Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Zaten bu işi ciddi olarak yapmak isteyen kafasına koyan kitabı alır okur aliyecim.
Atak ta böyle mi seyir de şöyle mi tarzı soru soranlara ben de hiç cevap vermiyorum.

Bizim millet diyet olayında deneme yanılma olayına o kadar alışkın ki, çoğu o olmadı bunu da deneyeyim mantığıyla yaklaşıyor.

herkese merhaba,

forumumuzu çok takip edemiyorum ama şunu söylemek isterim dukan benim hayatımı değiştirdi. artık daha mutlu daha sağlıklı ve daha şık görünüyorum. kıyafet alışverişinden nefret ederdim ama şimdi sürekli alışveriş yapmak istiyorum.

ne mutlu iradesine hakim olup başarı sağlamış diğer dukaniçelerimize

canım CALLEN ne ben ilk kez duydum. başka yok mu arkadaşlar dukanla selülitten kurtulan? yoksa boşu boşuna yapmayayım :))

doğru diyorsun ALiyecim,şu kitabı alıp okumayanlar veya netten bilgilenmeyip burda en ufacık detaya kadar soranlar tembellik ve raHATA alışmak deyimi bu olsa gerek,bu tembellikle acaba kilo vermeyi nasıl deneyecekler üşenmeyeceklermi ....
Arkadaslar şaka degil bu işi ciddeye alıın, ona buna sormayın ,hata yapabilirsiniz gercek kaynagından alın,ince detaylARI sorup bilgi paylasımında buulnmak daha kolay olur,hemde o kadar nerdeyse 300 sayfayı okuyup iyice ögrenmis olan insanlarada haksızlık yapmamış olursunuz ben 2 gün önce öğrendim dün nerdeyse kitabı bitirdim!!! İşte ondan sonra bunu yapıp yapamıyacagını soruyor insan kendine,bu biraz baslıyayım sıkılırsam bırakırım diyecegınız,vazgececegınız bir diyet degildir.YA HEP YA HİÇ MANTIĞI VAR.Eğer ki ordaki bir satırdaki size uymayan bisey olursa karsılastıgınızda buda mı varm ış deyip hayal kırıklığınıza ugramayın !!!! Hepinize hayırlı diyetler öpüyorummmm

bugün 11. günüm...
bugün cumartesi ve evdeyim. acıkıp duruyorum. sanırım yediklerim beni tatmin etmiyor beynim doydum sinyalini almıyor. tatlandırıcılar da acı geliyor. denediklerim: canderel, takita, splenda... off yardım edin kısçeler ne ile tatlandırsam damağımı? ooy oy....

Canim, tatlı ihtiyacında diyet cola, onu kullanmıyorsan tek izinli meyve goji bery alabilirsin. Günde 1,5 kasık izinli, bana iyi gelmişti.

Arkdaşlar bişey sormak istiyorum dukanın sitesine girdim test yaptım ama benim e postama günlük egzersiz menü falan mı ne gönderceklermiş şimdi e posta geldi acaba ücretlimi sizede geliyo mu

ya içimden kaybolmak geçiyor. yaşamış oldugum herseyı sılıp sonra farklı bırı gıbı tekrar donmek ıstıoyorum. bu kılolar cocuklugumdan berı oldugundan dıyettende hayattanda herseyden okadar sıkıldımkı.gitmiyo gr oynamıyorum. devamını getıremıyorum...sanırım hedefe ulaşmadan 3.ve 4. aşamayı tamamlayıp verdıklerımı kurtarmam en ıyısı olacak. of yaaa yok olmak ıstıyorum. hiçbirşeye tahammulum yok.. kişilik olarakta değişmek üstümdeki negatıf enerjiyi, olumsuzlugu vede karamsarlığı yerın dıbıne sokmak ıstıyorum. pozitif olmak istiyorum. ama beceremıyorum. olmuyor işte...olmuyor..

Arkdaşlar bişey sormak istiyorum dukanın sitesine girdim test yaptım ama benim e postama günlük egzbanersiz menü falan mı ne gönderceklermiş şimdi e posta geldi acaba ücretlimi sizede geliyo mu

bana mail falan gelmemişti. secenek olarak seçmiş olabılırmısın..

Canim benim, bitanem;

Herkesin kendine göre yaşadığı zorluklar vardır mutlaka, sen şimdi durup nefes alma noktasına geldin anlaşılan. Çünkü hep pozitif, neşeli ve güçlüsün. Arada boyle hissetmek cok doğal ama geçici bir durum bu. Ne kadar süredir gram oynamıyor de bakalım?

Sen tam 22 kg vermissin hayatım, cevrene bak bakalım kaç kisi bu kiloyu verebiliyor. Sen su an ne kadar güçlü olduğunu, ne kadar büyük bir şey başardığını görmüyorsun su an. İstersen 1 hafta kadar güçlendirme yap belki hem vücut şaşırır hem sen nefes alırsın. Sonra da tekrar seyir mı güçlendirme mı karar verirsin bitanem.

Dukan amcaya göre 4 gün atak 77 gün seyir evresinde olmam gerekiyormuş martın 18inde ideal kiloma ulaşıp 59 olcakmışım ama şimdi regl dönemimdeyim bitince kitabı alıp hemen başlayacağım

ben de üçüncü olayım mı :)

ol bebek ol :) sen zaten süper bir iş başarmışsınnn daha süperini de yaparsın

Zaman zaman böyle hissetmek normal, bazen dibe vurur insan ve dibe vurduktan sonra düzlüğe çıkar, dibe vurmak iyidir derim ben hep çünkü askıda kalmaktan iyidir, askıda kaldığında ne dibe vurursun ne de düzlüğe çıkarsın hiçbir şey mutluluk vermez ve sadece yaşamak zorunda olduğun için yaşarsın. Takılma bu duruma, her şey düzelecek merak etme

Oyle ama acaba adet doneminde basladin diyemi cokta bise yemiyorum yogurt tavuk bi kere aktivia yedim omu durdurdu acaba seyire gectim durdu ya caresiz kaldim cok guzel basladim simdi azmim kirildi deneyimleriniz neler baska kizlaaar..

açamadığım için cevabıda geç yazıyorum düşünmeye bile gerek yok adet döneminmiş zaten oda normal ben aldım bile haline şükür et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…