Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Hakkınızda hayırlısı olsun opu işlemi nasıl sonrasında ağrı vs oluyormu

Merhaba
Merhaba nasılsıniz banada bir ayda iki toplama yapılacak önden giden 12 mm bir yumurta diğerleri 3mm lik 2 yumurta var 12 mm olanı alacak sanırım ayda iki defa opu olunca agriniz oldumu

Bende yapmamıştı ağrı ama durduk yere ağlıyordum

Merhaba

Merhaba nasılsıniz banada bir ayda iki toplama yapılacak önden giden 12 mm bir yumurta diğerleri 3mm lik 2 yumurta var 12 mm olanı alacak sanırım ayda iki defa opu olunca agriniz oldumu
Adet ağrısı gibi oldu şişkinlik ve gaz sıkıntım oldu benim, hatta şuan 3. Kez opuya hazırlanıyorum aynı döngüde hiç korkma bir bir biriktir sağlıklı embriyoların olur inşallah

Adet ağrısı gibi oldu şişkinlik ve gaz sıkıntım oldu benim, hatta şuan 3. Kez opuya hazırlanıyorum aynı döngüde hiç korkma bir bir biriktir sağlıklı embriyoların olur inşallah
Teşekkür ederim yorumunuz için 12 mm olanın erken catlamasindan korkuyorum aslinda

Bende yapmamıştı ağrı ama durduk yere ağlıyordum
Ay inşallah bende de yapmaz bu ay adetimle birlikte başlayacağım tedaviye umarım güzel geçer çünkü psikolojik olarak çok bittim 3 ay önce her şey normal çıkıyor sonra ki kontrolde sorunu öğrenince bir de ek hastalıklar baya yıprattı beni hepimiz için hayırlısı olsun ve en güzeli olsun ne diyeyim

Benim amh 0.1’di. Tüp bebek ile bebeğime kavuştum ilk denemede. Siz en iyisini bilirsiniz kendiniz için ama kendi deneyimimden yola çıkarak beklememenizi tavsiye ederim. Ben de 6 ay doğal, 3 tane de aşılama ile zaman kaybetmiştim çünkü. Doktora ilk gittiğimde 2019’du, 33 yaşındaymışım. 2022 mart’ta tüp bebeğe başlayıp mayıs ayında hamile kaldım. 35 üzeri olunca riskli hamilelik kategorisinde değerlendiriliyor down sendromu bakımından. Çok şükür kızım sağlıklı ama yaş riski yüksek çıkınca ileri testlerin sonucu gelene kadar ne yaşadığımı bir ben bilirim. Bekleyecekseniz de 35’i geçme konusunda aklınızda olsun bu tecrübe. Ona göre size en uygun zamana karar verin. Şansınız açık olsun

Kizlar selam.. adetin 2. Gunu hormon testimin sonuclarini ekledim.. amh degerimi bilmiyorum yasim 38 . Bugun ignelere baslayacagim. Muayenede 10 11 ymrta gordu.. ama bu degerlerden ne anlamam gerekir.. druma attim. Musait olunca donecektirde merak iste.

Eklentiler

• 1000049883.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 60
Fsh biraz yüksek canım. Benimki 11.8 . Doktor 10-11 yumurta gördüyse iyi. Amh değerin iyidir diye tahmin ediyorum bu kadar yumurtaya tüp bebeğe mi başlıyorsun?

Fsh biraz yüksek canım. Benimki 11.8 . Doktor 10-11 yumurta gördüyse iyi. Amh değerin iyidir diye tahmin ediyorum bu kadar yumurtaya tüp bebeğe mi başlıyorsun?
2 senedir deniyoruz olmuyor. Gecen ay asilama oldum tutmadi..ilk bebek icin de cok ugrastim. Yas 38 oluncada daha fazla beklemek istemedik. bugun tup bebege basladim. Ilk ignemi olucam hayirlisiyla. 10 11 gordu ama ucu acik konustu tabi..ne kadari harekete gecer bakicaz dedi.

Hakkında Hayırlısı olsun kuzum. Benim hikayem bu topiğin ilk sayfasında ilk msjda yazıyor. Ben de uzunca bi süre denedim 4 aşılama oldum ama malesef olmadı. Sen de yeterince beklemişsin canım inşallah bu ay güzel yumurtaların olur.

Okudum canim. Gercekten herkesin hikayesi farkli zor.

Canım kesin mi döllenmenin olmadığı Ah Allahım o bir embriyoyu beğenmiyor bazıları halbuki ne kadar kıymetli. Ben de başta bir tane olduğu için üzülmüştüm sonra şükrettim. Canım yeğenimiz en doğru zamanı bekliyor sanıyorum ki. Doktor'un ne dedi? Tekrar başlayacak mısınız sürece?

Yaaa sen beni bosver simdi sen nasilsin nasil hissediyorsun bugun hep aklima geldin disarida netim yoktu yazamadim
Kacinci gune girdin kendini nasil hissediyorsun canimin ici ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…