Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Benim ilk tedavide 2 yumurta 2 embriyo diye gittik transfer oldum tutmadı. Aynı yerde devam ettim yumurta büyümedi iptal etti. Başka yer toplayalım dedi topladı boş çıktı. İnanın kafam çok karışık neden büyümez neden boş? Göğşen hocadan devam edicem Ankara başkent

Benim doktorumda Göğşen hoca kendisini çok seviyorum elinden geleni yapıyor ama bu yumurta olmama veya kalitesiz olması durumu onuda aşıyor. İdil Bozkurt var embriyolog ben onun eğitimine katıldım kafamı toparlayıp onun dediklerini uygulamayı düşünüyorum 3 ay boyunca vücudu toksinlerden arındırmak için

Yaa evet ozel olarak genetik ve iç kalitesi bakilmadikca bilinmez dogru ama yinede icim bir cizz etti ô kadar guzel yumurtalar..
Insallah gelecek sefer her sey istegin gibi gider, emeginin karisiligini ikiz haberiyle alirsin canim benim senin icin dilegim bu
Sen ellinden geleni yaptin yapiyorsun yipratma kendini çünkü etkilenen senin hormonlarina olur keske verilen emek caba kadar karisiligi alinabilseydi..

Sen cok guzel bir Anne olacaksin bizde inaniyoruz canim benim

Evet maalesef her şey güzel gibi görünse de bazen olmuyor… sayı önemli değil de keşke kalitelere bi şey yapılabilse… önemli olan gerçekten oymuş aslında

Çok teşekkür ederim yalnız olmadığımı bilmek iyi hissettiriyor, burayı okurdum ama dedim artık ben de yazmalıyım belki benim yaşadıklarım ve aktaracaklarımda birilerine yardımcı olur, inşallah bu yolda emek veren yıpranan herkes hepimiz karşılığını alırız mutlu ve tamamlanmış olarak hayatlarımıza devam ederiz

Benim amh değerim 0.02 o yüzden havuz yapacağız :) bu ay başlayacaktık opu için ama kontrolde kist gördük ve doktorum doğum kontrol ilacı verdi bu ayı da pas geçelim dedi. Beklemek zorluyor ama sonu iyi olsun yeter ki. İnşallah transfer aşamasına geçmek de nasip olur

Merhaba kızlar bende aralıkta tüp bebek tedavisine başkladım amh düşük bir yumurtam büyüdü ama erkenden çatladı ve iptal oldu çok üzüldüm herşeyin hayırlısı inşallah herşey güzel olacak

Sen cok guzel bir Anne olacaksin bizde inaniyoruz canim benim
Bugün 2 yumurtam toplandı kuzum. Umarım olgun ve doludurlar. Pek bilgi vermiyorlar. Yarın arayacaklarmış. Taze transfer planlanıyor. Neden olduğunu bilmiyorum. İlk muayenede, yumurta oluşmadan önce donduracağız demişti. Bugün taze transfer dendi.

Hayırlı olsun çok güzel haberler alırsın inşallah. Benim de 2 toplanmıştı ama ilaçlarla yoruldu diye rahim dinlendirme yapmıştı. Şimdiki doktorum taze öneriyor mesela neye göre bilmiyorum

Hayırlı olsun çok güzel haberler alırsın inşallah. Benim de 2 toplanmıştı ama ilaçlarla yoruldu diye rahim dinlendirme yapmıştı. Şimdiki doktorum taze öneriyor mesela neye göre bilmiyorum
Sağol kuzum inşallah tez zamanda bebeklerimize kavuşuruz. Ben de anlamadım neye göre taze dedi. Daha bir kaç hafta önce donduracağız demişti. İnşallah iyi bir sebebi vardır

Cok guzel haber hem olgun hem dolu masallah canim bravo ô yumurtalara
Benim ilk denemem oldugu icin taze veya dondurulmus farkini bilmiyorum sanirim rahmin durumuna gore karar veriyorlar ama saglikla tutunsun da taze olsun
Bu durumda bu ay transfer oluyorsun ?

Evet canım 2-5 gün arası transfer olacakmışım nasip olursa inşallah çok amin

Evet canım 2-5 gün arası transfer olacakmışım nasip olursa inşallah çok amin
Insallah canim benim, bu aksam yengemin gebelik haberini aldim yengem ama arkadas gibiyiz ayni yastayiz ô da asilama yaptirdi ve cok sukur tuttu bu mubbarek aksamda hepimize de saglikli gebelikler diliyorum bu haber bize de umut olsun sans olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…