Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
İnşallah sana uğurlu gelir klomen. Ben biliyorsun klomenle aşk yaşıyorum resmen. Bir daha yumurta geliştirme sürecine girersem doktorundan klomen isteyeceğim. Klomen 2-3 yumurta yapıyordu bende. İnşallah sana da uğurlu gelir. Sen de beni etiketle canım güzel haberini alalım inşallah. Çatlatma iğnesi yapınca hCG testine dikkat et. Pozitif çıkartıyor biliyorsun ❤ gerisi kolay.

Adetle atılır dedi Bana geçen ay doktor kist olmuş dedi önemsiz adetle gider kendiliğinden dedi ameliyatlık durumu nedir ki boyutu çok mu büyük acaba?

Adetle atılır dedi Bana geçen ay doktor kist olmuş dedi önemsiz adetle gider kendiliğinden dedi ameliyatlık durumu nedir ki boyutu çok mu büyük acaba?
Canım ben o an uzun protokol tüp bebek sürecinin ortasında olduğum için engel olmasın diye operasyon yapmak istemişti. Yoksa folikül kistleri kendiliğinden atılıyor. Nitekim benim de adetim geldi, kistim atıldı, tedavim yarım kalmadı, operasyon olmadım canım.

Canim benim selam, nasilsin nasil hissediyorsun kendini ? Gunler yavas geciyordur senin icin diye dusunuyorum ama saglikla gecsin insallah
Bende bu sabah opu oldum tek altin yumurtam vardi zaten cok sukur dolu cikti ama dollenmesi icin yarin haber bekleyecegiz benim de bekleyis basladi

Kızlar merhaba
Bişey soracağım iki adette amh testi yaptım 0.39 çıktı. 20 gün sonra adetli değilken yaptırdım 0.58 çıktı. Labaratuvar kaynaklı mıdır yoksa adetli olmadığım için mıdir? Bilgisi olan var mı? Ha bu arada doktorum üst üste istedi. Ondan yaptırdım.

Hayırlı olsun inşallah bu sefer..

laboratuar kaynaklıdır bi ayda yükselecek bi deger degil . hatta bildigim kadarıyla amh asla yükselmez yavas yavas düşer

Amh degeri adetliyken veya degilken yaptirlmasi fark etmiyor, farkli cikmasi bence de labaroratuvar hatasi vardir çünkü bu deger bu kadar kisa da surede degismez hatta kolay kolay degisiklik olmaz

Ay nasıl sevindim senin altın yumurtanaa oy teyzesinin bi tanesi. İnşallah sağlıkla döllensin kuzum. Bize yaz gün gün ne durumda olduğunu. Ben iyiyim dinleniyorum evet zaman geçmiyor kuzum. Belirti melirti de yok zaten çok erken ❤

Maşallah size. Altın yumurtayı yakalamissiniz. Sizin doktorunuz da aret kamar 'in protokolünü mu uyguluyor? Sadece klomen kullanıp yumurtaligi yormuyor değil mi?

Ayyy canim canim cok tesekkur ederim, sabah 6 da siddetli bir kadin kasik agrisiyla uyandim kesin catladi dedim agladim hatta, doktor muayene edene kadar da umudum yoktu ama bin sukur ki catlamamistisimdi benim poncik ve direngen yumurtam bu zor üç günlük parkuruda gecsin hele teyzesi benden mutlusu olmaz
Haber veririm tabiki
Daha cok yeni tatlim, Allah sana bir suru gebelik belirtileri yasatsin ve gerçek olsun sana beduam budur

Maşallah size. Altın yumurtayı yakalamissiniz. Sizin doktorunuz da aret kamar 'in protokolünü mu uyguluyor? Sadece klomen kullanıp yumurtaligi yormuyor değil mi?
Insalah oyle olacaktir, epey direndison yolculugunda guzel de dollenir insallah esimin degerleri 220 milyon iyi mi bilmiyorum hizli dollenme icin
Aslinda ben aret hoca yontemi icin gitmistim oraya ama igne kullandim 1 hafta kadar gonalf 150 iki günde 75 kullandim +femara.
Basta iki taneydi folikülum belki doktorum ô yuzden boyle basladi.

laboratuar kaynaklıdır bi ayda yükselecek bi deger degil . hatta bildigim kadarıyla amh asla yükselmez yavas yavas düşer
Amh degeri adetliyken veya degilken yaptirlmasi fark etmiyor, farkli cikmasi bence de labaroratuvar hatasi vardir çünkü bu deger bu kadar kisa da surede degismez hatta kolay kolay degisiklik olmaz
Tuhaf iki ayrı laboratuvarda aynı çıktı sonuç değişmedi ama son yaptığımda değişik olunca belki takviler etki etmiştir dedim. Biesteron ve astalayf kullanıyorum.

Tuhaf iki ayrı laboratuvarda aynı çıktı sonuç değişmedi ama son yaptığımda değişik olunca belki takviler etki etmiştir dedim. Biesteron ve astalayf kullanıyorum.
Takviyeler kalitesi etkiler ama degerin sayisini etki etmez diye dusunuyorum, 2 yil bu amh île kafayi bozmustum benimde 0.1 di ekimde prp yaptirdim 0.2 oldu prp etkisi oldu burada yoksa ben 2 yil yildir takviyeler vitaminler kullaniyorum hic artis olmamisti

Bilgi için teşekkürler. Bakalım adet günüme yakınim yumurta sayısı ve döllenmede fark edilirse demek ki etki etmiş değilse de labaratuvar kaynaklı derim

Amin aminnn birlikte alalım inşallah haberimizi yaaa bu ay. Sana taze transfer mi yapacak acaba? Bi tane olunca dondurmak istemeyebiliyorlar. Benimki dondurmadı. Merakla bekliyorum yarını sağlıkla döllenecek inşalah bebik

Amin aminnn birlikte alalım inşallah haberimizi yaaa bu ay. Sana taze transfer mi yapacak acaba? Bi tane olunca dondurmak istemeyebiliyorlar. Benimki dondurmadı. Merakla bekliyorum yarını sağlıkla döllenecek inşalah bebik
Insalah canim benim diledigimiz gibi buyur ve dollenir bebisimsordum canim insallah ilerlersin 3.güne donduracagiz rahmin hem yoruldu hemde transfere hazir degil, tek yumurtani riske atamam dedi. Havuz yapacagiz iste en basta konustugumuz gibi duphaston verdi yarin basla günde iki tane al reglin erken gelsin dedi, ben unutup bir hisimla bu aksam bir tane duphaston aldim sorun olmaz demi ?

Yok yok birşey olmaz bence. Zaten yarın devam edeceksin ilaçlara birşey olmaz kuzum. Bak seninki de bambaşka düşünüyor. Havuz yapalım diyor. Ben de havuz istiyordum ama benimki de transfer dedi. Yöntemleri çok farklı doktorların. Ama bence havuz çok iyi olacak. Bu kadar emeğine bir bakmışsın ikizler göbüşünde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…