Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet canım ya ınsallah ınersın cunku hatırladım nısanlının yanına gıdecektın sen.

Bu arada senın tıckerını ben goremıyorum; kımse mı goremıyor yoksa tek ben mı

evt cnm dogru bilmissin hayirlisiyla 29da gidicem ins yok cnm sabit olmayinca kilom yapmadim en son 60.8di sabit kilom regl olayi girmeden sora fazlada ciktim azda yapiyim dur hemen

canım bu sayfada anlatılanlar sanırım sana yardımcı olur

canım ya,sen bilirsin kendi bedenin hakkında karar vermek sana ait tabiii ama kendine oyalanacak başka uğraşlar bulabilirsin kilo sorunun olduğunu düşünmüyorum.gerçekden kilo sorunu olan insanlarla dalga geçmek değildir umuyorum amacın.sağlıklı olmak için spor yap.gez toz hayatın tadını çıkar kiloyu bizler veririz.inşallah söylediklerim seni kırmaz ama biri sana bunu söylemeli diye düşündüm.kötü abla olmayı seçtim .

tatlım papatya çayı ya da adaçayı iç.söktürür adetini.bir dene umarım iyi gelir.

denicem cnm suyu kaynatıorum annem bütün otları karıştırmış ondan yapıcam inş olur bir haftadir yapmıodum inş olurum saol tatlımmmm

stresten hava değişikliğinden olmuştur.arada olur böyle sıkms canını.ben de olduğunda adaçayına sarılıodum hemen.

çok stres yapıyorsun bazen strestende gecikir biraz rahatla yürüyüs yap ben de regil olmadan önce kilom durcak diye korkuyodum ama regıl oldum1.800 gr verdim

İyi akşamlar arkadaşlar biraz klasik olacak ama ben de dukan diyetini yapmak istiyorum ama desteğe ihtiyacım var yarın atak devresine başlayacağım,yulaf kepeğini bulamadım ama diğer diyet malzemelerini aldım ,desteklerinizi bekliyorum.

sevgili berkmine cokk tesekkur ederim. Bakalım 2 gun oldu ama agrım hala cok sıddetlı, bogazıma kulagıma da vuruyor ama normal sanırım. Cok iyi hatırlattıgın hatta hemen gargara yapıyorum gidip :)

canım geçmiş olsun.üzüldüm ya diş ağrısını bilirim.umarım diyetini engellemiyordur

canım hızlı kilo verilen dönemlerde,mevsim değişikliklerinde,aşırı stresli dönemlerde gecikebiliyor.görüyorum ki sen de streslisin bu aralar hem kilo vercek miyim endişesi hem neden hastalanmadım endişesi derken etkilemiş olabilir.son regliden sonra kaç kilo verdin toplamda?

öncelikle aramıza hoşgeldin.desteğe ihitiyacın varmış burda istemeyeceğin kadar bulabilirsin.yulaf kepeği yerine yulaf ezmesi kullanabilirsin.ben öyle yapıyorum.tabi en sağlıklısı kepek kullanmak ama bulana dek idare eder seni.
kolaylıklar

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.bildiğiniz üzere ben sınav dönemi dolayısıyla forumu bir süre takip edememiştim.cuma günü son sınavım da bitti çok şükürdün hadi okumadığım kısımları okumaya başliim dedim amaokuyamadım kusura bakmayın lütfen.çünkü 4-5gün öncesiyle başladım ve sorular konular güncel olmadığı için biraz sıkıldım sanırımo yüzden en fazla 10 sayfa okuyup bıraktım ve sonuçta okuyamadım.
bu arada aramıza yeni katılanlar olmuş ne güzel.kolay gelsin diyorum
sevgiler

Kızlarr; dişim çok agrıyor et felan cıgneyemıyorum; corbadan da sıkıldım 2 gundur, ne tavsıye edersınız yumusak yıyebılecegım bırsey?

cnm köfte yapsan ,parça ete göre biraz daha yemesi kolay olur belki.inş geçer biran önce ağrısı shahdarobacım sende hoşgeldin,rahatlamıssındır bitmiş sınavlar hadi geçmiş olsun kurtuldun

kızlar hakikaten kilo vermek insanın kendine güvenini getiriyor.insan yürürken daha bir dik yürüyor.az önce yürüyüşten geldim.yürüyüş dönüşü yumurtamı,sütümü,peynirimi,salata malzemelerimi ,sebzelerimi aldım.makyaj filan yapmayı sevmem.gözüme sadece kalem çekerim ben.onu da çekmedim bugün öylece çıktım.bir arkadaşımı gördüm yolda sen de bir değişiklik var dedimakyaj mı yaptın dedi.yaklaştı baktı.yooo makyaj yok dedi.saçlarını mı değiştirdin dedi hayır dedim.çözemedi ne olduğunu.biz farketmesek de bişeyler oluyor ve bizi uzun süre görmeyenler bunu farkedebiliyor.o yüzden dukan a devam diyorum.yılmak yok.

çok şükür şimdi bitirdim okumayı4 günde bukadar çok yazılırmı sizi takip edicem diye adamla bozusacagız ama olsun siz bana ondan daha çok destek oluyosunuz

bende yemeğimi yedim leslieyle tam 4 mil yürüdüm biran önce sabah olsun da tartılayım istiyorum şimdi

canımm goldenvenuscugum ozledık senı valla, cok saol; bugunu de corba yumurta sut ıle gecırdım, cunku et cıgnemeyı denedım o arada dısetımı de cıgnedım

yarın ıcın de daha kolay olsun dıye kıymalı pazı yaptı annem

ama yarın aksamına kofte yıyecegım dedıgın gıbı yıne secenekler arasında en uygun olanı.

cnm köfte yapsan ,parça ete göre biraz daha yemesi kolay olur belki.inş geçer biran önce ağrısı shahdarobacım sende hoşgeldin,rahatlamıssındır bitmiş sınavlar hadi geçmiş olsun kurtuldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…