Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Aygül demirol a gitsene Bi arkadaşım çok iyi diyor ablası da onda tedavideymiş yumurtalıklar üzerine çalışıyormuş insta dan falan inceleyin isterseniz

Yaşınız kaç bnde aynı durumdayim çok üzülüyorum büyümüyooor

Canım ve diğer canım arkadaşlarim. Tek yumurtam döllendi. Taze transfer düşünülüyor. Sizce havuz yaptırmalı mıyım? Nasip bu deyip devam mı edeyim? Ben çift embriyo transferi istiyordum ama nasip değilmiş

Canım çok sevindim buralara gelmek bile çok güzel Allah devamını da getirsin inşallah onca çaba üzüntünün sonucunda. Benim çok bilgim yok tüp konusunda donmuş transfer daha olasılıklı daha tercih edilen diye okudum sadece ama herkesinki farklıdır illaki.inşallah sağlıklı hayırlı bebeğe giden yol hangisiyse Allah o şekilde yönlendirsin seni

hayırlı olsun benim de tekti ilk tedavide havuz istedim ama doktorum gebelik vadediyor bunu transfer edelim dedi. Hem embriyo kalitesine bağlı hem de doktorunu. Kaçıncı gün olacak kalitesi ne

hayırlı olsun benim de tekti ilk tedavide havuz istedim ama doktorum gebelik vadediyor bunu transfer edelim dedi. Hem embriyo kalitesine bağlı hem de doktorunu. Kaçıncı gün olacak kalitesi ne
Canım daha bugün 1. Gün. İnşallah devam edebilirse bakalım. Ben de doktoruma güveneyim o halde.

Canım daha bugün 1. Gün. İnşallah devam edebilirse bakalım. Ben de doktoruma güveneyim o halde.
Evet embriyoya güvenmezse zaten transfer yapmayalım diyecek. Ama güzelse deneyelim der. Bana öyle oldu. Tek vardı. İhtimal olmayanı transfer etmem dedi. Doktorunu dinle. Bi yandan havuz mantıklı geliyo ama bu da niye olmasın

Canim gozun gonlun aydin olsun, sevayd dedigi gibi bu noktaya gelmekte cok sahane bir sey, doktoruna guven derim hazir rahim kalinligi da iyi cok sukur cünkü gelecek ay bir aksilik cikar mi diye endise stres yaparsan hormonlarin da etkilenir.. Bir tane olsun senin olsun insallah lütfen kendine stres yapma ve bu heyecanli birkaç gun bekleyisin tadini cikar kalbimiz seninle

Sağ ol kuzum sanırım taze transfer ettirmek en mantıklısı olacak şimdiye kadar sorduğum herkes taze transferi önerdi doktorun bir bildiği vardır dendi Hakkımda hayırlısı olsun inşallah hepimiz hayırlısıyla evlatlarımıza kavuşuruz

hayırlı olsun canım
tüp bebek hangi doktora gittin birde öncesinde takviye vs kullandınmı

Tebrikler. İnşallah gebelik haberini de verirsin. Ben de arkadaşlara katılıyorum, doktorun mutlaka bir bildiği vardır. Akışına bırakıp tadını çıkar:)
Sağ ol canım bana çok moral oluyorsunuz başta ikiz olmayacak diye üzüldüm ama ikizinde garantisi yok Allah böylesini nasip etti demek ki ben de akışa bırakıp keyif almaya çalışacağım. Inşallah hepimiz bu yolculukta bebeklerimize kavuşacağız, hepimiz birbirimizin haberini alıp sevineceğiz

Merhaba bugü kontrole gittim reglin 2. Günü. Amh düşük. Klomen ve femara verdi. 5 gün Sonra iğnelere başlarız dedi. Kan aldılar şimdi baktım fsh benim yüksekti hep geçen ay 5 ti ama düşmüştü. Şimdi 20 olmuş. Bu şekilde büyür mü. Sevinmiştim başlıyoruz diye ama şimdi üzüldüm değeri görünce. Fsh yüksekken tedaviden yanıt alınır mı başlanır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…