Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Bu aralar ne kadar yoğunumm.. şu an işteyim nakliyecileri ayarlamaya çalışıyorumm . akşama kına var oraya gideceğimm gitmeden sütlü tatlımı yapaciğim... yarın sabah erken kalkıp dünya yemeğimi yapıp yarışmaya atacağımm.. :KK76::KK76:saat öğlen 1 de de düğüne yetişeceğimm..akşamındada yemeğe misafirim var ...oh oh sağlık olsunnn:KK49::KK49:

Bu aralar ne kadar yoğunumm.. şu an işteyim nakliyecileri ayarlamaya çalışıyorumm . akşama kına var oraya gideceğimm gitmeden sütlü tatlımı yapaciğim... yarın sabah erken kalkıp dünya yemeğimi yapıp yarışmaya atacağımm.. :KK76::KK76:saat öğlen 1 de de düğüne yetişeceğimm..akşamındada yemeğe misafirim var ...oh oh sağlık olsunnn:KK49::KK49:

Canim ben okurken yoruldum valla.Allah kolaylik versin sana :confused::confused:

@____PAPATYA____ cok gecmis olsun cnm uzuldum:KK43:
Derdi veren rabbim dermanini da verir insallah, acil sifalar prensesine.....
Nevos haber alirsan yazarmisin sizde de nosu falan yokmus galiba:KK43:

Kolay gelsin cnm baya yogunluk var desene:KK6::KK6:

X