Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bende şimdi kaymaçinaaaaa yaptım pişti soğuyor ama 1 gece bekleyemeyeceğim kesin birazdan hüpletirim herhalde :KK1::KK1::KK1:
Ben de kaymaçina yapacağım birazdan. Benim Fıstık hanım bir uyusun da hele:emir_bebek:
kızzlar bişey sölücem size gülmeyin ama eşim diyoki geçen akşam uykumda konuşuyomuşumm veee diyomuşum ki ohhh zayıfladım zayıfladım zayıfladımm bana öle bi güldüki sesine uyandım :nazar::nazar::nazar:
Güliim noolur, güliim...tutamıyorum kendimi:KK52::KK52::KK52::KK1:
canlarım hepinize güzel günler:KK16:bugün sabah kursum vardı erken giremedim.ama erken kalktım 7 de uyandım.kursa da yürüyerek gittim.gelirken de yürüyerek geldim.pedometremi (adım ölçerimi) belime takmıştım.tam 8 km yol yapmışım.hem de adetliyken ve yorgunken.:nazar:kurstakiler de bugün kocaman çikolatalı bir yaş pasta getirmesin mi?kursun sonlarına yaklaşıyoruz diye.Aman Allah'ım dedim ben diyete başladım gözümün önünde pastalar uçuşuyor.geçen de ev sahibi getirmişti yiyememiştim.sözleşmiş mi bunlar ne?:KK1:diyetimi katletmeye uğraşıyorlar.Ama ben ne yaptım bilin bakalım.Pastamı aldım ve kursa gelen bir arkadaşımızın eşine verdim.ben rejimdeyim benim hakkımda senin olsun diye.bir alkışı haketti di mi?:KK17:
Alkışşşşş:KK9::KK9::KK9:
çok güzel yazmışsınız; hepsi bir anlık zevk için. yiyoruz yiyoruz sonra aaa bir bakıyoruz ki pantolonun düğmesi kapanmıyor!

an itibariyle sevgili anneciğim etimizi patatesler, domatesler ve defne yaprağıyla haşlamış!!! :KK4::KK4:

acep bu patatesin nişastası falan etle özleşmiş midir yemesem mi ben bundan? :KK59:

Yok yok bir şeycik olmaz afiyet olsun:KK56:

Son düzenleme:
Bugün seyirin ilk günü. Sabah kendime güzeel bir menemen yaptım, öğlen de tavuğun yanında bir kase kadar taze fasulye yedim. Şapırrt!:KK56:Nasıl özlemişim sulu birşeyler yemeyi. Biliyorum Dukan amca her öğün yemeyin sebzeyi diyor ama ilk gün için biraz izin verdim kendime. Akşama balık var menüde, salata yok:KK34:

1/1 yapacağım bakalım. Umarım bundan sonra şu duraklama evresinden çıkarım artık:KK43:

Bugün seyirin ilk günü. Sabah kendime güzeel bir menemen yaptım, öğlen de tavuğun yanında bir kase kadar taze fasulye yedim. Şapırrt!:KK56:Nasıl özlemişim sulu birşeyler yemeyi. Biliyorum Dukan amca her öğün yemeyin sebzeyi diyor ama ilk gün için biraz izin verdim kendime. Akşama balık var menüde, salata yok:KK34:

1/1 yapacağım bakalım. Umarım bundan sonra şu duraklama evresinden çıkarım artık:KK43:
ben de dün başladım canım seyir evreme:KK66:.3 günlük atak döneminde 3 kilo verdim.seyirde durdu şimdilik ama hala çok mutluyum:KK64:sonra birden vericem eminim dukan a güveniyorum:KK76:

Kaymaçinamı yaptım, attım fırına. Biraz vanilya aroması da damlattım bakalım. Heyecanla bekliyorum:KK56:

şimdiden afiyet olsun:) vanilya aromasını bol damlatmakta fayda var sanırım yumurta kokusunu anca o kapatıyor..
bu arada evde baya kalabalığız şu ara pc başına geçenler devamlı değişiyo ama benim sayfam hep açık...ara ara bakıyorum devamlı olmasada...kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorumm:KK64::KK64:valla kendim vermiş gibi seviniyorum..iyiki varsınız burası banada bağımlılık yaptı:KK68: bugün bi nikaha gittim..allahım iltifat üstüne iltifat acayip güseldi:)..okuduklarım arasında diyetten sıkılan arkadaşımada sesleniyorum sakkkkııııııın bırakma çok üzülsün sonra:KK50:

ben de dün başladım canım seyir evreme:KK66:.3 günlük atak döneminde 3 kilo verdim.seyirde durdu şimdilik ama hala çok mutluyum:KK64:sonra birden vericem eminim dukan a güveniyorum:KK76:

Ben 5-6 gündür veremiyorum kilo:KK59:Zaten karbonhidratı çok yemezdim, vücut diyette olduğunu anlamadı mı nedir:KK33:Spor da yapamıyorum şu ara çok yoğun olduğum için. Temmuzdan sonra açılacağım diye umuyorum. Şimdilik gıdım gıdım gidiyoruz işte:KK50:

Ben 5-6 gündür veremiyorum kilo:KK59:Zaten karbonhidratı çok yemezdim, vücut diyette olduğunu anlamadı mı nedir:KK33:Spor da yapamıyorum şu ara çok yoğun olduğum için. Temmuzdan sonra açılacağım diye umuyorum. Şimdilik gıdım gıdım gidiyoruz işte:KK50:

olsun canım seyir evresi böyleymiş zaten.hatta kilo alan bile oluomuş 1-2 kilo ama sonra saf protein günlerinde veriyormuşsun.en geç 20 güne verdiğin kiloları görüyormuşsun:KK34:

kızlar ben de yaptım bu tatlıdan ama daha once sımlanın blogunda krem vanılyayı yapıp cok yumurta yumurta gelınce; yarım kılo sute; 1 tam yumurta ve dıger 2. yumurtanın da sadece beyazını koydum, super muhallebı gıbı oldu

şimdiden afiyet olsun:) vanilya aromasını bol damlatmakta fayda var sanırım yumurta kokusunu anca o kapatıyor..
bu arada evde baya kalabalığız şu ara pc başına geçenler devamlı değişiyo ama benim sayfam hep açık...ara ara bakıyorum devamlı olmasada...kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorumm:KK64::KK64:valla kendim vermiş gibi seviniyorum..iyiki varsınız burası banada bağımlılık yaptı:KK68: bugün bi nikaha gittim..allahım iltifat üstüne iltifat acayip güseldi:)..okuduklarım arasında diyetten sıkılan arkadaşımada sesleniyorum sakkkkııııııın bırakma çok üzülsün sonra:KK50:

canım ben verdıgım kılonun 2,5 kg sunu atakta vermıstım sonra seyırde 12 gun felan gram veremedım burdakı sevgılı arkadasların destegı olmasa kesın bırakmıstım tam oyle umıtsız bır gunde bır sabah 1 kg bırden gıttı ve sabıtlendı sonra, sakın sakın moralını bozma, yolumuza devamm:13:

tebrikler canım.

ya 700 gr aslında ne kadar onemlı bır rakam, elınıze 700 gr lık bır et alıp devamlı tasıdıgımızı dusunsek kolumuz agrır bır muddet sonra, ve bu kıloları vucudumuzda tasıyoruz bız, gıdecek hepsı gıdecek :KK1:

heyoooooooooo, bu sabah itibariyle 700 gram daha gitti!

:KK64::KK64::KK64:

Kızlar ya bugun; siz olmasaydınız kesin ben sonradan pısman olacagım cok sey yapmıs olabilirdim, herseyden once O nu arardım, mesajlar yazardım, gururumun kırılacagını bıle bıle kapısına gıderdım, cevap alamayınca uzuntuden tatlı cıkolata yerdım ve hopp gelırdı kılolar :KK59:

İyi ki varsınız kızlar :KK71:

Kızlar ya bugun; siz olmasaydınız kesin ben sonradan pısman olacagım cok sey yapmıs olabilirdim, herseyden once O nu arardım, mesajlar yazardım, gururumun kırılacagını bıle bıle kapısına gıderdım, cevap alamayınca uzuntuden tatlı cıkolata yerdım ve hopp gelırdı kılolar :KK59:

İyi ki varsınız kızlar :KK71:

canım benim iyi ki sen de varsın:KK54:emin ol birçoğumuz birbirimize tutunuyoruz.içinde fırtınalar kopan o kadar çok kişi varki.ben de yaşadıklarının aynısını yaşadım.zaman herşeyin ilacı diyoruz da doğru.zaman unutturmuyor ama ileride yaşadıklarına daha olgunlukla bakıp hafif bir tebessüm ediyorsun.acın hafifliyor en azından.geçecek bitanem sen sabret.ben hep diyorum ki birşeyi çok isteyip olmuyorsa o bizim için hayırlı değildir.Rabbim bunu görüyor ama biz o şeyi çok istediğimiz için gözlerimiz o şeyden başkasını göremiyoruz.ve hayırlı mı değil mi düşünmeden sadece olsun istiyoruz.Rabbine dua et bugünleri kolay atlatmak için.çünkü O her zaman seninnle bunu unutma!ben o zamanlarımı hep Rabbime sığınarak atlattım:KK70:

Kizlaaar gun itibariyle 52.400 olmusum :KK76: Ben bu diyete baslayali bir ay oldu..ama ne yalan soyliyeyim 15 gun sadik kaldim sonra ara sira yapar oldum..56.700 basladigim diyete atak donemini 5 gun tutup 2.700 kilo verdim ve yaklasik 15 gundur 54 kiloydum..sabah bir tartiliyim bakiiim kilo almismiyim dedim..bir de ne goreyim 52.400 olmusum:KK53:yani sekerler bir ayda kasmadan 4.300 kilo verdim..darisi sizin basiniza..Yalniz light balik+yulafli krep ve tavuk+yulafli yogurt cok ise yariyor:KK66: yulaf kepegini hergun kullandim.Bir sure aranizda olamiyacagim ama ayni havayi teneffus edecegiz..Yarin kismetse Turkiye'ye geliyorum..Dua edin benim icin:KK34:hepinizi opuyorum,gorusene dek lutfen iyi davranin kendinize:KK71:

X