dulcinea nın çeyiz sandığı...

Al benden de o kadar canım ☺ hepsi kutusunda dolaplara bazaya kaldırılmış vaziyette açıpta fotoğraflamaya üşeniyorum inan ki ☺ bende hatırladıklarımın resimlerini netten indirip öyle yüklüyorum buraya ☺

ben aldıklarımı unuttum :) ve netten arastır bul bilgisayara indir üşeniyorum

Netten indirmeye de üşeniyorum ama bi gün vericem kendimi bu konuya :)

sıradakiler :KK52:

günlük olarak kullanmayı düşündüğüm 2. yemek takımım ve onunla uyumuna bayıldığım su ve meşrubat setim
Eki Görüntüle 1551432
Eki Görüntüle 1551434
yaaa bayıldım resmen hrşeye bayıldım zevklerimiz çok tutuyo :)) ama özellikle bu yemek takımıyla bardakları nereden aldığını sorabilir miyim?? birde havluların ve nevresimlerin sarev mi çok kaliteli duruyorlar güle güle guzel gunlerde kullan Allah daha iyilerini nasip etsinnnnnn :))

yaaa bayıldım resmen hrşeye bayıldım zevklerimiz çok tutuyo :)) ama özellikle bu yemek takımıyla bardakları nereden aldığını sorabilir miyim?? birde havluların ve nevresimlerin sarev mi çok kaliteli duruyorlar güle güle guzel gunlerde kullan Allah daha iyilerini nasip etsinnnnnn :))

Canım çooook teşekkür ederim samimiyetin ve güzel dileklerin için ☺ yemek takımı ve sürahi seti emsan anadolu serisi diye geciyo netten aratırsan hemen karsına cıkıcaktır ben emsanın kendi sitesinden aldım ama başka yerlerde de bulabilirsin canım

Havlularımda evet sarev chakra ve fabress
Nevresim takımım taç, pike takımımda birisi özdilek 2 si sarev canım umarım yardımcı olabilmişimdir ☺ güzel dileklerin için tekrar cok teşekkür ederim rabbim hepimize mutlulukla aşkla kullanmayı nasip etsin ☺

Canım çooook teşekkür ederim samimiyetin ve güzel dileklerin için ☺ yemek takımı ve sürahi seti emsan anadolu serisi diye geciyo netten aratırsan hemen karsına cıkıcaktır ben emsanın kendi sitesinden aldım ama başka yerlerde de bulabilirsin canım

Havlularımda evet sarev chakra ve fabress
Nevresim takımım taç, pike takımımda birisi özdilek 2 si sarev canım umarım yardımcı olabilmişimdir ☺ güzel dileklerin için tekrar cok teşekkür ederim rabbim hepimize mutlulukla aşkla kullanmayı nasip etsin ☺
Cevabin icin tesekkrederim harikasinn, gecen gun chakra magazasina ugradm, pikelerini almissin ama yinede soylicem :)) lillia diye bi pikesi var duz renkler ama tamamen bambu yumusacik. Hani sade ama şik yillarca al kullan dersin ya oyle bisi, internetten bisiye benzemiyo ama dokunman lazim :))) indirimde 185 tl cift kisiligi idi, tabiki baya tuzlu. Napalim yani :) buarada canim fabress markasini hic duymadim tac sarev tarzimi iyimidir?

Cevabin icin tesekkrederim harikasinn, gecen gun chakra magazasina ugradm, pikelerini almissin ama yinede soylicem :)) lillia diye bi pikesi var duz renkler ama tamamen bambu yumusacik. Hani sade ama şik yillarca al kullan dersin ya oyle bisi, internetten bisiye benzemiyo ama dokunman lazim :))) indirimde 185 tl cift kisiligi idi, tabiki baya tuzlu. Napalim yani :) buarada canim fabress markasini hic duymadim tac sarev tarzimi iyimidir?

Ben teşekkur ederim tatlim ☺ aklımda 1 yada 2 pike takımı daha var tek kişilik almadım daha hiç misafirler için mesela dediğin aklıma yatti canım açıkcası birde trill diye bi tekstil markası var onunda pikeleri yumuşacıktır fiyatlarıda chakra nın bi tık altı o vardı aklımda artık bakıcaz chakra mı olur trill mi olur başka bişey mi olur☺

Fabress de türk malı bi tekstil firması canım nevresimlerinin kalitesi taç ın yan ürünü kristal ayarında sanki ama havlularını cok beğendim taç kalitesindeler bence bambu pamuk karışımı ve yumuşacıklar ben çok beğendim denk gelirsen tavsiye ederim kuzum ☺

ve işte uzun bir aradan sonra aldığım cicilerim :KK49: korkmazdan günlük çelik tencerelerim ve moneta tavamla pilav tencerem :KK52: sanırım bunlarla tencere tava olayına noktayı koyuyorum :KK73:daha da tencere tava almam gari :KK30:
korkmaz tencerete setı droppA.jpg

MAG_1941382.jpg

MAG_1940964.jpg

yine yeni yeniden alışveriş alışveriş alışveriş :KK33:
günlük çaydanlığım ve termosum :KK28: sevdiceğimde bende çay düşkünü olduğumuzdan :oops:

korkmaz-a075-flora-x.jpg

170945448_tn30_0.jpg

veeee tupperware damla ve berrak setlerim :KK73: her 2 setin tamamının çok fazla olucağını düşündüğümden kardeşimle yarı yarıya paylaştık :21:
167971375_tn30_0.jpg

tupperware berrak.jpg

ve de yine seramiklerim için tupperware den servis gereçlerim :KK52:
169770949_tn50_0.jpg

X