Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım aslında ben de yemem ama bu gün çok yoğundu ve gün boyu 1 yumurta 2 köfte ve ayran içtim....içim kıyıldı yahu...bide gözün aydın eşin geliyor....ay ben eşimden hiç ayrı kalmadım bilmiyorum ama çok zor olsa gerek özlem çekmek....bence de uyu ve eşini güzel bi şekilde karşıla...iyi hasret gidermeler

anladım canım ama işte akşam ne yersen direkt depo olabilir. korkarım ben yani. hiç yemedim değil ama yüzde 99 yemem. işte evde koca olmayınca kolay oluyo..r evdeyken zor kesin yenir. benim eşim yedi aydır haftaiçi orda haftasonu gelir. zaten o gidince başardım bu kilo vermeyi ben. ama ayrı kalmak çok zor inanın. allah kimseyi eşinden sevdiklerinden ayrı komasın .. amin

Ellerine sağlık, süper olmuş.

haklısın canım benim de eşim yediriyordu....bi de eşim yemek yemeyi çok sever yani anlayacağın bu fazlalıkların tek sorumlusu o allahtan gündüz yok bu nedenle rahat oluyor..ayrıca amin amin allah kimseyi sevdiklerinden ayrı koymasın........

haklısın sadeca bende bimden henüz iki gün önce aldım ama hiç beğenmedim tadını suyn içine attım iki saat sonra yedim suyunuda içtim ama sevmedim biminkini malatya pazarıda kadıköyde var yolum düşerse birde ordan denerim kek tarifin süper geldi eline sağlık canım

Ben hemen hemen her gün ayran içiyorum, hem de hazır satılanlardan. Bir sıkıntı yaşamadım.

Teşekkürler ssoleil..deneyeceğim ben de en kısa zamanda kuru maya alıp..cino eline sağlık..afiyet olsun arkadaşım bizim için de yi:)

aferin sana walla büyük başarı..bizim de geçen gün pasta kestiler,dayanamadım 2 lokma aldım walla:26:
bu arada doğum günün kutlu olsun

ayy canımm keşke o maili atmamayı başarabilsen..değmez çünkü..ama ne kadar zor biliyorum dayanması...ben de kaç tane mail,kaç tane mesaj döşenmiştim kim bilir...Allah hakkında hayırlısı neyse onu göstersin inşallah...

aynen ben de daha önce yazmıştım,çok daha önce yapmıştım bu tatlıyı simlanın bloğundan bakıp..hiç yiyememiştim çok ağır gelmişti,tyumurta bozuyor yoksa tatlıdan değil:) çok vanilya ve şeker koymak lazım..

canim gercekten zamanini bilmiyorum ama bu aci gececek ve sen kendine cok kizacaksin ve ne kadar aptalmisim diyeceksin ve insallah bu yakindir.sen onunla iletisimini kesmezsen sadece aci cekme süren uzar,buna izin verme hersey unutulur.insallah karsilikli bi ask bulursun zamani geldiginde.

yolandacım gözün aydın..şükür kavuşturana..umarım kaçamaksız güzel bir h.sonu geçirirsiniz,hem söyle toprağıma o da yapsın diyeti de sana daha fazla eziyet çektirmesin..hem 90 lardan kurtulsun

günaaaaydınnnnnn kızlar :79::79::79::79: iki gündür kızım hasta:2::2::2::2::2: yazdıklarınızı okuyamadım ama size güzel haberlerim var 600gr daha gitmiş bugün diyetin 18 günü ve ben 81 600 geldim cok mutluyum

evett bencede yolanda çok zarif bi hatun
teşekkür ederim zeynepçim. o sizin zerafetiniz valla

amin canım. işte ben eşimle tanışınca yedi kilo aldım. evlennce geldi çogu. her akşam yeme içme muhabbet bu noktaya geliyoruz hepimiz. aman iyi yiyen adam iyidir ben severim de işte kilo kötü oluyor

yolandacım gözün aydın..şükür kavuşturana..umarım kaçamaksız güzel bir h.sonu geçirirsiniz,hem söyle toprağıma o da yapsın diyeti de sana daha fazla eziyet çektirmesin..hem 90 lardan kurtulsun
teşekkür ederim vuvucum saat yedi gibi geldi bir bucuk saat oldu aşkımal kahvaltı yapcaz şimdi hazırlıyorum. ona da söyledim ama geçen hafta az yemiş bol su içip yürümüş 1 kilo agır geldi. moralimiz bozuldu.diyeti birakcak diye korkuyorum ..
[
QUOTE=elfog;19655222]günaaaaydınnnnnn kızlar :79::79::79::79: iki gündür kızım hasta:2::2::2::2::2: yazdıklarınızı okuyamadım ama size güzel haberlerim var 600gr daha gitmiş bugün diyetin 18 günü ve ben 81 600 geldim cok mutluyum [/QUOTE]

günaydın elfogcm tebrik ederim canım çok sevindim
benim de diyetin 18. günü ve benden de 400 gr gitmiş yine :92::92::92:. ellilere 300 gr kaldıı

canım tebrik ederim birazda yavas yavas sporu ekle bak neler oluyo ozaman

günaydın..sabah baskülde 100 gr cık eksik çıktım..regl öncesi 100 gr cık eksşiklik bile iyi geldi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…