Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Selam kizlar, ben cuma gonalf 150 basladim ama saat olarak farkli saatlerde vuruldum bu konuda uyarilmamistim bende ilk kez kullaniyorum simdi yorumlara bakiyorum saat onemli sanirim bir sey olur mu ?
selam canım evet aynı saatte almaya gayret göster ben sormuştum tamamen aynı mı olması lazım diye akşam 8 de vurup ertesi gün sabah 8 de vurma birbirine yakın saatler olsun en azından demişti, bir de yeni başladın ya sorun olmaz şuanda devamını aynı saat olarak ilerlersin

Cok tesekkur ederim yorumun icin
Bugün kontrolum vardi iki folikülum vardi biri 11mm olmus diger 7mm kaldi yani buyur mu bilmiyorum iki gun daha gonalf 150 kullanacagim carsamba tekrar kontrolum var. Bu arada doktorum üç gunden bir sey olmaz sonrakilerine dikkat et cok cok elzem bir durum degil dedi

Oyle yapacagim canim cok tesekkur ederim cevabin icin rahatladi icim Bu ay cok umudum yok havuz yapacagim zaten

Biliyorum canim hepimiz icin bol bol dua ediyorum herkesin sinavi farkli bunuda biliyorum allah hepimizin yardimcisi olsun

Insallah canim Allah hepimizin yolunu kolaylastirsin bugun kontrolde benim de tek yumurtam buyumus gece ay 5 tane vardi ama ne yapalim belkide kismet ô olacak aydan aya degisiyor
Biliyorum canim hepimiz icin bol bol dua ediyorum herkesin sinavi farkli bunuda biliyorum allah hepimizin yardimcisi olsun

Merhaba hanımlar,

Bu testler Ekim ayında yapılan testler

Bunlarda dün yapılan testler.
Bazı düşüşler ve çıkışlar olmuş.
Doktora perşembe günü gideceğim doktor ne diyecek bilmiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar sonuçlarla ilgili yorum yapabilir misiniz rica etsem

Oyle yapacagim canim cok tesekkur ederim cevabin icin rahatladi icim Bu ay cok umudum yok havuz yapacagim zaten
ben de havuz yaptım biliyorsun bakalım şansımızı deneyeceğim inşallah tutar, yarın doktora gideceğim transfer gününü söyleyecek herşey uygunsa

Canim benim anladigim kadariyla degerlerin normale yakin, prolaktin dusmus gayet iyi, amh artmis bu cok cok iyi fsh da iyi bence benim de ayni degerlerde doktor iyi demisti.
Daha tecrubeli arkadaslar nokta atisi yorum yaparlar

Canim benim anladigim kadariyla degerlerin normale yakin, prolaktin dusmus gayet iyi, amh artmis bu cok cok iyi fsh da iyi bence benim de ayni degerlerde doktor iyi demisti.
Daha tecrubeli arkadaslar nokta atisi yorum yaparlar
Yorumun için teşekkür ederim canım. Banada iyi gibi geldi değerlerim ama daha tecrübeli arkadaşlardan dediğin gibi nokta atışı yorumlar yaparlar umarım

ben de havuz yaptım biliyorsun bakalım şansımızı deneyeceğim inşallah tutar, yarın doktora gideceğim transfer gününü söyleyecek herşey uygunsa
Evet biliyorum canim Allah yolunu kolaylastirsin ce transferini hemen olursun saglikla insallah bize de haber ver sana sans diliyorum

Gebelik öncesi folik asit hangisini kullaniyosun benimde amh düşük

Harika nazar değmesin benim 2 tane minikle çıktığım yolda ilaçlarla opuya kadar 5 tane oldular 3 tane 3. Gün embriyom donduruldu. Hep iyi düşün ben saçma gelecek ama elim karnımda konuşuyordum bazen iyi olacağız diye. Beslenmene dikkat et gerisi doktorlara ve rabbime kalmış

Takviye aldınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…