karından yapılacak olan iğneler tetikler diye korkuyorum benimle aynı durumu ya da benzerini yaşayan hanımlar varsa lütfen bilgi verin öyle çok bunalımdayım ki sürekli ağlayıp duruyorum umarım herkes bebeğine sağlıklı bur şekilde kavuşur
Çok teşekkür ederim vitaminlere başladım zaten peki iğneler sizde baş ağrısı yaptı mı hidrosefaliyim benzeyen bir rahatsızlığım var ondan korkuyorum hormon iğneleri etkiler başımın ağrısını diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…