Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

insan bu kadar mı benzer yaaa.bende senin gibiyim valla:) msj yazıyorum göndersemmi diye düşünüyorum sonra ya cvp vermezse diye kendimi yiyip bitiriyorum:KK9:

elimizden geldiğince bizler burdayız kendini yalnız hissetme.:KK71:

bol bol dualara sarılıyorum ben cnm.Allah kabul etmeyeceği duayı ettirmezmiş onu tanıdığımdan beri dualara sarıldıysam vardır bundada bir hayır diyorum ve hiç umudumu kesmiyorum.belki kötü birşey ama seviyorum işte napıyım olsun istiyorum:KK43:

Ama siz de yapmayın böyle yaa hani nasıl diyetteyken hep yemek düşünürsek bozuyoruz diyeti, temel olarak yapısı aynı hep onları düşünürseniz unutamazsınız. Gerçi kimi insan unutmak istemiyorum zaten diyor ama. :44:

aklıma başka meşgaleler buldum ben, öyle unuttum. :KK55::KK55: :)

insan bu kadar mı benzer yaaa.bende senin gibiyim valla:) msj yazıyorum göndersemmi diye düşünüyorum sonra ya cvp vermezse diye kendimi yiyip bitiriyorum:KK9:
elimizden geldiğince bizler burdayız kendini yalnız hissetme.:KK71:

bol bol dualara sarılıyorum ben cnm.Allah kabul etmeyeceği duayı ettirmezmiş onu tanıdığımdan beri dualara sarıldıysam vardır bundada bir hayır diyorum ve hiç umudumu kesmiyorum.belki kötü birşey ama seviyorum işte napıyım olsun istiyorum:KK43:

ah gzelim sende mi aşıksın yaa :26::26:

amanın hihihi ay nazar değmesin yaa maşallah maşallah :nazar::nazar:
seven, sevilen, mutlu olan eşler maşallahhh!!! :nazar::nazar:
darısı başıma :78::78:

tabi canım en kısa zamanda inşallah hayırlısı ile. ama yaşın kaç bakim senin erkenden evlenme :KK34::KK34:

Ama siz de yapmayın böyle yaa hani nasıl diyetteyken hep yemek düşünürsek bozuyoruz diyeti, temel olarak yapısı aynı hep onları düşünürseniz unutamazsınız. Gerçi kimi insan unutmak istemiyorum zaten diyor ama. :44:

aklıma başka meşgaleler buldum ben, öyle unuttum. :KK55::KK55: :)
evet bende öyle yapmıştım. onu unutmak istediğim dönemde italyanca kursuna yazılmıştım. ilk dersler aklım ondaydı ama epey işe yaradı. hem onu unuttum hem dil ögrendim daha ne :KK34::KK34:

tabi canım en kısa zamanda inşallah hayırlısı ile. ama yaşın kaç bakim senin erkenden evlenme :KK34::KK34:

evet bende öyle yapmıştım. onu unutmak istediğim dönemde italyanca kursuna yazılmıştım. ilk dersler aklım ondaydı ama epey işe yaradı. hem onu unuttum hem dil ögrendim daha ne :KK34::KK34:

daha 20yim ben yahu hihihi benim en az 5-6 senem var.. :KK8::KK8:
zaten 4 sene daha okulum var ondan önce olamaz, naayııırrr!!! :KK19::KK19:

işte bu!!! :nazar::81:

Son düzenleme:
daha 20yim ben yahu hihihi benim en az 5-6 senem var.. :KK8::KK8:
zaten 4 sene daha okulum var ondan önce olamaz, naayııırrr!!! :KK19::KK19:

işte bu!!! :nazar::81:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ben diyetten sıkılmaya başladım arkadaşlar ya :44::44::44::44:
geçen hafta kilo verenler arasında rekor kırmıştın neden sıkıldın anlamadım ben gram gram veriyorum daha bir sarıldım sana da öyle olması lazımdı. sen bilirsin.istersen bırak :KK34::KK34::KK34:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

geçen hafta kilo verenler arasında rekor kırmıştın neden sıkıldın anlamadım ben gram gram veriyorum daha bir sarıldım sana da öyle olması lazımdı. sen bilirsin.istersen bırak :KK34::KK34::KK34:

sabah sabah bi sıkkınlık geldi c.tesi sendromu heralde ama bırakmıcammm kendimi incecik hayal ediyorummm:KK34::KK34::KK34::KK34:

Kızlar ben gecen hafta diyeti bozmus ve geri donmustum 2 gun once, dun de dısım cekılınce sadece bol bol yayla corbası yedım ve bu sabah ticker daki kıloma geri donmusum 60,5 kg a, o kadar kacamaga aslında kacamak da degıl tamamen bozmustum cabuk toparlandıgıma sevındım :KK64:

Sımdı kendımı son kez sıkıp, 57 kg a inecegim, inene kadar da bozmak yok, bugun de dısım cok agrıdıgı ıcın yıne corba ıcecegım oglen ve aksam :KK59: cunku bırsey cıgnıyemıyorum cıgnerken dıs etımı de hırpalıyorum canım yanıyor.

Kızlar ben gecen hafta diyeti bozmus ve geri donmustum 2 gun once, dun de dısım cekılınce sadece bol bol yayla corbası yedım ve bu sabah ticker daki kıloma geri donmusum 60,5 kg a, o kadar kacamaga aslında kacamak da degıl tamamen bozmustum cabuk toparlandıgıma sevındım :KK64:

Sımdı kendımı son kez sıkıp, 57 kg a inecegim, inene kadar da bozmak yok, bugun de dısım cok agrıdıgı ıcın yıne corba ıcecegım oglen ve aksam :KK59: cunku bırsey cıgnıyemıyorum cıgnerken dıs etımı de hırpalıyorum canım yanıyor.

durmak yok devamm canım:KK34::KK34::KK34:

kızzlar bişey sölücem size gülmeyin ama eşim diyoki geçen akşam uykumda konuşuyomuşumm veee diyomuşum ki ohhh zayıfladım zayıfladım zayıfladımm bana öle bi güldüki sesine uyandım :nazar::nazar::nazar:

canım kronik kabızlık ben de var(dı).. diyetin ilk 5 günü hiç çıkamadım, ilaç içmek zorunda kaldım..sonra 1-2 sefer de seyir evresindeyken form çaylarla idare ettim..ama en etkin sonucu akşamdan kuru kayısı ve inciri suya koyup sabah suyunu içtikten sonra aldım...kilomada yansımadı hiç..onun etkisi mi yoksa vücut düzene mi girdi bilmiyorum(eşime göre yürüyüş+yulaf kepeği) artık :nazar: gayet düzenliyiz anlayacağın...diyeceğim o ki içinde sinameki olan çayları uzun süreli ve düzenli tüketme, ben öğrencilik yıllarımda yaptım o hatayı, bağırsaklarım bir daha düzelemedi..tembellik yapıyor...inşallah çözüm bulursun sen de, çok kötü bir durum anlıyorum seni...

hihihohoh sen nerdesin yahuuuuuuuuuu:63::63:hani gaz verecektik birbirimize, seni bekliyorum kaç gündür:KK34: bişi sorcam kilonda 100-200 gr da mı oynamıyor?? yani hep mi sabit?? az daha sabret bakalım canım benim bak bundan sonra hızlanacak inşallah...şu spor işine 1 hafta devam et ama, eğer daha önceden günlük 30 dk yürüyorduysan:)) 60 dk çıkar..ama 1 hafta boyunca eğer değişiklik olmassa yine o zaman sanırım altın yumruk zamanı??:KK4::KK4::KK4:

bu arada püskevit tarifin için tenk yuu canım:KK61::KK61:bugun ilk iş püskevit harekatı:KK1: bi de anlamadığım kurabiyelerin bir tarafı piştikten sonra arkasını çevirip orayı da pişiriyok??

selam cinocumm benim finallerim vardı o yüzden giremedim siteye hiç :KK43:((( canım sen 67 yi görmüşsün yupppiiiiii:KK9::KK9::KK9: ben de tam 17 gündür 68 leri görüyorum bir sabah kalkıyorum 68.1 bir sabah 68.8 sürekli bir dengesizlik var hiç kaçamakta yapmadım.bu yüzden üzülüyorum:KK43:( eşimde suyu az içiyorsun vücut ödem yapmıştır diyor.. spora bu sabah gidemedim... ama diyeti bırakma niyetinde değilim:KK64::KK64: ha bir de kabızık sorunum var bugün eczaneye gidip ilaç alacağım artık...

bisküvi mi beğendiğine çok sevindim. canım önce pişiriyorum pişince ters düz yapıp tekrar fırınlıyorum 10 dakikada öyle pişiriyorum. kıtır kıtır oluyorr

canlarım hepinize güzel günler:KK16:bugün sabah kursum vardı erken giremedim.ama erken kalktım 7 de uyandım.kursa da yürüyerek gittim.gelirken de yürüyerek geldim.pedometremi (adım ölçerimi) belime takmıştım.tam 8 km yol yapmışım.hem de adetliyken ve yorgunken.:nazar:kurstakiler de bugün kocaman çikolatalı bir yaş pasta getirmesin mi?kursun sonlarına yaklaşıyoruz diye.Aman Allah'ım dedim ben diyete başladım gözümün önünde pastalar uçuşuyor.geçen de ev sahibi getirmişti yiyememiştim.sözleşmiş mi bunlar ne?:KK1:diyetimi katletmeye uğraşıyorlar.Ama ben ne yaptım bilin bakalım.Pastamı aldım ve kursa gelen bir arkadaşımızın eşine verdim.ben rejimdeyim benim hakkımda senin olsun diye.bir alkışı haketti di mi?:KK17:

canlarım hepinize güzel günler:KK16:bugün sabah kursum vardı erken giremedim.ama erken kalktım 7 de uyandım.kursa da yürüyerek gittim.gelirken de yürüyerek geldim.pedometremi (adım ölçerimi) belime takmıştım.tam 8 km yol yapmışım.hem de adetliyken ve yorgunken.:nazar:kurstakiler de bugün kocaman çikolatalı bir yaş pasta getirmesin mi?kursun sonlarına yaklaşıyoruz diye.Aman Allah'ım dedim ben diyete başladım gözümün önünde pastalar uçuşuyor.geçen de ev sahibi getirmişti yiyememiştim.sözleşmiş mi bunlar ne?:KK1:diyetimi katletmeye uğraşıyorlar.Ama ben ne yaptım bilin bakalım.Pastamı aldım ve kursa gelen bir arkadaşımızın eşine verdim.ben rejimdeyim benim hakkımda senin olsun diye.bir alkışı haketti di mi?:KK17:

süpper canımmm benimde eşimin bugün doğum günü bende yemicemm pasta :KK1::KK1::KK1:

X