Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Folikül gördü mü ? Gördüyse büyür bence 15-16 üstü biraz riskli benimde fsh 29 çıktı yumurta boş çıktı ama yine de umutsuz olmayın kişiden kişiye değişiyor, yüksek fsh ile hamile kalanda çok sonucta

Evet görüldü boş mu çıkar çok üzüldüm. Bu büyümesini mi engelliyor. Sevinmiştim.

Kızlar düşük amh değeri olup, birden fazla yumurtası gelişen var mı? Nasıl bi ilaç protokolü uygulandı acaba? Normalde düşük amhlılar için yumurtalıklar az uyarılırmış ama ben gonal-f 300 kullandım her gün ve bir yumurtam oldu. Acaba ilaç mı fazla geldi diye aklıma Kurt düştü

Canım bence FSH hiç sıkıntı olmaZ. Moralini yüksek tut. Bizim için aslında böyle ilaçlarla büyütülmesi mantıklı sanırım. İlaçlar zaten destek olacak. Bak bana yok yüksek dozda iğne verdiler ve yumurtam gelişmedi. Bir yumurta çıktı. Bence klomen ve femara çok mantıklı. Klomenle bende 3 yumurta çıkıyordu. Ben seni takip edeceğim kuzum. Çok merak ettim doktorunun ilaç protokolünü. Sanırım benim şimdi olan bir embriyom tutmazsa, ben kendi eski doktoruma gidip klomen ve femara yla büyütelim dicem. Bana tam olarak ilaçları nasıl kullanacaksın yazabilir misin kuzum? Kaçıncı gün ilaçlara başlıyorsun? Hangi dozda kullanacaksın?

Bi önceki doktorum fsh yüksekken başlayamam demişti. Cylco progynova vermişti düşmüştü. Şimdiki de aynı ilacı verdi kullandım ama düşmemiş. İlkinde regl değildim, bunda reglin 2. günüydü. Ondan olabilir mi? Kafamı çok bulandırdı… doktora sordum değişken bi değer bu ilaçlara devam et. Baharatlı tüketme dedi. Klomen günde 2 defa, femara 3 defa. 5 gün sonra kontrol dediler.

klomen 50 mg femara 2,5 ama doktorum biraz dozu sende yüksek yaptım dedi

Canım bence de göğşen hocaya güven. Ona baya iyi diyorlar. Sen göğşen hocaya gidiyordun değil mi? Benim FSH 11.8di doktorum önemli olan yumurtanın çıkması derdi. Sayılara takılma derdi kuzum. Bence gönlünü ferah tut. Bugün kaç folikül göründü?

klomen 50 mg femara 2,5 ama doktorum biraz dozu sende yüksek yaptım dedi
Evet ben 2 klomen 1 femara gibi bekliyordum ama vardır bir bildiği. Bir dahaki sefere ben de klomen ve femara talep edeceğim. Bence en az 3 yumoşun olacak canım. İçime öyle doğdu amh kaçtı senin?

Evet görüldü boş mu çıkar çok üzüldüm. Bu büyümesini mi engelliyor. Sevinmiştim.
Hayır ilk başta görülmesi güzel bence sonradan yine çıkabilir , benimde başta bir gözüküp sonra üçe çıkıyordu ozaman fsh 16ydı benim. Son tedavide fsh 29 du ve başta yumurta yoktu sonradan çıktı oda boşmuş. Sakın üzülme kimseyle kıyas yapma her bünye farklı her yumurta farklı dua edelim sağlıklı güzel bir yumurtaya denk gelelim yeterki

Evet ben 2 klomen 1 femara gibi bekliyordum ama vardır bir bildiği. Bir dahaki sefere ben de klomen ve femara talep edeceğim. Bence en az 3 yumoşun olacak canım. İçime öyle doğdu amh kaçtı senin?
Ay hiç bilmiyorum inşallah canım ya valla evet başkente gidiyorum. 0.11 amh. 2. tedavim iptal edilmişti. Sonra buraya başladım.

Çok teşekkür ederim değeri görünce bi korktum ama hadi inşallah. Hepimiz güzel haberler alalımmm

Ay hiç bilmiyorum inşallah canım ya valla evet başkente gidiyorum. 0.11 amh. 2. tedavim iptal edilmişti. Sonra buraya başladım.
Ben klomene çok güveniyorum. Femara da kaliteli yumurtaya vesile oluyor gibi hissediyorum. Bence güzel gidecek herşey. Gönlünü ferah tut.

Canım burda bir yerde başarı örneklerinden birinde okumuştum ama unuttum nerde olduğunu
Birisi aret kamar mıydı neydi ı meşhur doktor
O artık iğnelere karşıymış sadece klomenle büyütüyormuş yumurtaları iğne yüzünden az yumurta oluluyormuş bu adam sadece klomen uyguluyormuş artık.yazan kız da kendi doktoruma gittim bu şekilde anlattım bana bu tedaviyi uygulayacaksanız yapalım demiş ve öyle yapıp o şekilde sonuca varmışlar.sen yazınca aklıma geldi epey de yazılarını ispatlarını gazete haberi gibi linklerini atmıştı hem de.

Bak yaaa evet doğru hissediyormuşum. Ben de klomen ve femara isteyeceğim. Bir sürü iğneyle vücudu yormanın bir anlamı yok. Bunu iki seferdir tecrübe ediyorum

Bak yaaa evet doğru hissediyormuşum. Ben de klomen ve femara isteyeceğim. Bir sürü iğneyle vücudu yormanın bir anlamı yok. Bunu iki seferdir tecrübe ediyorum
Vallahi buldum gönderdiği bir yazıyı kasti sayfalarda tutmuştum .çok güzel çok uzun açıklamıştı.attıklarından biri buydu sen de bak canım bence de çok mantıklı açıklaması

Canım bi de klomenle femara ya bugün mü başlıyorsun? Adetin ikinci gününde? Ben normalde adetin 5. Gününde başlıyorum ama tabi o aşılama için geçerliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…