Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

diyete ramazanda devam ettiniz mi?

EVet keşke hep ramazan olsa modundayım. Normalden daha iyi diet ve callen yaptım. Herşey programlı oluyor e birde içki içmedim sanırım onunda etkisi var. Koca ramazanda b,ir dilim pide bile yemedim ama. Tarhana da içmedim. Döner yoğurt balık köfte. Zaten hemen tıkandım. 1,5 lt su içtim yemekte sonrada 1,5 oldu 3. Gece 11 de de callen yapacağım için başka bbir ley yeme gereği duymadım. 12 de dıuşumu aldım yattım. Sahurda da kahvaltı. Zaten tost yumurta.. (Dukan tostu) Hiç bozmadım diyeti anlayacağınız. Ramazan bana iyi geldi. Keşke yine ramazan olsa. İçkiden yırtsam kar aslında :)

kızlar sabah da sordum demediniz yaaa takita uygun demi bize,hem daha ucuz splendaya göre hem daha çok.
eğer uygun derseniz stok yapıcam da,savaş mavaş çıkar ne me lazım

kızlar sabah da sordum demediniz yaaa takita uygun demi bize,hem daha ucuz splendaya göre hem daha çok.

Savaşma seviş demişler kuzuuu

O dediklerinin ikisini de kullanmadım ben henüzz. Nedense bu yapay olay beni acayip korkutuyorr. Takitanın karbonhidrat oranı diğerine göre daha yüksek diye duymuştum ben walla kulaklarımın yalancısıyımmm

:)

splenda veya takita yerine neden sanpa veya canderel kullanmıyorsunuz
ama illaki ikisinden biri dersen splenda derim daha doğal bir de başka alternatif stevya var prebiyotik diet lifi :)

Canım, cimcimenin resmi ne güzel olmuş bak :))

kilo çizelgesinin oraya

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wwjw6lu/weight.png

bunu kopyalayıp yapıştırır mısın canım?

O sorunun cevabını ben bilmiyom ki o yüzden yorum yapamadım :)

splenda veya takita yerine neden sanpa veya canderel kullanmıyorsunuz
ama illaki ikisinden biri dersen splenda derim daha doğal bir de başka alternatif stevya var prebiyotik diet lifi :)

stevia nın tadı çok iyi değil, hatta kötü ben de ilk ondan aldım, acı yaptı tatlıyı şimdi bitsin diye splenda ile karıştırıyorum ama artık bu tatlı işlerine ara vermem gerek sanırım çok tatlandırıcı tüketmeye başladım :18::18::18: daha doğrusu kolayı fazla tüketiyorum, bugün farkına vardım da nerdeyse 1 lt içiyorum günde bir de üstüne tatlı yaparsam hapı yutarım

Eveeeet bugünkü beyin fırtınası sonucu + ların nedenini de öğrenerek evimize gideceğiz :))

+ lar sadece nick lerde olsun, kilolarda (-) ler olsun inşallah.

Hepinizi öpüyorum kızlar, iyi akşamlar.

arkadaşlar dukana yeni başladım bugün 2.günüm. dün sabah 84.5 tum bu sabah 83 görünce çok şaşırdım. normal mi bu? ve bir ayda ortalama kaç kilo veriyorsunuz? yani ilk ayda ne kadar verdiniz

arkadaşlar dukana yeni başladım bugün 2.günüm. dün sabah 84.5 tum bu sabah 83 görünce çok şaşırdım. normal mi bu? ve bir ayda ortalama kaç kilo veriyorsunuz? yani ilk ayda ne kadar verdiniz

ataktan sonra 1-2 kg gitmesi normal, ilk günler hızlı gidiyor kilolar bir süre sonra yavaşlıyor. Ben ilk ay 6 kg vermiştim sanırım

Aliye sen de bi öncesi sonrası yapsana, çok merak ettim senin değişimini

eski halimle nerdeyse hiç boy fotoğrafım yok desem inanır mısın... 80 olduğum zamanlarda falan var 1 tane. 1 tanede arkadaşım getirdi geçen gün. diyete başlamadan 3 gün önce onun düğününde çekmiştik. onu tarayabilirsem öncesi - sonrası yapacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…