Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yolanda merhaba canım işte aynen düşündüğüm gibisin sani zarif bi hatun olarak canlandırdığımı söylemiştim genelde hislerimde yanılmam :KK69::KK69::KK69::KK69:

Çok naziksin prensesçim teşekkür ederim utandırdın beni :78::78:

Kızlar ben Dukan'la 11 kilo vermiştim. 2 ay oldu vereli. Koruma yapmadım hiç. Artık her istediğimi yiyorum. Kilom neredeyse aynı. +500 g +1 kg arasında değişiyo yani. Biraz daha artarsa hemen atak yapabileceğimi bilip rahatlıyorum. Dişinizi sıkın istediğiniz kiloya gelene kadar. :nazar:
bunu duymak ne güzel yaa. ben daha inemedim istediğim kiloya ama o zaman bile korkarım herhalde kemerleri salmaktan :26::26:

bugün alışverişe çıktım kızımla 10 yıldır ipekyolun romanın önünden bile geçmemiştim.42 bedenleri bile oldu.80 kiloyla onlara girdiğime inanamadım.çünkü son alışverişim ki sene 2000 di 68 kiloyla yapmıştım aynı mağazalardan 40-42 beden olarak tabiiki istediğim kadar düzgün olmadı( tabi bu arada 2 de hamilelik geçirdim )ama eminim olacak çünkü o alışverişten etiketi üzerinde kıyafetlerim duruyo gün gelip tekrar giyicem ben bunları demiştim.gerçek mi oluyo ne
benim de eşimle nişanlıyken bana aldığı 42 beden koton kumaş pantolonum vardı ama içine girememiştim sonrasında üzerinde etiketle duruyordu bende ona giriyorum artık. basenlerime hiçbişi yok diyen kızlara bilgi vereyim ben hala bazı markalarda 40 beden giyiyorum. 38-36 bedenler benimde hakkım yaa :KK1::KK1:
az önce online alışveriş sitesinden bi bikini sipariş ettim. onu giymeden iyice incelmem lazım inşalah sizinle ve dukanla bu iş tamam..çakk :13::13::13::13:

teşekkür ederim tatlım gerçekten bazı arkadaşlar bana sende ne var ki asıl kilo bizde deyip birazda haksız tepkiler gösterdiler ama işte onlar da benim kilolara insinler insan daha fazla vermesi gerektiğini görüyor inanın ..
bu arada bende kastamonu araçlıyım safranbolu bize 60 km. hemşo sayılırız. sen ben ve berrin :KK1::KK1::KK1:

yaşasın bi hemşo daha. ha bak demek k bizim o tafaflıların basenlerin büyük olıyo. havasından mı suyundan mı anlamadaım yaa.

hemşolarım benim:KK54:

sizin tatlının da üstü lastik gibi sert oldu mu yaaa içi güzel de üstü kabuk olmuş :KK59:

üstü çok sert değil ama içi pütür pütür yumurta olduğu çok belli yani belki yumurta sayısını azaltıp 1 kaşık mısır nişastası koyulabilir belki koyulaştırmak için

üstü çok sert değil ama içi pütür pütür yumurta olduğu çok belli yani belki yumurta sayısını azaltıp 1 kaşık mısır nişastası koyulabilir belki koyulaştırmak için

yok benimkinin içi öyle olmadı krem karamel gibi oldu hatta, çok fazla çırpmıştım belki o yüzdendir sürekli yapılabilir güzel bi seçenek ama üstü biraz lastik gibi oldu rengi değişsin diye biraz fazla tutmuştum fırında o yüzden olabilir belki

bugün ben de kaymaçina yaptım ben de dayanamadım ben de hüplettim ama hanımlar bu tatlı bana çok ağır geldi. bilmiyorum belki uzun zamandır tatlı yemediğimdendir belki de içinde 5 yumurta olduğunu bilmek beni etkilemiştir yumurta sayısını biraz azaltarak denesek mi

3 yumurta yapalım bir de öyle deneyelim:KK34:

yürüyüş yaparak onların yer etmesini engellemişsin hiç olmazsa canım..sağlık olsun ama bida yapma..en kötü gittiğin yerde sana uygun hiçbişi yoksa illaki her evde peynir olur..rica et artık diyetmi kaşarmı bakmadan peynir tırtıkla gerçekten kesiyo insanı...ayran çorbası bize uygun aslında 3-4 sarmada artık yürüyüşte gitmiştir..sıkma canını ama bida olmasın:):KK20:

sağol canım ya moralimi yerine getirdin valla insan böyle şeyleri duymak istiyor.aslında işteyken aklımdaydı süt yoğurt yada yumurta haşlarım dedim ama olmadı malesef.bende markete çıkıyorum diyerek yürüyüş yaptım kendimi rahatlatmak için.

bi daha yapmam canım.cumaya kadar tartıda yeni rakamlar görmek istiyorum:KK59:

yok benimkinin içi öyle olmadı krem karamel gibi oldu hatta, çok fazla çırpmıştım belki o yüzdendir sürekli yapılabilir güzel bi seçenek ama üstü biraz lastik gibi oldu rengi değişsin diye biraz fazla tutmuştum fırında o yüzden olabilir belki

resmini koymuştum canım zaten krem karamele benziyordu.kızarmaya başlayınca almalı fırından:KK34:

güzel oldu canım ben yarım malzemeden yaptım krem karamel tatlısını seviyorsan kesinlikle tavsiye ederim çünkü dukanın her aşamasına uygun hiç bir kaçamağı yok çok masum :KK69::KK69:

evet tatlım severim krem karameli.zaten tarifi de dukan ın aşamasına uygun olarak ben yazdım.güzel olmasına sevindim:KK54:

iyi geceler kızlar hepinizi öpüyorum.

kendinize dikkat edin yarın görüşmek üzere:KK71:

ayyy kızlar forumu bi bırakıyoruz ipin ucu kaçıyo ayyyy yetiştirip okuyamıyorum yahu:KK9::KK9::KK9:bu ne hız ya valla sanırım rekora koşuyoruz:KK74::KK74::KK74:şimdi eşimle oturup çay içip beyaz showu izliyoruz...yanındada yulaflı bisküvilerimi kıtır kıtır yiyiyorum....:KK9::KK9:

kızlar sizlere danışmak istediğim birşey var.bugün seyir evremin ilk günüydü.ve ben 1/1 dönüşümünü uygulamaya karar verdim.bu evre biliyorsunuz bir gün saf protein 1 gün protein+sebze şeklinde uygulanacak.ben yeni saf protein rejiminden çıktığım için bugün protein+sebze ile başladım yarın saf protein günüm olcak.acaba önce saf protein sona protein+sebze mi uygulasaydım.bir şey farkeder mi sizce?:KK17:

kızlar sizlere danışmak istediğim birşey var.bugün seyir evremin ilk günüydü.ve ben 1/1 dönüşümünü uygulamaya karar verdim.bu evre biliyorsunuz bir gün saf protein 1 gün protein+sebze şeklinde uygulanacak.ben yeni saf protein rejiminden çıktığım için bugün protein+sebze ile başladım yarın saf protein günüm olcak.acaba önce saf protein sona protein+sebze mi uygulasaydım.bir şey farkeder mi sizce?:KK17:

bence doğru yapmışsn bende öyle yapmıştım çünkü önce proteinle başlarsan proteinle başlamışsın gibi değil de atağı 1 gün uzatmışsın gibi olurdu herhalde :KK1:

ayyy kızlar forumu bi bırakıyoruz ipin ucu kaçıyo ayyyy yetiştirip okuyamıyorum yahu:KK9::KK9::KK9:bu ne hız ya valla sanırım rekora koşuyoruz:KK74::KK74::KK74:şimdi eşimle oturup çay içip beyaz showu izliyoruz...yanındada yulaflı bisküvilerimi kıtır kıtır yiyiyorum....:KK9::KK9:

ben bu saatlerde asla bişi yemem. en son 22 gibi süt içmiştim işte o kadar. akşam yemegini de 17.00 de yemiştim. benim için yeme faslı bitti. eşim geliyor bu gece izmirden otobüse binmiş olması lazım.. sabaha karşı ben uyurken gelir. elimde olsa onu beklicem sabaha kadar o kadar özlemişim. :KK43::KK43: neyse yatayım bari yarın haftasonum ve ben yatakta geçirmek istemiyorum tatilimi.
hepinizi öptüm iyi geceler

X