Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Canım kaç yumoşun oldu var mı bi gelişme
Hala bir tane var canim, biz baslarken iki taneydi biri gelismedi digeri 14mm simdilik yani tek folikül île ilerliyorum opu da olacagim haftaya çünkü sansa birakamam gelecek ayinda garantisi yok baksana gecen ay 5 tane vardi bu ay 1 tane. Bugun duphaston basladim gonalf 150 iki gün daha devam edecegim bu arada 22mm bir kistim var ama doktor yumurta etrafında olursan bir sey dedi icinde yumurta cikabilir opu da bakacagiz dedi

Nasil gidiyor sürecin canım ilgililer mi ben ilk denememde pek memnun kalmadim medikalpark bahcelievlerdi
Benim doktorum cok cok ilgili bilgi islemden de memnunum yardimci oluyorlar eger sen her seye evet demeyip israrci oluyorsan
Sadece yumurtam iki taneydi biri gelismedi kalanla ilerliyorum zaten havuz yapacagim icin endiseli degilim sonucta ureme makinesi degiliz her ay iyi olmuyor gecen 5 yumurtam vardi tedaviye baslamamistim henüz.
Daha once istanbul tüp bebekte denemen oldu mu ? Yeni mi baslayacaksin ?

Ne guzel buyumusler cogalmislar yumoslar masallah sacma degil asla bende inanirim ellerin ve karin arasindaki guce.
Stresli degilim cok sukur sadece uzun bir yol olacak biliyorum opu olayim bu ay bir tane var zaten bizim olsun gelecek aya bakariz.
Ne zaman transfer olacaksin ?

Benim de amh çok düşük ama hiç havuz önerilmedi niye böyle anlamıyorum hep transfer odaklanıldı. 2 aydır 1-2 yumurta var diye başlanmadı. Bu ay nasıl olacak bilmiyorum. İlk tedavimde 4 ile başlamıştık transfer de oldum ama tutmadı. Gitgide kötüleşiyor.

Ama canim havuz yontemini sen doktoruna oner veya israrci olabilirsin diye dusunuyorum. Benim doktorum de bekleyelim dedi ama ben burada yasamiyorum ve rezervim dusuk dusuyor da gelecek ayin garantiside yok opu istiyorum dedim.
Ezgicim unutmusum nerede tedavi oluyordun ?

Söylemiştim ama hem maliyetli hem yorucu diye önermediler. Olanı transfer edelim dediler. Ama ben öğreneli 9 ay oldu ve şu an embriyom da yok. Keşke yapılsaydı.. şimdi de dediğiniz gibi eskisi gibi değil durumum önceden daha çok yumurta görünüyordu. Bahçecideydim şimdi başkent Göğşen hocaya geçtim. Takip ediyor. Yani 1 yumurta 2 yumurta… benim gerçekten kötü. Umudum da yok açıkçası amh 0.11 di şimdi kim bilir kaç değer düştü ki sayım da azaldı.. hayırlısı olsun yaşayan bilir gerçekten çok zor.

Bende aynı şekildeyim maalesef Bursa Eurofertil tüp bebek tedavisi için başladım bugün yumurtalıklarıma bakıldı gelişmediği için tedaviyi bıraktı bir sonraki adetime gideceğim

Aslinda bizim gibi rezerv sorunu olanlara havuz yapmak daha az maliyetli diye dusunuyorum çünkü yok yeterli yumurtadan sonra transferi en son asamada yapilmasi avantaj ama tabiki bu sûrec basli basina maliyetli.. Benim de amh 0.1 ekimde prp yaptirmistim 0.2 oldu hatta folikül sayim artmisti ama bu ay 1 tane var yani tüp bebek fiyati kadar prp icin para vermistim ama kismet nasip oldugu kadar oluyor.
Bu arada bana uc tane vitamin vermisti doktorum prp den sonra, belki folikül ondan artti ben 1 ay kullanmistim simdi uc aylik aldim eger iyi gelirse soylerim belki faydasi olur. Lütfen uzmemeye calis kendini biz Anne olmayi hakkediyoruz ve olacagiz da insallah

İnşallah hayırlısıyla opunu olursun canım. Yumurtan dolu çıkar da döllenir kuzucumm

Son düzenleme:
kızlar doktor bana spor yap dedi bel bölgeni erit dedi size böyle bilet dediler mi ben normalde 60 kiloyum sizce yumurtalıkları etkiliyormu

Merhaba arkadaşlar benim de amh 0.01 ile Ağustosta bir yumurtam donduruldu ekimde de yine bir toplandı ikiside 5. Güne ulaşıp transfer oldum kaliteleri 3aa ve 4aa idi ancak tutmadılar. Bu ay yeniden başladım yumurta gözükmedi famera klomen kullandım yine gözükmedi son kontrolde bir yumurta göründü iğne ile büyüttük bugun opu oldum ancak boş çıkmış Ankara’da yumurta ve kalitesini artırmak için hangi doktora gitmeliyiz ozon tedavisi akupunktur yapan yerler var yaptırıp sonuc alan var mı acaba

Amin insallah canim, senin durumun nasil tatlim hangi asamadasin simdi ?

Yaaa yumurtalarin cok guzel buyumus aslinda niye tutmadi acaba doktorun bir sey dedi mi bununla ilgili ?
Ankara da bilmiyorum ama istanbul acibademde ekimde prp yaptirmistim folikül sayim artmisti fakat bu ay yine bir tane buyudu ve doktorum aydan aya degisir dedi.

kızlar doktor bana spor yap dedi bel bölgeni erit dedi size böyle bilet dediler mi ben normalde 60 kiloyum sizce yumurtalıkları etkiliyormu
Bence 60 kilo cok degil ama boya gore bakmak lazim sanirim, bende 57 kiloyum boyumda kisa hani ama doktor kilon gayet iyi dedi. Ama kilo verip yumurtalari daha iyi calisan ve hamile kalanlar da duyuyorum buradan

Doktorum embriyolar kaliteliydi ancak içlerini bilmiyoruz iç kalitesi genetiği vs iyi olmayabilirmiş, bugunde opuda boş çıkınca moralini bozma 3 ayda bir yumurta döngüleri değişir yine dene eğer istersen merkez değiştir dedi . Ben kendim takviyeler kullanıyorum sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorum başka ne yapabilirim bilmiyorum gerçekten sadece yaşayanlar anlar bizi

Ağustos ve ekimdeki opulara 3 er yumurta ile girmiştim ve ikisinde de bir toplanmıştı onlarda 5. Güne gitmişlerdi biri dondurulmuş biri taze olarak transfer olmuştum, mucizelerimden biri tutacak sandım ancak tutmadılar, bu ay yeniden başladım bir yumurta da olsa yine toplanır döllenir sandım ama olmadı, umudumu kaybetmiyorum biliyorum ben de anne olacağım çok istiyorum hepimiz gibi , buarada yaş 36

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…