dulcinea nın çeyiz sandığı...

hepsi birbirinden güzel maşallah :) beklenen soruyu sorayım. nerden bu ciciler ve kaç para :)

şuna bayıldım ayrıca :)

çok teşekkür ederim canım o pijama takımını bende çok beğenerek aldım canım yeni inciden olurlar kendileri izmitten bi çeyız mağazasından aldım toplu bi alışveriş yaptım ama yanılmıyosam 70 tl civarıydı umarım yardımcı olabilmişimdir

hepsi birbirinden güzel maşallah :) beklenen soruyu sorayım. nerden bu ciciler ve kaç para :)

şuna bayıldım ayrıca :)

sevgili ankacım kusura bakma lütfen sorunu yanıtlarken mesajından alıntı yapmamışım sonradan farkettim
birde tümünü mü sordun ben resimdekinden bahsettim sadece ama başka sorun olursa seve seve yanıtlarım canım

:))) yok kuzum yeni inci ve eros karışık merak ettiği varsa sor ona göre tek tek de yazarım canım

Tamam canım çok sağooll ozaman soruyorum :)) aşağıdaki pijama çok güzel ben bu tarz pijamalarda çok rahat ediyorum :) bu eros mu yeni incimi? birde sende emsanın ceramik gibi bi cezvesi varya közde kahve tadı var diyorlar, ondan gördüm, bayadır bakıyorum fiyatı hep 75 tl sabit. Hani bi cezve için az değil ama gerçekten közde tadı oluyormu? fiyatını hak ediyormu yani canım hiç denedinmi yada arastırdınmı??

teşekkür ederim zeynocum bu tür pijama takımlarını bende çok seviyorum belli oluyodur heralde aldıklarımdan bu model erostan canım 80 tl civarıydı uygun gelirse almanı tavsiye ederim yumuşacık gerçekten ben çok beğendim ama kullanınca nasıldır onu zamanla deneyip görücem

seramik cezveye gelincede evet canım bende methini duyarak aldım o cezveyi ama denemedim açıkcası büyüsü kaçar gibi geliyo bana sanki ama emsanın o serisine karşı bi ilgim var yuvarlak fırın tepsisi ve güveç için bir de tenceresini almayı düşünüyorum tümü için gayet güzel yorumlar okudum alışveriş sitelerinde

teşekkür ederim zeynocum mutfak tartısı kesinlikle aklımda var hatta kararımı bile verdim dr oetkerden şu modeli beğendim büyük ihtimal bunu alıcam

sen ne dersin canım
cupcake tepsisi derken de seramik cicili bicili bişeyden mi bahsediyosun kuzum

Canimm mutfagini country yapacaksan boyle bir tarti cok hos ama bunlar yeterince hassas olmuyo, onun yerine duz, yer tutmayan, ustunde kendi kabi olmasindansa kendi kabini koyup darasini alarak calisabilcegin bisi seni pisman etmez :) brabantianin bu konudaki urunleri cok basarili, indirimleri takip ettiginde tefal fiyatina bulabiliyosun, tefalden daha kaliteli oldugunu soylememe gerek yok :) ama metaltex bile alsan kotu cikacak diye bisi yok :) tchibonun tasarimlarida cok tatli ama hic kullanmadm bilmiyorum.. cupcake tepsisi derken pisirme tepsisi yuvarlak yuvarlak bolmeli, kalitesi cok onemli diil cunku cupcakelerin kagitlari oluyo yedigin sey tepsiye temas etmiyo, 50 tl ne kiyma :) migrosta indirimleri takip et derim

ayyyy canım benim zeynom çok teşekkür ederim detaylı detaylı yazmışssın ben cupcake tepsisini yanlış anlamışım sunum tepsisi diye düşündüm nedense o da aklımda canım sadece henüz karar vermedim ne alacağıma tupperware den slikon mu alsam yoksa seramik mi bilemiyorum bu arada sufle kaplarımda var onun resmini yüklemeyi atlamışım onlarda işimi görür diye düşünüyorum

mutfak tartısına gelincede evet sadece mutfağımı değil genel olarak evimi country tarzda döşemeyi düşünüyorum canım
brabantidan mutfak tartısına hiç denk gelmedim ama bulursam elbette onuda düşünebilirim brabantia kalitesi başka ne de olsa

Tantitoni satiyor :) magazasinda yoksa internet sitesinde kesin bulursun, silikon tavsiye etmiyorum, cok konustummmm, ne alirsan al icine sineni al tatlim

Tantitoni satiyor :) magazasinda yoksa internet sitesinde kesin bulursun, silikon tavsiye etmiyorum, cok konustummmm, ne alirsan al icine sineni al tatlim

çok teşekkür ederim tatlım ne çok konuşması estağfurullah çok yardımcı oldun çok naziksin tantitonide brabantialara bakmıştım ama mutfak tartısı hiç dikkatimi çekmemişti doğrusu dur ben bi daha bakiim

rica ederim canım benim ne demek. özellikle resmini koyduğumu merak etmiştim canım . çok tatlı duruyor çünkü. cevabımı da aldım. çok teşekkürler. güle güle kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…