Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Dukanın ürünlerine bakınca; keşke bu diyeti Fransa'da yaşadığım sene yapmış olsaydım; gerçi o zaman 58kg dım, belki de o yüzden duymadım, ama isterdim O nun ürünlerinden alıp hepsinden denemeyi.

Ben ınternet sıtesınden sıparıs vereyım dedım; Turkıyeyı bulamadım secenekler arasında

Son düzenleme:
canım gecenlerde ben de onu sormustum; ozellıkle sade dondurması (lıght) bana bu dıyete uygunmus gıbı geldı altından okudugumda, cıkolatasında cıkolata parcacıkları var dıye belkı uygun olmayabılır ama bılen arkadaslar bu konuda aydınlatırsa bızı super olur.

bende evdekiler bize ters düşen bişeyler yediği zaman çıkarıyorum dolaptan algida ligt dondurmamı üç renk koyuyorum kaseye bigüzel onunla oyalanıyorum bende hiç artı olarak yansımadı basküle

merhabalar herkese, demin bir poğaça ve kurabiye denedim, fırından çıktılar güzellerse hemen tarifi dukan tariflerime ekleyeceğim

bende evdekiler bize ters düşen bişeyler yediği zaman çıkarıyorum dolaptan algida ligt dondurmamı üç renk koyuyorum kaseye bigüzel onunla oyalanıyorum bende hiç artı olarak yansımadı basküle

her nekadar magnum kadar olmasada light dondurma yiyebilirim evet haklısın.

aman vuvuu duymasın:KK9:

bana da yemekler kotu ama tatlılar boyle ozellıkle sutlu tatlılar cok guzel gozuktu :KK1:

en azından hep aynı şeyleri yemekten sıkılanlar için iyi bir site.

ama çevirisi çok kötü.ben tarifleri anlamaya çalışana kadar ohoooo ocaktaki yemek yanar:KK9:

Bir de kızlar fark ettiniz mi, onların gojıberry sı ne kadar iri, benim M.Pazarından aldıklarım miniminnacık :KK1:

canım gecenlerde ben de onu sormustum; ozellıkle sade dondurması (lıght) bana bu dıyete uygunmus gıbı geldı altından okudugumda, cıkolatasında cıkolata parcacıkları var dıye belkı uygun olmayabılır ama bılen arkadaslar bu konuda aydınlatırsa bızı super olur.

valla penaccım ben üzerinde ligt yazan bişey gördüğüm zaman bodoslama atlıyorum önceden böyle düşünmüyordum bazı dr ligt ürünlere sıcak bakmıyorlar diye ama şimdi napim bilhassa çikolatalısını değilde çileki ve sadesini bol yiyorum

sağol arkadaşım sabah sıkıldım öle ama şuan iyiyim ve bırakmıcam tavuğumu yedim şimdi bozmak yok eşimin doğum günü bugün pasta yemicemmm çünkü bu zamana kadar yedim ne oldu tombik tombik geziyorumm ortalıklarda zayıflıcam kesin kendi kendime motive ediyorum birde iyiki sizler varsınızzz:KK66::KK66::KK66::KK66:

iyi ki buradaki herkes var. bben bu siteyi bulmasaydım dukana başlayamazdım. herkesin verdiği kilolar beni motive ediyor. tabbii kendi verdiklerim de. dünle bugün arasında -800 gr fark var. çok mutluyum.

yolandacım gr gr eriyosun kız nolcek senin bu halin yahu yok şaka bir yana kutluyorum valla seni eşinin gelmesine çok sevindim ve ayrıca tebrik ediyorum seni canım düşünüyorumda bütün bir hafta yalnızmı yaşıyorsun valla herkesin harcı değil he ben korkarım ayol bravo bravo sana

teşekkür ederim canım. pek korkmuyorum aslında hatta bazen kendime daha çok zaman ayırabildiğim oluyor iyi de oluyor ama akşam olunca evde yapayalnız olmak çok dokunuyor. hele şimdi yaz geldi şimdi çiftler el ele kol kola bana çok dokunuyor. resmen haftasonunu iple çekiyorum. napalım şimdilik böyle olmak zorunda. o istanbula gelemezse ben işi bırakıp izmire gidicem :KK53::KK53::KK53::KK53:

teşekkür ederim canım. pek korkmuyorum aslında hatta bazen kendime daha çok zaman ayırabildiğim oluyor iyi de oluyor ama akşam olunca evde yapayalnız olmak çok dokunuyor. hele şimdi yaz geldi şimdi çiftler el ele kol kola bana çok dokunuyor. resmen haftasonunu iple çekiyorum. napalım şimdilik böyle olmak zorunda. o istanbula gelemezse ben işi bırakıp izmire gidicem :KK53::KK53::KK53::KK53:
allah daha çok kolaylık versin canım tabikide bazen şartlar neyi gerektiriyorsa onu yapmak zorundayız ama inş tez zamanda hep birarada olursunuz mevlam ayırmasın cümlemizi sevdiklerinden

kızlar poğaçalar da kurabiyeler de güzel oldu, tarifleri dukan diyet tariflerime ekledim haberiniz ola..

Son düzenleme:
X