Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Ya her doktorun yontemi farkli canim hangisi dogru yanlis bilemeyiz eminim bizim icin en dogrusuna karar veriyorladir deyip icimizi rahatlatmaliyiz vala ikizlere hic yok demem kendim de ikiz dünyaya gelmisim hazir kimbilir insallah gelecek ay da yumoslar olur yola devam ederiz

Düşük amhli arkadaşlar haydi toplanalım
Ben 33 yaşındayım..7 aylık evliyim..Yaşımdan dolayı erken çocuk düşünmeye başladık..Öncesinde değerlerimi ölçtürdüm..Amh değerim 0.21 çıktı..Annem de erken menapoza girdiği için genetik bir şey bu..Henüz bir tedaviye başlamadım.6 ay doğal yollardan deneyeceğiz.Eğer olmazsa doktora danışacağız.

Canim aradilar dollenme olmamis ama her ihtimalle karsi bir gün daha bekleyeceklermis ayy üzüldüm yaa

İnşallah güzel sonuçlar alırsınbnde 15ocakta 5.gun embryo transferi oldum .25i test günüm benzer durumdayız .kalitesi iyi dediler ama inşallah bebislerimiz bizimledir

Umarım doğal yolla kendiliğinden hamile kalırsın kuzum

İnşallah güzel sonuçlar alırsınbnde 15ocakta 5.gun embryo transferi oldum .25i test günüm benzer durumdayız .kalitesi iyi dediler ama inşallah bebislerimiz bizimledir
İnşallah kuzum aynı gün transfer olmuşuz ❤ Allah nasip etsin evlatlarımızı. Kaç embriyo kondu canım? Birşey hissediyor musun

İnşallah kuzum aynı gün transfer olmuşuz ❤ Allah nasip etsin evlatlarımızı. Kaç embriyo kondu canım? Birşey hissediyor mustek
Tek embriyo konuldu canim
Bsey hissetmiyorum aslında ama ara sıra kaşık batmam var ama ona yormuyorum . İnşallah güzel sonuç olur.senin kaç embryo

Hay Allah, çok üzüldüm. İnşallah bir mucize olur. Olmasada umutsuzluğa kapilmayin, çıkın yürüş yapın, temiz hava alın ve pes etmeyeceğinize dair kendinize söz verin.
Sanirim ilk oldugu icin ve tek yumurta oldugu icin ve tabiki cok umut vermisti tek yumurta ondan üzüldüm. Dediginiz gibi yaptim ciktim bir arkadasimla biraz kafami dagittim nasip ne yapabiliriz sizin de guzel desteginiz icin ayrica tesekkur ederim
Hay Allah, çok üzüldüm. İnşallah bir mucize olur. Olmasada umutsuzluğa kapilmayin, çıkın yürüş yapın, temiz hava alın ve pes etmeyeceğinize dair kendinize söz verin.

Anladım cnm sevindim operasyon olmamama kistin de gitmiş umarım herşey yolunda gider senin için

Benim geçtiğimiz ay yumurtam görülmedi. Prp yaptırdım. Yumurta görülmese de klomen kullanılabiliyor mu? Yumurtam görüldüğünde de 1 tane görülüyordu zaten. Böyle bir tedavi var mı?
Merhaba bende hiç yumurta görülmediğinde adetin 4. Günü sadece klomen verdi 5 gün sonra gel demişti anlamamıştım yumurta yok neyi büyütcem gibi 5 gün sonra gittiğimizde 2 yumurta vardı 10 ve 11 mm boylarında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…