Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

[[/B][/COLOR]QUOTE=elfog;19655222]günaaaaydınnnnnn kızlar :79::79::79::79: iki gündür kızım hasta:2::2::2::2::2: yazdıklarınızı okuyamadım ama size güzel haberlerim var 600gr daha gitmiş bugün diyetin 18 günü ve ben 81 600 geldim cok mutluyum [/QUOTE]

allah kızına acil şifalar versin çocukların hastalığı en çok anneleri üzer bilirim

hanımlar size 2 haberim var. 1. cisi muayyen günümde olmama rağmen dün 57.8 i gösteren baskül bugün tam 57 gösterdi. bir günde 800 gram gitmiş.
2. cisi bugün star gazetesinde diyetisyen selahhattin dönmezin yazısını okudum ki kendisi dukana şiddetle karşı çıkan bir zattı. ama bugün yazısında protein ve meyve diyetini övüyor ve onunla ilgili diyet listesi veriyor. bu ne perhiz bu ne hıyar turşusu diyorum kendisine hepinizin adına. ve benim buradan çıkardığım ders: kimseye doktor ve diyetisyen de dahil ama kimseye kulak asmayacağım.

tebrik ediyorum seni canım iradeler gittikçe artıyor kızlar artık herkes pastalara yüz çeviriyor demi ama bugüne kadar yedik yedikde ne oldu

offff bu doğum günleri zaten diyetın en buyuk düşmanı

pedometre çok akıllıca bende alıyım bari ne kadar yürüdüğümü hesaplarım

senin adına sevindim harikasınızz.

onlar zaten bişey söylemese olmaz bazen düşünüyorumda bu diyetisyenler adını duyurmak için dukan amcamamı laf atıyolar acaba medyatik olmak için

aynen oyle zeynepcım hepsı bırkac dakıkalık bır zevk bıtınce noluyor o guzler tatlar gıdıyor, o zor verılen kılolar gelıyor.

tebrik ediyorum seni canım iradeler gittikçe artıyor kızlar artık herkes pastalara yüz çeviriyor demi ama bugüne kadar yedik yedikde ne oldu

sanırım birtek ben yenik düşüyorum

atakta hiç yapmıyordum böyle kaçamaklar ama seyirde noldu anlamadım sanırım seyirde atağa göre rahatlık var biraz ondan

yok canım yalnız sen degılsın ben gecen hafta tamamen bozacak kadar buyuk kacamaklar yaptım. Ama gerı donmeyı basardım.

Peki ne oldu? Haftalardır 60,5 un altına ınemememıs oldum ama gecen hafta bunu yapmasaydım sımdı 59 kg ı gormustum belki de, ne oldu, o kacamaklar o anda oldu bıttı olan o kadar emegıme oldu, birkaç hafta zorlayalım kendimizi hadi gel, su hedef kılolara bir ulaşalım :13:

sanırım birtek ben yenik düşüyorum

atakta hiç yapmıyordum böyle kaçamaklar ama seyirde noldu anlamadım sanırım seyirde atağa göre rahatlık var biraz ondan

yolandacım gr gr eriyosun kız nolcek senin bu halin yahu yok şaka bir yana kutluyorum valla seni eşinin gelmesine çok sevindim ve ayrıca tebrik ediyorum seni canım düşünüyorumda bütün bir hafta yalnızmı yaşıyorsun valla herkesin harcı değil he ben korkarım ayol bravo bravo sana

Aranızda Face'e abone olan varsa Menu Dukan | Facebook bakmalarını tavsiye ederim.Özellikle fotoğraflara

bu arada flaş flaş kızlar bu sabah 300 gr eksik çıktım hemde vc çıkamadan önce tartıldıydım oldum 68.2 yarebbüm şükürrrrrr sana

çok güzel yazmışsınız; hepsi bir anlık zevk için. yiyoruz yiyoruz sonra aaa bir bakıyoruz ki pantolonun düğmesi kapanmıyor!

an itibariyle sevgili anneciğim etimizi patatesler, domatesler ve defne yaprağıyla haşlamış!!!

acep bu patatesin nişastası falan etle özleşmiş midir yemesem mi ben bundan?

ben diyetten sıkılmaya başladım arkadaşlar ya :44::44::44::44:

arkadaşım, insan sıkıldım derse sıkıntısı, başarıcam derse başarısı artar. olumsuzu düşünme ve dillendirme. sen sıkılmadın devam edecek ve başaracaksın. hem bu diyette aç değiliz açıkta değiliz niye sıkılıyosunk i .

ya canım aslında bakıldığında kaçamak yapmıyorum ama dondurmaya dayanamıyorum dünki kaçamağım beni çok üzdü bir daha yapmak istemiyorum.

çok haklısın azcık sıksak kendimizi neler güzel olacak ama işte şu etrafımdakilerin bi kereden birşey olmaz demeleri yetiyo

tamam birbirimize destek olalım haftalık çizelgede artış yerine azalma olsun:13:

çok haklısın ben diyet yaptığımı bile anlamıyorum ta ki pasta ve dondurma görene kadar

sağol arkadaşım sabah sıkıldım öle ama şuan iyiyim ve bırakmıcam tavuğumu yedim şimdi bozmak yok eşimin doğum günü bugün pasta yemicemmm çünkü bu zamana kadar yedim ne oldu tombik tombik geziyorumm ortalıklarda zayıflıcam kesin kendi kendime motive ediyorum birde iyiki sizler varsınızzz

ayyynen katılıyorum sana gerçekten nekadar doğru söylemişsin ben hiç kendimi diyette gibi hissetmedim şindiye kadar bir tek akşam çocuklar istedi diye karpuz aldım mübarek sen birde güzel çık böyle kan kırmızı bir renk meyveyi hiç sevmem tek başına karpuzuda sevmem ama peynirle karpuza bayılırımmm amma velakinn dedim yok yiyemem yemiyecümm ve yemedimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…