dulcinea nın çeyiz sandığı...

teşekkür ederim zeynocum :KK54: mutfak tartısı kesinlikle aklımda var hatta kararımı bile verdim :KK39: dr oetkerden şu modeli beğendim büyük ihtimal bunu alıcam :KK52:
Eki Görüntüle 1628534
sen ne dersin canım :KK39:
cupcake tepsisi derken de seramik cicili bicili bişeyden mi bahsediyosun kuzum :KK58:
mutfak tartısı ne için gerekiyor mutfakta canım alsammı amasammı karar vermedim :/

mutfak tartısı ne için gerekiyor mutfakta canım alsammı amasammı karar vermedim :/
Bazi tarifler tam olcu olmadan tutmaz, mereng yapimi, macaron yapimi cheesecake yapimi gibi, en basitinden bazi kek tarifleri bile gramsiz tutmayabiliyo, cok yer tutmayan bisi sart bence.. ama mutfakla aranada bagli bu :)

canım hayırlı olsun güzel çeyizin var:)yanlış anlamazsan bir şey sorucam bende senin gibi çeyizimi zamana yayarak aldım pek bir eksiğim yok diye düşünüyordum ama senin çeyizindekileri görene kadar:)Çeyize ne kadar para harcadın acaba bana şöyle bir 12 bin harcamışsın gibi geldi:)

Gule gule mutlu gunlerde kullan hepsi cok guzeller birsey soracagim ilk paylasimlarinda mavi catal bicak seti vardi cok sirin bende oyle gunluk kullanim icin ariyorum nereden aldin fiyati ne kadar?

Canım zeyno nunda dedigi gibi bazı tariflerde mutfak tartısına ihtiyaç olabiliyo çünkü gramla ifade ediliyo bazen malzemeler özelliklede kek çikolata pasta hamur işleri vs yapımında eğer bunlarla mutfakla aran iyiyse almanı öneririm yok eğer değilse acil bi ihtiyaç değil gerek gördüğün zamanda alabilirsin tatlım :)

Her bir parça özenerek zevkle alınmış ne kadar güzel :KK9:Rabbim aşkla kullanmayı nasip etsin :nazar::nazar:

Canım çoooookkk teşekkür ederim güzel yorumun için gerçekten çok mutlu oldum :)) uzun uzun düşünüp araştırdıktan sonra alıyorum genelde hemen her parçayı sonra pişman olmamak için ☺ allahım sana daha güzellerini hepimize mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah tatlım nazar boncukları içinde ayrıca teşekkür ederim :KK66:

canım hayırlı olsun güzel çeyizin var:)yanlış anlamazsan bir şey sorucam bende senin gibi çeyizimi zamana yayarak aldım pek bir eksiğim yok diye düşünüyordum ama senin çeyizindekileri görene kadar:)Çeyize ne kadar para harcadın acaba bana şöyle bir 12 bin harcamışsın gibi geldi:)

Çok teşekkür ederim pericim doğru tahmin :KK66: benimde hesaplamalarıma göre o civarlarda hatta 15 bine yaklaşmışımdır diye düşünüyorum resmini bulamadığım unuttuğum için eklemediğim parçalar da var ☺ daha alınacaklarda var maalesef bitiremiyorum bi türlü :KK70:allah hepimizin yardımcısı olsun seninde çeyizin hayırlı olsun canım ☺

Gule gule mutlu gunlerde kullan hepsi cok guzeller birsey soracagim ilk paylasimlarinda mavi catal bicak seti vardi cok sirin bende oyle gunluk kullanim icin ariyorum nereden aldin fiyati ne kadar?

Çok teşekkür ederim begeniniz için ben o dediğiniz çkb setini internetten evmambo dan almıştım benim aldığımda 130 tl civarındaydı o zamanlar :KK66: sitede ismi "kütahya porselen çatal kaşık bıçak seti turkuaz" olarak geçiyor alırsanız şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın ☺

Hepsi çok güzel. Güle güle huzurla kullanın inş. Diğer çatal kaşık bıçak takıminiz hoşuma gitti. Hangi marka acaba ? Tamamen metal olandan bahsediyorum.. :)

Hepsi çok güzel. Güle güle huzurla kullanın inş. Diğer çatal kaşık bıçak takıminiz hoşuma gitti. Hangi marka acaba ? Tamamen metal olandan bahsediyorum.. :)

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için ☺ o takımda emsan palm 36 parça çkb seti yanlış anlamadıysam :KK66: sizde mutlu huzurlu güzel günlerde kullanın inşallah herşeyinizi ☺

Ben teşekkur ederim tatlim ☺ aklımda 1 yada 2 pike takımı daha var tek kişilik almadım daha hiç misafirler için mesela dediğin aklıma yatti canım açıkcası birde trill diye bi tekstil markası var onunda pikeleri yumuşacıktır fiyatlarıda chakra nın bi tık altı o vardı aklımda artık bakıcaz chakra mı olur trill mi olur başka bişey mi olur☺

Fabress de türk malı bi tekstil firması canım nevresimlerinin kalitesi taç ın yan ürünü kristal ayarında sanki ama havlularını cok beğendim taç kalitesindeler bence bambu pamuk karışımı ve yumuşacıklar ben çok beğendim denk gelirsen tavsiye ederim kuzum ☺
chakra lilia da ekstra indirim yapmış bugun gördm sen aklma geldin, galiba ben alıyorum ondan şuan :KK70:

Çok çoook teşekkürler :oops:
Umarım hep böyle sürer :KK68:

Düğünün ne zaman?

amin canımcım ağzınızın tadı hiç bozulmasın inşallah :KK68:
düğün tarihimiz maalesef kesin değil henüz kuzum :KK43: sevgilimle ortak fikrimiz 2016 ydı ama henüz isteme bile olamadı maalesef aslında biz ekim gibi yani tamda bu sıralar düşünüyoduk söz tarihini fakat babam bi rahatsızlık geçirdi bikaç aydır onun tedavisinin bitip sağlığına kavuşmasını bekliyoruz yani halen 2016 olabilir gibi duruyo sadece sözü erteledik biraz canım :KK16: hayırlısıyla babam bi iyleşsin hele sonrası kolay sanki nasipse :KK39:

X