Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Insan yaşamadan anlamiyor ablam. Bana da herkes deli misin ne işin var gitme dedi,deliymisim geldim. Şimdi öyle pişmanım ki... Allahtan eşim çok iyi biri. Eger aramizda sorun olsa bahane eder dönerdim ıstanbula. O kadar bunaliyorm burda :KK43: kızın için en hayırlısı olsun inşallah.

Hepimiz geçerli aslında bazı şeyleri yaşamadan bilemezsin hayatın ne getireceğinide,neler götüreceğinide..
Yinede hayırlısı diyorum ama gönlüm hep hayır diyor..

Hepimiz geçerli aslında bazı şeyleri yaşamadan bilemezsin hayatın ne getireceğinide,neler götüreceğinide..
Yinede hayırlısı diyorum ama gönlüm hep hayır diyor..
:KK43: abla eşin.emekli zaten belki sizde buraya yerlesirsiniz ilerde. Benm annemler buraya gelmeyi düşünüyor. Babam is yerini satılığa cikaracak satılırsa 600 bin ediyor. Burdan ev alip gelecekler. Hayırlısı

Yer değiştirin bence sen buraya gel kardeşin oraya gelsin :KK53:
Ben gidemiyorum,onlari getircem buraya:KK53:

:KK43: abla eşin.emekli zaten belki sizde buraya yerlesirsiniz ilerde. Benm annemler buraya gelmeyi düşünüyor. Babam is yerini satılığa cikaracak satılırsa 600 bin ediyor. Burdan ev alip gelecekler. Hayırlısı

Ben gidemiyorum,onlari getircem buraya:KK53:

Bizde düşünmüyoruz hiç,gerçi eşimin aklımda hep ege bölgesi var gidip yerleşelim diyor..
Bahçeli olacakmış domates filan ekecek mangal yakıp rakı içecekmiş.,Buyur git dedim

:KK70::KK70::KK70:
Tabi seni oraya bağlayan başka birşey yok:KK19:Hakkınızda hayırlısı olsun canım:KK60:
Eşimde hiç sevmiyo burayı. Kayinbabam ölmeseydi biz istanbulda oturacaktik :KK43: erken gitti rahmetli. Keşke kaynanam ölseydi o ölmeseydii:KK61:çıtır bi dul bulur evlendirirdik:KK61:

Bari 7 mevlüdünü okut kadının :KK70::KK70: ölmeden gömdük kadını

:KK45: istanbulda okuturum ablam o ölsün de iş mevlüte kalsin kolay yani :KK70:

X